بی دست و پا! Brandi می گوید دنیس و هارون او می خواهد به در 'Trouple'

Brandi Glanville, هارون Phypers و دنیس ریچاردز. شاتر (2)Brandi Glanville ساخته شده اند ممکن است او اولین فصل

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399
Brandi Glanville Tells Denise Richards Aaron Phypers Be Trouple
Brandi Glanville, هارون Phypers و دنیس ریچاردز. شاتر (2)

Brandi Glanville ساخته شده اند ممکن است او اولین فصل 10 ظاهر در یکشنبه, جولای 15, قسمت از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلزاما درام او با دنیس ریچاردز نمی شروع تا هفته آینده.

این زن 47 ساله نوشیدن و به Tweeting نویسنده نگه داشته و مشخصات پایین در طول چهار قسمت به او پیوست با سابق خود را castmates در Kyle Richards' در مراسم خیریه. در تبلیغی برای جولای 22, قسمت, اما, Brandi عبور از مسیرهای با دنیس 49 و شوهر هارون Phypers در حزب.

"تا آنجا که شما بچه ها در حال codependent-ish و من آن را دوست دارم ... من می خواهم به یک trouple با شما بچه ها" Brandi می گوید زن و شوهر در کلیپ.

در حالی که هارون 47 به نظر می رسد unamused توسط برندی است اظهار دنیس به نظر می رسد به آن خنده و افزود که آنها "codependent."

بعد از آن در تیزر دنیس و Kim Richards بحث به کایل و Teddi Mellencamp در مورد دنیس.

"شما بچه ها نیاز به مراقب باشید با او چون او نیست که او وانمود به" برندی انگلیسی دوبله.

ما هفته به طور انحصاری تایید کرد در ماه ژانویه که دنیس خواهد بود در مرکز درام در طول فصل 10 بعد از او در مواجه با زنان مورد بحث در مورد رابطه جنسی در تروی در شام در مقابل دختران نوجوان — سامی 16 و لولا, 15 — آنها او سهام با شوهر سابق چارلی شین. پس از یادگیری در مورد درام, منابع گفت: ما که Brandi مدعی او تا به حال یک رابطه جنسی با دنیس در گذشته است. طرفداران خود را دیدم اولین نگاه اجمالی در درام در طول supertease برای فصل.

"من f–ked او" Brandi ادعا می کند در تریلر. "بیدار شد صبح روز بعد [و] او گفت:" هارون هرگز نمی تواند این را می دانند. او مرا بکشند.'"

در زیر کلیپ دنیس رد این اتهامات و گفتند "چه f–k? که درست نیست!"

کایل برای بخش او گفت: ما به طور انحصاری که او تمایل به این باور Brandi — حتی اگر آن دو نیست همیشه بدست همراه است.

"در گذشته من دیده ام Brandi بود یک سوراخ. من او را دیده ام باید یک خلق و خوی و ضربه اما من واقعا فکر نمی کنم که Brandi Glanville یک دروغگو است" کایل, 51 گفت: ما به طور انحصاری در ماه مه. "من نمی دانم [دنیس] به خوبی به اندازه کافی به واقعا بگو [اگر او کسی است که می گوید حقیقت] اما من فکر می کنم که وجود دارد بخش هایی از او را که او می خواهد برای ویرایش و نگه داشتن یک راه خاص است."

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز پخش در Bravo چهارشنبه در 9 p. m. ET.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب