بازارهای آسیایی نشان می دهد نشانه هایی از بهبود در میان تازه واکسن امیدوار

معامله گران نیز به دنبال به جلو برای شرکت درآمد نجومی که نشان می دهد چگونه شانس شرکت در طول سه ماهه دوم. عکس

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399
معامله گران نیز به دنبال به جلو برای شرکت درآمد نجومی که نشان می دهد چگونه شانس شرکت در طول سه ماهه دوم. عکس: فایل

هنگ کنگ: بازارهای آسیایی نشان داد نشانه هایی از بهبود در روز دوشنبه پس از در نظر گرفتن ضرر و زیان در پایان هفته گذشته به عنوان سرمایه گذاران به دنبال یک عملکرد قوی در وال استریت سوخت توسط امید برای coronavirus واکسن هر چند افزایش عفونت در سراسر جهان دربسته در محیط دستاوردهای.

تریلیون دلار در حمایت از دولت این است که نگه داشتن سهام به خوبی پشتیبانی می کند اما اعتماد به نفس است خفه بودن با گسترش این بیماری با یک انفجار از موارد وادار کردن برخی از کشورها به reimpose مهار اقدامات تنها چند هفته پس از کاهش مستندات.

معامله گران نیز به دنبال به جلو برای این شرکت درآمد نجومی که نشان می دهد چگونه شانس شرکت در طول سه ماهه دوم زمانی که اقتصاد در جنگیدن مستندات تحمیل شده بود در اطراف این سیاره است.

توکیو منجر به سود اضافه 1.7% در جلسه صبح در حالی که هنگ کنگ اضافه 0.6% و شانگهای قرار داده و در رقم 0.5% و با سئول و سیدنی نیز بالا رفتن بیش از 1٪.

جاکارتا افزایش 0.8% تایپه به دست آورده 1% و ولینگتون اضافه 0.6%.

سنگاپور و مانیل شد و اندکی پایین تر است.

پیشرفت پس از شاخص های Dow و S&P 500 رسید بیش از 1% در نیویورک و فناوری سنگین نزدک chalked رکورد دیگر.

سرمایه گذاران استقبال از نظرات رئیس, آلمانی, بیوتکنولوژی شرکت BioNTech که گفت کانديد واکسن خواهد بود آماده برای تنظیم مقررات بررسی های پایان سال, در حالی که Gilead Sciences گفت: مواد مخدر خود را remdesivir شده بود نسبتا موثر در آزمایش های بالینی.

"حال گریم ما COVID-19 عفونت اخبار همچنان به صورت شتابزده نادیده گرفته نفع مداوم خوش بینی در مورد جدول زمانی برای کشف و سریع رول از یک واکسن موثر... و/یا بیشتر سیاست حمایت برای قیمت دارایی ها در اقتصاد ایالات متحده گفت:" ری Attrill در بانک ملی استرالیا.

'Coronavirus طوفان'

هنوز همه گیر سریع گسترش در اطراف این سیاره باقی مانده است یک نگرانی است.

دولت اسپانیا در منطقه کاتالونیا در روز یکشنبه گفت: ساکنان در داخل و اطراف شمال شرقی شهر Ourense به بازگشت به خانه حبس در حالی که جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa هشدار داد در کشور خود مواجه "coronavirus طوفان" که شد "تا کنون بی رحمانه و مخرب تر از هر ما شناخته شده قبل از".

در ایالات متحده, Florida, ثبت 15,299 موارد جدید در یک روز بالاترین یک روز در مجموع هر دولت — تاریخ- و بیش از همه این موارد هنوز ثبت در کره جنوبی.

و هنگ کنگ که رفته بود هفته با هیچ محلی گسترش موارد شاهد یک نگرانی در سنبله در عفونت است که منجر به تحمیل مهار اقدامات است.

اما تحلیلگران گفت: آنها اعتماد به نفس اقتصاد جهانی است که انتظار می رود به سقوط به رکود در این بازار ادامه خواهد داد به بهبود می یابند.

"ما فکر می کنم که اقتصاد جهانی در حال حاضر ورود چند سال بهبود وجود دارد اما برای رفتن به wobbles در طول راه" مریم نیکولا در PineBridge سرمایه گذاری گفت: Bloomberg TV.

"دولت ها و بانک های مرکزی مستقر کرده اند بسیاری از اقدامات و را نگه دارید انجام این کار تا زمانی که ما رسیدن به طرف دیگر از این."

و AxiCorp را استفان Innes اضافه شده که سهام به احتمال زیاد افزایش می یابد یک بار واکسن بود که در نهایت در بر داشت.

"هنگامی که واکسن ساخته شده است به آسانی در دسترس همه رفتن و incomprehensibly بزرگ جهانی محرک را پیدا کردن راه خود را به هر مایع دارایی قابل تصور," او گفت: در یک توجه داشته باشید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب