مسلح فعالان اسکورت سیاه مجلس میشیگان کنگره پس از coronavirus اعتراض با حضور سفید supremacists

میشیگان مجلس به دولت بازگشت کنگره آمریکا روز چهارشنبه با مسلح جزئیات امنیتی پس از coronavirus مستند اعتراض در

توسط KETABKHOOOON در 18 اردیبهشت 1399

میشیگان مجلس به دولت بازگشت کنگره آمریکا روز چهارشنبه با مسلح جزئیات امنیتی پس از coronavirus مستند اعتراض در ساختمان هفته گذشته با حضور سفید supremacists و گروههای شبه نظامی.

تشکر. سارا آنتونی یک دموکرات که منطقه در شهر لنسینگ گفت: یاهو نیوز در مصاحبه ای که از جزئیات امنیتی ساخته شده تا محلی سیاه پوست و لاتین فعالان آمد و با هم به این دلیل که معترضان مسلح تحمل سفید supremacist نمادها و نشان "سطح مختلف از ترور است."

به گفته آنتونی مارس 30 اعتراض متفاوت بود از قبل از coronavirus تظاهرات که رخ داده است در کنگره در هفته های اخیر از آنجا که بسیاری از تظاهر کنندگان یورش برده و در داخل ساختمان و مسلح بودند. آنتونی نیز گفت: برخی از معترضان "تا به حال مؤتلفه پرچم ها و صلیب های شکسته" که او "فوق العاده تحریک برای من به عنوان یک زن آمریکایی آفریقایی تبار."

فعالان آماده برای همراهی تشکر. سارا آنتونی به Michigan state Capitol در روز چهارشنبه; Rep. سارا آنتونی. (حسن نیت ارائه میدهد از مایکل لین Jr.; votesarahanthony.com)

"این بسیار تهدید آمیز محیط زیست" آنتونی گفت. "من فقط تجربه نکرده بودن خیلی وحشت زده و بنابراین ترس در زندگی من است."

آنتونی ارسال شده یک ویدیو به Facebook که او فیلم برداری به اعتراضات خروشان خارج است. اعضای جامعه خود پاسخ داد و هنگامی که آنتونی بازگشت به پایتخت در روز چهارشنبه برای اولین بار پس از تظاهرات او را همراهی می کردند توسط یک گروه از شش سیاه پوست و لاتین فعالان که انجام تفنگ خود را.

بزرگ محافظه کار سازمان کمک کرده اند و عقب ضد قفل تظاهرات صورت گرفته و در حداقل 18 متحده در سراسر کشور است. هر چند این تظاهرات با تمرکز بر فشار به آسانسور coronavirus اقدامات ایمنی به منظور افزایش فعالیت های اقتصادی آنها نیز جذب طیف گسترده ای از گروه های اختصاص داده شده به علل دیگر از جمله شبه نظامیان و اعضای تفنگ-فعالان حقوق و سفید supremacists.

حتی به کاخ سفید صادر کرده است اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و شرح اقدامات صورت لزوم رئیس جمهور تهمت به حمایت از تظاهرات خواستار تظاهرات "مردم بسیار خوب" و اصرار میشیگان به لیبریا گرچن Whitmer به "معامله" با آنها.

آنتونی ادعا کرد یکی از نمایندگان مجلس با عینک یک جلیقه ضد گلوله خود را به دلیل ترس از معترضان مسلح بسیاری از آنها جریان به کنگره و عصبانیت مواجه مقامات. Dayna Polehanki یک دموکرات ایالت میشیگان سناتور مشابه ادعا کرد که ترس همکاران بودند با پوشیدن جلیقه های ضد گلوله در یک صدای جیر جیر ارسال شده در جریان تظاهرات در 30 آوریل.

"به طور مستقیم در بالا من مردان با تفنگ فریاد ما. برخی از همکاران من که خود جلیقه ضد گلوله پوشیدن آنها" Polehanki نوشت.

برای آنتونی اسلحه و نفرت نمادها ندارد و تنها عناصر خطرناک از تظاهرات. او گفت: بسیاری از تظاهرکنندگان را نادیده اجتماعی فاصله و ماسک دستورالعمل های بسیار نزدیک به او و "فریاد و جیغ" در صورت افزایش نگرانی های بالقوه coronavirus گسترش یافته است.

یک گروه شبه نظامی با هیچ وابستگی سیاسی از میشیگان می ایستد در مقابل دفتر والی در 30 آوریل پس از معترضان اشغال دولت و کنگره آمریکا در یک رای گیری به تصویب پسوند Gov. گرچن Whitmer اقامت-در-خانه سفارش با توجه به شیوع کروناویروس. (ست هرالد/فردا نیوز)

"من یک زن هستم و شما می دانید, سنگین, بزرگ مردان فریاد و نوع نزدیک شدن به آن واقعا ترسناک است" گفت: Anthony اضافه میکند: "به عنوان یک انتخاب رسمی ... من خیلی پوست ضخیم. شما به نوعی باید در این کار اما ما در میانه یک بیماری همه گیر و من به خصوص ... شدت دستپاچه شده توسط آن به دلیل اثراتی را که از نزدیک از این کوروناویروس."

میشیگان بوده است coronavirus نقطه داغ و آنتونی گفت: او می داند که چند نفر در لنسینگ منطقه که درگذشت از وقوع.

آنتونی گفت که او ناراحت شد این واقعیت است که در ایالت میشیگان پلیس انجام نمی بیشتر برای جدا کردن قانونگذاران از مسلح شدن ، او همچنین ادعا کرد برخی از افسران "نما در عکس" با معترضان.

یک سخنگوی پلیس ایالتی میشیگان نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این فعالان که به همراه آنتونی در جمعه شامل محلی لنسینگ آتش نشان و فعال مایکل لین جونیور همراه با چند نفر از اعضای خانواده خود را. Lynn گفت: اخبار یاهو که آنتونی تصویری از تظاهرات الهام بخش او را به او ارائه حمایت می کند.

"من چیزی است که شما می دانید که ما انتخاب می شوند و ما در بالا به آن سطح به نمایندگی از ما در آن کنگره. من نمی خواهم او را از رفتن در آن وجود دارد با یک ترس یا نگرانی در مورد انجام هر چیزی. ... من فکر نمی کنم که درست است که آنها سعی خواهد کرد برای ارعاب او که در راه" لین گفت.

او گفت: دیدن مسلح معترضان به چالش کشیدن آنتونی "خشم" به او و به یاد او از روز تیره تر از سفید supremacist مخالفت با جنبش حقوق مدنی.

معترضان در تلاش برای ورود به میشیگان در مجلس نمایندگان اتاق نگهداری می شوند که توسط پلیس ایالتی میشیگان در 30 آوریل. (جف Kowalsky/خبرگزاری گتی ایماژ)

"در آن طول می کشد بسیاری برای به دست آوردن یک زن سیاه منتخب به مجلس نمایندگان" لین گفت. "وجود دارد که بسیاری از آنها را ما انجام دادیم. ما برای انتخاب وجود دارد و ما در حال رفتن به مطمئن شوید که او را محافظت به انجام کار خود را."

منتقدان و حقوق مدنی فعالان استدلال کرده اند که این تظاهرات برجسته یک استاندارد دوگانه متضاد پاسخ به مسلح ضد قفل معترضان با خشونت سرکوب در گروه های شبه نظامی.

لین گفت که او معتقد است که آفریقایی-آمریکایی معترضان خواهد در واقع درمان شده اند متفاوت است.

"شما می دانید اگر ما که ما می تواند به کشته شدن" او گفت:.

به چالش کشیدن برداشت مردم از رنگ و اسلحه یکی از لین اهداف در تامین امنیت آنتونی.

"هر کسی می بیند یک اقلیت با اسلحه آن را به یک مفهوم منفی آن و من نمی خواهم که گفت:" لین. "ما امروز قادر به ارائه نوعی از حفاظت بلکه فقط احساس بودن محافظت می شود. من فکر می کنم که عالی بود."

آنتونی گفت: او تا حدودی دلسوز اقتصادی نگرانی های مطرح شده توسط معترضان که مشاهده مستندات به عنوان رکورد رانندگی با از دست دادن شغل و ادعا کرد که در اوایل اعتراضات در میشیگان شد با تمرکز بر این موضوع است. اما او گفت:, مارس 30 تظاهرات کرده بودند تلفظ سفید supremacist عنصر. او گفت که او "بسیار اشتباه" برای دیدن مؤتلفه پرچم ها و صلیب های شکسته پرواز در یک رویداد ظاهرا اختصاص داده شده به انتقاد از coronavirus مستند.

"چگونه است که اتصال به ماندن در خانه ، آنتونی پرسید.

Whitmer را محکوم کرده آپارتاید به نمادهای مورد استفاده در تظاهرات و دفاع از اقامت در خانه سفارشات به عنوان یک گام ضروری برای جلوگیری از مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

"برخی از outrageousness از آنچه اتفاق افتاده است ما در کنگره این هفته به تصویر کشیده برخی از بدترین نژادپرستی و افتضاح بخش از تاریخ ما در این کشور" Whitmer گفت: در سی ان ان مصاحبه در روز یکشنبه. "این مؤتلفه پرچم و nooses این صلیب های شکسته رفتار شما را دیده ام که در تمام این کلیپ ها است نه نماینده ما که در میشیگان. و واقعیت این است منظورم این است که ما در جهانی همه گیر."

یک معترض دارای نشانه میشیگان با رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer به تصویر کشیده شده به عنوان آدولف هیتلر در یک تجمع در مراحل امور خارجه کنگره آمریکا در لنسینگ در 30 آوریل. (جف Kowalsky/خبرگزاری گتی ایماژ)

Whitmer نیز در پاسخ به اعتراض با هل دادن به تغییر قانون ممنوعیت اسلحه در میشیگان دولت کاپیتول.

"وجود دارد و قانون گذاران که با پوشیدن جلیقه های ضد گلوله برای رفتن به محل کار," او گفت: در مصاحبه با ان بی سی در روز چهارشنبه. "هیچ کس نباید مرعوب کسی را در آوردن تفنگ حمله به محل کار خود را. و غیره وجود دارد که گفتگو در مورد تغییر آن قانون است. من فکر می کنم دیر شده و من کاملا حمایت می کند."

آنتونی که یک تفنگ مالک است که در میان قانونگذاران میشیگان که در حال کار به تصویب ممنوعیت اسلحه برای دولت کاپیتول. در نهایت او گفت: او نمی خواهید برای دیدن هر کسی — که آیا آنها به حمایت از او و یا در حال اعتراض به حمل سلاح گرم در ساختمان است. "لحظه ای که ما موفق به از بین بردن اسلحه خود را از دولت و کنگره آنها باید پایبند به آن به عنوان" آنتونی گفت: از هواداران است.

در حال حاضر لین گفت که او را دوباره در هر زمان Anthony می پرسد.

"ما در دسترس خواهد بود هر زمان که وجود دارد رفتن به مخالفت وجود دارد که او را برای رفتن به مجبور به مقابله با" او گفت:.

و او تا به حال یک پیام برای هر کسی که می خواهد به بازگشت به ساختمان کاپیتول با "صلیب های شکسته و مؤتلفه پرچم."

"نمی" لین گفت. "آن را به عنوان ساده به عنوان آن است. نمی آیند در اینجا با آن است."

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • 'امن ترین محل برای': یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب