عارف نقوی وکلا ادعا می کنند ما زندان 'را رعایت نمی کنند' به جهانی حقوق بشر و موازین

این نجیب زاده کسب و کار چهره پر شور فدرال کیفرخواست 16 اتهامات و تا 300 سال در زندان اگر جرم یافت. اخبار/از

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399
این نجیب زاده کسب و کار چهره پر شور فدرال کیفرخواست 16 اتهامات و تا 300 سال در زندان اگر جرم یافت. اخبار/از طریق Geo.tv/Files

لندن: وکلا از بازرگان و کراچی-منبع بنیانگذار Abraaj Group, عارف نقوی ادعا کرد در وستمینستر دادستانی دادگاه در روز چهارشنبه که شرایط در Essex County, زندان, و همچنین بسیاری دیگر از ما زندانها "را رعایت نمی کنند به استانداردهای بینالمللی حقوق بشر" — بالا بردن مانع دیگری به موضوع استرداد او.

نقوی ادامه داد: به نبرد استرداد او به آمریکا در یک دادگاه با وکلای خود به رهبری هوگو کیت کنترل کیفیت.

رئیس بازپرس ارشد منطقه قاضی اما Arbuthnot شنیده از دولت آمریکا وکیل Mark Summers QC که Naqvi برگزار خواهد شد در شهرستان اسکس زندان در نزدیکی رودخانه هادسون و آنها را به تلاش دیپلماتیک باید اطمینان برای ارائه خود را خوب درمان در صورت استرداد او به آمریکا.

تابستان معرفی جدید زندان در پاسخ به برخی از شواهد قابل توجهی وجود دارد کیت تولید شده در ماه ژوئن را برای ریختن به نور در هر کدام از دو اولیه زندان که او به معنای نگه داشته و در — از جمله شهر مرکز تادیبی (MCC) و یا شهری بازداشتگاه (MDC).

در آخرین توسعه ما — تابستان از طریق توافق شده به او بازگردانده شدند به یک سوم تسهیلات, Essex County زندان است.

Naqvi وکیل این پیشنهاد را رد کرد و پاره به شرایط زندان.

کیت از طرف Naqvi ادعا کرد که Essex County زندان بود که در آن بازداشت شدگان در قبال اخراج از کشور برگزار شد و که در این شرایط وجود دارد "بد اهانت آمیز و رضایت بخش نیست".

او در ادامه ادعا کرد که اگر یکی بود به سادگی نگاه در پوشش خبری مرگ و میر به طور معمول در محل Essex County زندان است.

در دادرسی اداری که امروز صورت گرفت با توجه به مجموعه تاریخ Naqvi وکلا خواسته حساب خود را نمونه رفتار و پایبندی به تمام شرایط که به او اعطا شده به برخی تسهیلات — یعنی قادر به حرکت آزادانه در لندن برای تنظیم دوره های زمانی در طول روز برای حضور در جلسات و نیز آرامش مبلغ وثيقه اوراق بهادار برگزار شد توسط دادگاه — شگفت آور £15 میلیون نقد قرار داده تا به طور عمده توسط دوستان سابق و همکاران کسب و کار در نور خود را وخیم شرایط مالی.

قاضی رد هر درخواست و نگهداری همان شرایط در محل با توجه به افزايش مقاومت از تابستان در Naqvi ادعا گناه. قاضی نشده از اعطای دو هفته برای Naqvi به صرف زمان با خانواده اش در بریتانیا روستا موضوع را به همان محدودیتی است که او چهره خود را در زمان آپارتمان با قاضی به سادگی با اشاره به Naqvi به عنوان تحت بازداشت در خانه و در محل تحت بازداشت در زندان است.

دولت آمریکا مایل به استرداد Naqvi از لندن به نیویورک را در پر شور اتهامات پول شویی, اخاذی با تهدید و تقلب. او چهره نزدیک به یک باور نکردنی 300 سال در زندان به 16 فقره اگر تحویل.

The Abraaj Group موسس بوده و شخصا قادر به دفاع از خود در برابر ما اتهامات در طول استرداد دادگاه, اما رد همه اتهامات از طریق وکلای خود را. تیم حقوقی خود را حفظ کرده است که او هیچ کار اشتباهی انجام داد و در زمان تصمیم گیری برای اطمینان حاصل شود که همه پول از ما سرمایه گذاران بازگردانده شد و در بازپرداخت کامل با علاقه.

کیت بارها اظهار نظر در Naqvi در حال حاضر بیماری و وخامت وضعیت روانی با توجه به این مشکلات نیاز به مدیریت و مبارزه با این فرایند تحت این اساس بسیار سخت و دستورالعمل های تنگ که در آن سرخوردگی قادر به واقعا به شواهد برای دفاع از خود را مگر اینکه در یک "ما دادگاه قانون" رشد کرده است دردناک و خسته کننده است.

اسکاتلندیارد دستگیر شده بود Naqvi بیش از یک سال پیش در لندن در یک درخواست از ما. مقامات انگلستان گفته اند که او متهم از هر گونه تخلف در بریتانیا وجود دارد و هیچ اتهامات علیه او در این کشور از خاک که در آن او انجام شده عمده و بخش قابل توجهی از عملیات Abraaj — دوم تنها به دبی ،

استرداد قاضی شنیده ام که Naqvi را Abraaj Group بازگشت تمام پول بدهکار به بنیاد بیل گیتس و دیگر سرمایه گذاران آمریکایی با علاقه به بهداشت و درمان صندوق پرداخت می شود به طور کامل در 31 دسامبر 2017.

این مورد ادامه خواهد داشت و جلسه بعدی تنظیم شده است در ماه دسامبر سال 2020 است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن