حداقل 120,000 آمریکایی ها نیاز به تست COVID-19 واکسن. یک 'بسیار دلگرم کننده' 107,000 تا کنون امضا کرده.

در زمانی که برخی از آمریکایی ها در مورد ایمنی COVID-19 واکسن ده ها هزار نفر در حال حاضر به طور داوطلبانه برای

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399

در زمانی که برخی از آمریکایی ها در مورد ایمنی COVID-19 واکسن ده ها هزار نفر در حال حاضر به طور داوطلبانه برای کمک به یکی از به وجود.

همانطور که از هفته گذشته بیش از 107,000 مردم را امضا کرده بود تا برای شرکت در تست.

"به همین دلیل ما خوش بینانه است که ما در حال رفتن به قادر به گرفتن محاکمات ثبت نام در سریع راه است. من فکر می کنم ما می تواند انجام آنچه که ما نیاز به انجام," دکتر گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

به نقطه عطف رسیده بود فقط یک هفته پس از موسسه ملی بهداشت راه اندازی یک کارآزمایی بالینی شبکه برای واکسن و دیگر ابزار پیشگیری برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

بیشتر هنوز هم مورد نیاز است اما اولیه افزایش خواهد یک راه طولانی به سوی پر کردن نیاز به حداقل 30,000 داوطلبان برای هر یک از این چهار شرکت که برنامه ریزی برای راه اندازی فاز 3 مطالعات بالینی خود را بالقوه واکسن در اوایل پاییز.

هم مدرن, Pfizer BioNTech, AstraZeneca و Inovio محاکمه خواهد شد نیاز به حداقل 120,000 داوطلبان.

"من می خواهم بگویم آن را بسیار دلگرم کننده در این مرحله به 107,000 داوطلبان گفت: Barry شکوفه درمان و واکسن متخصص است که با یک استاد بهداشت عمومی در دانشگاه هاروارد چان دانشکده بهداشت عمومی.

'هیچ کس امن است تا هر کس امن است': واکسن ناسیونالیسم جهانی را تهدید می کند تلاش coronavirus

تنظیم: FDA می گوید: coronavirus واکسن را باید حداقل 50% موثر به تایید شود

واکسن شمارش معکوس: ما یک سوم از راه را به طور گسترده ای در دسترس coronavirus واکسن, کارشناسان می گویند

صدها نفر از آزمایش های بالینی برای داروها تجهیزات پزشکی و واکسن در حال رفتن در سراسر ایالات متحده در هر زمان اما بسیاری از آنها نسبتا کوچک است. کنار هم قرار دادن چهار آزمایشات بزرگ در همان زمان با حتی بیشتر برنامه ریزی شده به آنلاین بعد از آن در پاییز و زمستان عظیم انجام است.

آن را نمی کند فقط نیاز به داوطلبان بلکه یک مکمل قوی و درمانگاه و بیمارستان و مراکز درمانی در سراسر کشور با کارکنان و پزشکان با تجربه در حال اجرا بالینی.

را که اتفاق می افتد NIH راه اندازی COVID-19 پیشگیری از محاکمات شبکه ادغام چهار موجود کارآزمایی بالینی شبکه. آن را راه اندازی در تاریخ 8 ژوئیه با یک وب سایت که در آن داوطلبان می توانند ثبت نام.

شبکه های ایجاد شده در دهه ارزش کار ایجاد کارآزمایی بالینی شبکه می رود که بازگشت به ایدز در اواخر 1980s گفت Fauci.

"آن را به معنای واقعی کلمه سال برای ساخت یک شبکه است که من در ساخت بیش از 30 سال گذشته. پس چرا آن را انجام دهید ؟ ما قصد داریم به استفاده از آنچه ما," او گفت:.

افراد انتخاب شده برای شرکت خواهد شد نژادی قومی و جغرافیایی متنوع است. در آن راهنمایی برای شرکت های تست ممکن است واکسن غذا و دارو می گوید که می خواهد واکسن نامزدها به آزمایش می شود در جمعیت تحت تاثیر قرار COVID-19 از جمله قومی و نژادی و اقلیت های زنان باردار و افراد مسن و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی که می تواند بدتر COVID-19.

در حالی که در تلاش است در آینده با هم به سرعت مراحل زیر همان پروتکل های دقیق مورد نیاز از تمام واکسن توسعه دهندگان.

"دستورالعمل برای این محاکمه ها واقعا روشن است. آنها را از نظر علمی دقیق و هیچ میانبر وجود دارد" گفت: بلوم.

فاز 3 آزمایشات بالینی تنها پس از چند ماه از تست های دیگر که برای اولین بار شروع به در سلول ها و سپس حرکت بر روی حیوانات. تنها اگر همه به خوبی می رود با حیوانات آزمایش می کند و روند حرکت به انسان است.

در فاز 1 آزمایش هدف این است که برای تعیین هر گونه فوری عوارض جانبی. این است که از طریق انجام آزمایش در تعداد کمی از افراد سالم به طور کلی کمتر از 100 است. برای مثال برای مرحله 1 آزمایشی از مدرن واکسن نامزد 45 نفر شرکت کردند.

فاز 2 محاکمات گسترش ایمنی تست و نگاه دوز – چگونه بالا دوز داده می شود قبل از وجود دارد عوارض جانبی? به طور معمول چندین دوز سطح تست شده هستند. در این آزمایش نگاه کنید و ببینید اگر این واکسن باعث می شود یک پاسخ ایمنی در فرد است. آنها می توانند تا پایان از جمله چند صد نفر و گسترش شامل افراد مسن.

فاز 3 محاکمات آغاز خواهد شد هنگامی که آن را روشن واکسن نمی تواند فوری عوارض جانبی و به نظر می رسد به یک تحریک پاسخ ایمنی است. هدف این است که برای دیدن اگر این واکسن در واقع محافظت از افراد در برابر گرفتن COVID-19 یا اگر آنها به آن باعث می شود که بیماری به کمتر شدید.

این خواهد بود آزمایشات بزرگ.

"هر واکسن نیاز به آزمایش می شود در حدود 30000 داوطلب" دکتر فرانسیس کالینز مدیر NIH گفت: در ماه ژوئن. "ما باور نمی کنیم که ما قدرت کافی در تجزیه و تحلیل قادر به سند واکسن کار می کند مگر اینکه شما را به تقریبا این تعداد است."

نیمی از شرکت کنندگان دریافت واکسن نامزد نیم دیگر را دریافت دارونما.

"بسیاری از مردم رها سمت راست وجود دارد. آنها می گویند "نه من نمی خواهم آن را اگر من را دریافت نمی واکسن'," گفت: دکتر رابرت Hiatt استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو که رهبری چندین زیادی بالینی.

بخشی از کار این کارآزمایی بالینی کارگران غلبه بر چنین تردید. مردم در گروه کنترل آنهایی که در واقع نمی توانید واکسن حیاتی به درک اگر واکسن گفت: Hiatt.

"بدون آنها شما نمی توانید ادامه," او گفت:.

محققان مراقبت است که شرکت را در درک آنچه آنها در حال ثبت نام برای. برای اولین بار وجود دارد اولیه مصرف مصاحبه که ممکن است انجام می شود از طریق تلفن و یا آنلاین. کسانی که انتخاب می شوند باید از طریق رضایت کامل روند.

این رضایت آگاهانه توافق می تواند اجرا شود بین 50 و 100 pages گفت: دکتر حسن شیخ محمود به عنوان Daya یک استاد طب اورژانس در اورگان بهداشت و علوم در دانشگاه پورتلند اورگان اجرا می شود که یک کارآزمایی بالینی بزرگ شبکه مطالعه مواد مخدر برای شرایط اضطراری مانند آسیب های مغزی, سکته مغزی و حملات قلبی است.

"میانگین فرم رضایت طول می کشد در هر نقطه بین 30 تا 60 دقیقه به رفتن را از طریق" گفت: Daya. "شما نیاز به صرف زمان با مردم آنها را به زمان به همه چیز توضیح داده شده و سوالات خود را بپرسید."

شرکت کنندگان ممکن است خواسته می شود نه فقط برای خود سابقه پزشکی و همچنین نام, آدرس و شماره تلفن داوطلب دوستان و خانواده و همسایگان و همچنین به عنوان اطلاعات خود را در مورد حساب های رسانه های اجتماعی. اطلاعات جمع آوری شده در مورد دوستان و خانواده کمک می کند پژوهشگران شرکت کنندگان اگر آنها از دست دادن مسیر از آنها بپرسید که آیا آنها هنوز هم می خواهید به بخشی Hiatt گفت.

این COVID-19 واکسن محاکمه نمی خواهد آخرین برای ماه ها بلکه سال به عنوان محققان سازمان دیده بان برای دراز مدت عوارض جانبی پس از اقامت در لمس بسیار مهم است.

"وجود دارد همه نوع از افرادی که رها کردن. آنها از دست دادن علاقه. آنها حرکت آنها یک تلفن همراه جدید" گفت: Hiatt.

در حالی که آن را غیر اخلاقی به پرداخت داوطلبان مبالغ زیادی از پول را به شرکت در کارآزمایی های بالینی داوطلبان می توانند انتظار برای جبران وقت و تلاش خود را. دیگر چه دادگاه ارائه خواهد شد شناخته شده نیست اما مدرن فاز 1 آزمایش که در ماه مارس راه اندازی ارائه شده شرکت کنندگان 100 دلار برای هر فرد در مراجعه آنها به پایان رسید. کسانی که با حضور تمام 11 برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است بیش از 14 ماه دوره می تواند دریافت در مجموع $1,100.

هزینه های واقعی است که کارکنان پزشکی که استخدام و مصاحبه و پیگیری همه شرکت کنندگان است. آن را به طور معمول هزینه های چند صد دلار در هر شرکت کننده در کارکنان زمان به تنهایی. برای یک کارآزمایی بالینی با 30000 نفر در آن بیش از 6 میلیون دلار. هر کسی قطره به معنی دیگری باید اضافه شود.

در حال اجرا یک کارآزمایی بالینی بزرگ پیچیده است و پیدا کردن ترکیب مناسب از داوطلبان است که اغلب به چالش کشیدن و می تواند ماه ها طول بکشد اما Hiatt فکر می کند COVID-19 آزمایشات متفاوت خواهد بود.

"این نوع دوستانه جنبه ای از این جذاب است," او گفت:. "مردم می خواهند بخشی از درمان است."

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: COVID-19 واکسن آزمایش های جذب بیش از 107,000 داوطلبان تا کنونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن