استخر ایزی ست

این استخر با استفاده از با کیفیت ترین PVC ها تولید شده و چند برابر قوی تر از نمونه های مشابه بازار است و این

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این استخر با استفاده از با کیفیت ترین PVC ها تولید شده و چند برابر قوی تر از نمونه های مشابه بازار است و این بعلت توری نایلونی می باشد که در لایه میانی از آن استفاده شده است. میزان آبی که درون این استخر جای می گیرد برابر با 4000 لیتر است که نشان از فضای بزرگ داخلی دارد . از این رو آماده کردن آن برای مورد استفاده قرار گرفتن بسیار راحت می باشد. در کل، این خانه با طراحی داخلی زیبا و منحصر به فرد، نه تنها به نیازهای روزمره ساکنان پاسخ میدهد، بلکه برای آنها یک محل خانوادگی دلنشین و مسالمتبخش ایجاد میکند. جنیفر لوپز، خواننده و بازیگر مشهور، اغلب مبلمان خود را از فروشگاههای معتبر و برندهای معروف جهانی خریداری میکند. او در این مقاله از جزئیات دکوراسیون داخلی خانهاش سخن میگوید و از طراحان و برندهای محبوب خود در این زمینه تقدیر میکند. درآمد او از فروش آلبومها، کنسرتها، فیلمها و امضای قراردادهای تبلیغاتی با برندهای بزرگ نیز حاصل میشود. 305 اینتکس intex 28122 یکی دیگر از سری استخرهای ایزی ست برند اینتکس می باشد که مناسب برای آب تنی به همراه خانواده و یا دوستان است .

اتاق خواب مشترک کودکان بسیار ساده طراحی شده است، اما مانند دیگر فضاها پر از آرامش است. روش کار این پمپ این گونه است که آب را از یکی از شلنگ ها به داخل پمپ هدایت کرده و بعد از تصفیه و رسوب زدایی ، آب توسط شلنگ دیگر دوباره وارد استخر می شود ، این عمل موجب می شود تا آب استخر همیشه شفاف و بدون رسوب بماند. از طریق این سایت، شما میتوانید به راحتی محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده و خرید آنلاین انجام دهید. این استخر آماده دارای ابعاد کوچک می باشد به طوری که در حیاط خانه نیز قابلیت استفاده شدن دارد. استخر ایزی ست با باد شدن تدریجی لبه های بادی نصب می شود. کسانی که تمایل به داشتن تفریحات آبی در خارج از خانه و در مسافرت را دارند می توانند استخر ایزی ست را انتخاب کرده و به استفاده کردن از آن بپردازند. او همچنین به عنوان سرپرست برنامههای تلویزیونی مانند “آمریکن آیدل” درآمد کسب کرده است.

او در دهه 1990 میلادی به عنوان رقصنده در برنامه تلویزیونی “ان پیویینگ کالر” شروع به کار کرد و سپس به بازیگری روی آورد. استخر ایزی ست را می توان با داشتن ابعاد مناسب با خود در مسافرت نیز به همراه داشت و در صورت مساعد بودن موقعیت به نصب آن اقدام کرد. برای راه اندازی استخر پیش ساخته ایزی ست کافیست تا شما پس از پیدا کردن محل صاف و مناسب استخر را پهن کرده و لبه رینگ بالایی استخر را باد کنید. به سادگی وصل کنید ، روی زمین سفت پهن کنید، سطح را تنظیم کنید ، در حلقه بالایی بدمید و با آب پر کنید. با اختلاف سطح کمی، ناهارخوری و آشپزخانه از نشیمن بالاتر قرار گرفتهاند. یک جزیره آشپزخانه زیبا در وسط فضای آشپزخانه قرار دارد و در انتخاب رنگ نیز از پالت رنگی خنثی و ملایم بقیه قسمتهای خانه تبعیت شده است. از این رو افراد با توجه به محیطی که در اختیار دارند و یا با توجه به نیازی که بر اساس آن محصول را انتخاب می کنند می توانند استخر ایزی ست را خریداری کرده و بهترین محوطه آبی را ایجاد سازند. استخر ایزی ست یکی از منحصر به فرد ترین استخر های پیش ساخته خانوادگی از محصولات اینتکس محسوب میگردد .

دلیل نامگذاری استخر ایزی ست نیز به خاطر آسان بودن نصب آن می باشد و می توان به راحتی این موقعیت منحصر به فرد را در مسافرت به دست اورد. برای آشنایی بیش تر با این استخر منحصر به فرد با ما همراه باشید. این استخر پیش ساخته و بادی برای تمامی رده های سنی ساخته شده است و حتی برای کودکان و نوجوانان نیز دارای نمونه های منحصر به فرد می باشد. با این حال، بسیاری از ستارهها و افراد معروف به دنبال خرید محصولات با کیفیت بالا و طراحی منحصر بهفرد هستند. جنیفر لوپز، بازیگر و خواننده معاصر پورتوریکو، اخیراً تصمیم به فروش خانه محل سکونت خود گرفته است. همچنین، دارای جریان کاملی از حرکت و عملکرد میان فضاهای مختلف است. این محصول دارای وزن سبک 9.3 کیلو گرمی می باشد که به راحتی قابل جا به جایی است و برای نصب آن مدت زمان پنج الی ده دقیقه لازم است . مبلمان راحتی با پوشش پارچهای، روی یک فرش بزرگ قرار گرفته و به همراه این کفپوش، حس گرمایی و صمیمی را که مهمترین ویژگی طراحی داخلی اتاق نشیمن است، به فضا اضافه کردهاند.  This po​st has be en cre ated ᠎with G᠎SA Co ntent  Generato r ​DEMO᠎!

آخرین مطالب