استرالیا متهم به چین برای کمک به آب و هوا از ترس و بخش' بیش از coronavirus

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne. — AFP/فایلسیدنی: استرالیا وزیر خارجه چین متهم شنبه برای کمک به آب و هوا از

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
استرالیا وزیر خارجه Marise Payne. — AFP/فایل

سیدنی: استرالیا وزیر خارجه چین متهم شنبه برای کمک به آب و هوا از "ترس و بخش" بیش از coronavirus در یک سخنرانی نیز حمله به روسیه و ترکیه برای گسترش دروغ در مورد این بیماری است.

در سخنرانی خود در دانشگاه ملی استرالیا در کانبرا Marise Payne گفت: این ویروس تا به حال ارائه شده زمینه مناسبی برای جعلی, اخبار و برجسته توییتر اقدام در کشف نقش روسیه و چین و ترکیه تا به حال گفته شده بر روی پلت فرم.

"توییتر فاش کرد بیش از 32,000 حساب به دولت مرتبط اطلاعات عملیات که در آن شرکت نسبت به روسیه به چین و ترکیه" Payne گفت.

"برای ما آن است که نگران کننده است که برخی از کشورها با استفاده از این بیماری همه گیر به تضعیف لیبرال دموکراسی برای ترویج خود را بیشتر مدل های استبدادی."

پین نیز برچسب پکن هشدار به شهروندان در برابر سفر به استرالیا به دلیل پتانسیل حملات نژادپرستانه به عنوان "دروغ".

"در یک زمان مثل این چیزی که ما نیاز به همکاری و درک" او گفت:.

او به نام برای کشور به تقویت جهانی بدن مانند سازمان جهانی بهداشت برای مقابله با "infodemic".

"ما این کار را از طریق حقایق و شفافیت بیمه لیبرال ارزش های دموکراتیک که ما ادامه خواهد داد برای ترویج خانه و خارج از کشور" گفت: پین.

تنش میان پکن و کانبرا تشدید کرده اند به طور پیوسته از استرالیا پیوست و برای تماس های بین المللی حمله به ریشه های کروناویروس و دست زدن به آن توسط چین است.

پکن پس گرفته و اقدامات تلافی جویانه از جمله هدف قرار دادن تجارت با استرالیا و دلسرد شهروندان خود را از سفر به کشور.

چینی مسافران نمایندگی بزرگترین گروه از گردشگران به استرالیا و همچنین به عنوان یک مهم و سودآور منبع درآمد از دانشجويان دانشگاه.

پین اذعان استرالیا ساخته شده اند ممکن است به خودی خود یک هدف با صحبت کردن برای یک بررسی در coronavirus اما گفت که آن را به حال شده است در استرالیا بهترین منافع بلند مدت.

"زمان محلی شما وجود دارد به دنبال آرام دیپلماسی پشت صحنه, اما هم وجود دارد به صدای نگرانی ما و متقاعد کردن دیگران نیاز به یک دوره از عمل," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن