اندی کوهن پس از Lisa Rinna انتقاد شدید 'Bulls-t' مراسم

Lisa Rinna ممکن است ناراحت Brandi Glanville نمی پیوستن زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز فصل 10 reunion اما اندی

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

Lisa Rinna ممکن است ناراحت Brandi Glanville نمی پیوستن زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز فصل 10 reunion اما اندی کوهن معتقد است که این تصمیم را برای بهترین.

"[Rinna] گفت: bulls-t.' او واقعا ناراحت که Brandi وجود ندارد. و من نه" 52 ساله میزبان گفت: در رادیو اندی در دوشنبه, جولای 20. "ما برای رفتن به جلو و عقب در مورد اینکه آیا او باید بیاید و صحبت به Brandi در مورد آن. و من فکر می کنم زمانی که شما ببینید آخر شما ببینید, من نمی دانم. ... اما خط پایین این است که همه ما از شنیدن Brandi."

در حالی که لیزا 57 بود خوشحال است که Brandi, 47, پیوستن نیست او دنیس ریچاردز, Kyle Richards, Black Mellencamp, Garcelle Beauvais, Dorit Kemsley و Erika Jayne برای چهار شنبه, جولای 16 مداخله این سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن میزبان بود بیشتر ناراحت در مورد زمان شروع مجازی با هم.

Andy Cohen Speaks Out After Lisa Rinna Slams Bulls--t Reunion
Andy Cohen و Lisa Rinna MJ عکس/شاتر; MediaPunch/شاتر

"ما شروع به فیلمبرداری در 2 چیزی در سواحل شرق. من نوع اذیت. من البته تنها در سواحل شرق," او گفت:. "بنابراین ما پیچیده شده و در حدود 11:15 تا 11:30 در سواحل شرق و من مانند انجام می شود. من به خانه آمد و ریخت خودم یک فنجان تکیلا فقط مستقیم تکیلا."

ساعت پس از مداخله لیزا در زمان به Instagram به ظاهر سایه دنیس 49.

"مراسم بود bulls–t امروز" Melrose Place آلوم نوشت طریق او Instagram داستان. "من هرگز گفت که در 6 سال است. من حدس می زنم بس و desists کار می کنند."

ما هفتگی تایید کرد در ماه ژانویه که دنیس در نظر گرفته شده اقدام قانونی در حالی که فیلمبرداری فصل 10 بعد از Brandi ادعا کرد که دو زن "قلاب" در گذشته است. (این چیزهایی که وحشی ستاره این اتهامات را رد کرده است.) در حالی که لیزا نمی name نام از طریق رسانه های اجتماعی او در برابر دنیس در مورد ارسال بس و دست برداشتن نامه در قسمت های آینده. در روز پس از مراسم مداخله های Rinnavation نویسنده در ادامه به پرتاب سایه در Denise و "ساختگی" دوستان است.

Brandi, در ضمن, تایید کرد روز جمعه 17 جولای که او را نوار مصاحبه جداگانه برای قرار دادن تا فصل 10 از RHOBH پس از صحبت با تولید.

"من تا به حال tech تمرین و همه چیز و خانواده می دانم — من نمی انصراف از من دور اجرا کنید. من فقط ترسو نیست" Brandi نازل شده بر او را "فیلتر" پادکست. "ما فقط صحبت کردن در مورد چگونه من احساس و چگونه [از زنان] احساس شد و ما صادقانه به یک تصمیم متقابل که به جای رفتن به این مراسم — که من مجموعه ای را به انجام — من می نشستن به صورت جداگانه با اندی و انجام بیش از یک one-on-one."

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز پخش در Bravo چهارشنبه در 9 p. m. ET.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب