عایشه کاری می دهد, شوهر, Stephen Curry بوسه در صبح زود دوچرخه سوار

داغ داغ داغ! استفان "خصوصی" کاری و همسرش عایشه کاریمی دانم که چگونه به نگه داشتن خود را در رابطه شعله سوزان پ

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399

داغ داغ داغ! استفان "خصوصی" کاری و همسرش عایشه کاریمی دانم که چگونه به نگه داشتن خود را در رابطه شعله سوزان پس از هشت سال از ازدواج.

طلایی رزمندگان امور خارجه بازیکن و عشق دیرین بحباله نکاح در اوردن در سال 2011 و به اشتراک گذاری سه فرزند دختر رایلی و رایان و کانن. با سه آنهایی که کمی و Steph ثابت برنامه سفر زن و شوهر کار سخت برای حفظ یک عاشقانه مشارکت.

در فوریه 16, 2020, بسکتبال ستاره های مشترک یک عکس از خود را حمل عایشه در خانه میزبان به آنها نشان داد خود را داغ اتصال. "تعطیلات vibes با من و تنها 😍 مانند dat!" او زیر نویس ضربه محکم و ناگهانی.

در طول داستان عاشقانه خود این جفت ارز را به پشتیبانی یکدیگر و در رویاها و به اشتراک گذاری عشق خود را برای هر یک از دیگر در هر زمان ممکن است.

"من و کودک من, عشق زندگی من است. چه می توانم بگویم. این است که ما 8 سال در ازدواج, عاشق, یکدیگر برای 11 و ما هنوز هم به نحوی پیدا کردن دلایل و چیزهایی که ما در مورد هر یک از دیگر هر روز" چاشنی زندگی: غذا, خانواده, ایمان و لذت از خوردن و نویسنده نوشت: از طریق Instagram در جولای 2019.

او ادامه داد: "هر روز با شما نهایی برکت و رحمت است. گرفتن برای انجام زندگی با شما بی نهایت است دریای سعادت. از طریق یو پی اس و فراز زندگی ما تنها به تبدیل شدن به قوی تر است و کلید نهایی. زمانی که تروما می شود پیروزی شما برنده شوید! من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه به طور مداوم به افتخار نهایی به خدا."

NBA ستاره نبود outshined توسط بانوی عشق خود را در هشتمین سالگرد عروسی. او به عایشه فریاد و همچنین نوشته "در حال رشد قوی از طریق یو پی اس و فراز زندگی. زندگی همه چیز در مورد چشم انداز و چشم انداز روشن است!"

او زیر نویس خود را جشن Instagram بومرنگ با اضافه کردن "که @ayeshacurry...که عزیزم من سمت راست وجود دارد...عشق شما و با تشکر از شما برای بودن من Proverbs 31:10-11 روزمره!"

پس از جلسه ای که خصوصی شد 15 سال و عایشه بود 14 در کلیسا در کارولینای شمالی مرغ عشق که ازدواج کردم در اوایل 20s نشان داده اند که عشق خود را قوی است و می تواند به تسخیر تمام. به علاوه آنها این کار را با عکس ها و زمان اختصاص داده شده.

حرکت را از طریق گالری زیر برای دیدن زن و شوهر PDA پر از عاشقانه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن