August Alsina دفاع از خود 'حقیقت' پس از Jada Pinkett Smith ادعا

ارسال یک پیام ؟ August Alsina باز کرد تا در مورد صحبت خود را "حقیقت" پس از Jada Pinkett Smith تعطیل خود را ادع

توسط KETABKHOOOON در 15 تیر 1399

ارسال یک پیام ؟ August Alsina باز کرد تا در مورد صحبت خود را "حقیقت" پس از Jada Pinkett Smith تعطیل خود را ادعا می کنند که این جفت ارز در یک امر با شوهرش ویل اسمیت's "برکت و رحمت است."

"بدون عشق" خواننده 27 مشترک افکار خود را در طولانی Instagram ارسال در تاریخ جمعه, جولای 3, اما اشاره نمی کند جادا, 48, یا, 51 توسط نام.

August Alsina Defends His Truth After Jada Pinkett Smith Claims
August Alsina and Jada Pinkett Smith. شاتر (2)

"من آن را دریافت کند; نه تنها آن را دریافت کنم اما من هم با عرض پوزش شما احساس می کنید که راه اما تنها حمله در اینجا این است که در برابر دیوار نامرئی از سکوت اجتماعی ساخت و 'کد' ما را بر یکدیگر و بر خودمان پنهان در پشت خواسته های دیگران تایید و پذیرش" Alsina نوشت.

او افزود: "من حقیقت این است که من حقیقت و معدن به خود. هیچ درست یا غلط است در اینجا آن را به سادگی درست است. و من را به اتاق را برای پذیرش افکار و نظرات خود را بدون در نظر گرفتن اگر من موافقم یا نه شما که آزادی را به احساس می کنید آنچه در آن است و تو احساس می کنم زیرا زمانی که شما در صلح واقعی همه سر و صدا و پچ پچ می شود که از یک زمزمه."

لوئیزیانا بومی منعقد پست خود نوشته "W/ که گفت: من هم باید بگویم که هیچ کس sideswiped توسط هر مکالمه همه حسن نیت ارائه میدهد calls زمان در پیش است."

Alsina ادعا کرد در طول یک مصاحبه با صبحانه باشگاه در روز سه شنبه 30 ژوئن که او تا به حال یک رابطه عاشقانه را با آن مجموعه با بازیگر را به "برکت و رحمت است." اما جادا را هرزه گفت صفحه شش که اتهام شد "کاملا درست نیست."

"من کاملا به خودم به این رابطه برای سال از زندگی من و من واقعا و واقعا و عمیقا دوست دارم و یک تن از عشق برای او" Alsina گفت. "من به خودم اختصاص داده شده به آن را به من داد و من خود به آن — تا آنجا به نقطه ای که من می میرند در حال حاضر و خوب با دانستن این است که من واقعا به خودم به کسی."

Alsina توضیح داد که او "به معنای واقعی کلمه هرگز در عشق" در راه که او با Jada و افزود که او احساس "به طور کامل پر برکت" برای رابطه خود را.

این "بی حس" خواننده معرفی شد به Jada توسط ویل و جادا پسر, Jaden Smith, در 2015. دو سال بعد Alsina با حضور 2017 شرط جوایز با Gotham آلوم.

روز پس از Alsina به اتهامات جادا مشترک مرموز توییت نوشتن "وجود دارد برخی از درمان است که نیاز به اتفاق می افتد ... پس من آوردن خودم به جدول" یک مرجع به او Facebook تماشای نشان می دهد بحث قرمز جدول صحبت کنید.

جادا ازدواج Fresh Prince of Bel-Air آلوم در سال 1997. آنها را به اشتراک پسر Jaden, 21, و, دختر, بید, 19. این I Am Legend sتار نیز پدر و پسر Trey, 27, چه کسی به او سهام با همسر سابق خود, Sheree Zampino.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب