پشت کردن! Maren موریس می گوید مامان شرمندگی می آید از 'عمیق ناامنی'

تنظیم آن را. Maren موریس با تخفیف مامان شرمندگی او با تجربه در رسانه های اجتماعی در اوایل این ماه سرزنش انتقاد

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399

تنظیم آن را. Maren موریس با تخفیف مامان شرمندگی او با تجربه در رسانه های اجتماعی در اوایل این ماه سرزنش انتقاد دیگر پدر و مادر ناامنی است.

"من فکر نمی کنم من میخوام نشان دادن چهره خود را در عکس ها در رسانه های اجتماعی دیگر" در این کشور خواننده, 30, گفت: او 4-ماه-پیر پسر هیز در یکشنبه, جولای 22, سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن ، "من قصد دارم یک کمی خصوصی تر در مورد او. آن بوده است بسیار سرگرم کننده عکس های, اما من احساس می کنم می تواند کسی گفت: من موسیقی را بمکد یا من باعث خرابی موسیقی کشور اما برای برخی از دلیل مادر کارت من نمی توانم احساسی رسیدگی به راست در حال حاضر. من گفتم که من فقط میخوام محافظت از خودم و او را از آن."

Maren Morris Accuses Mom-Shamers of Deep Insecurity in Their Own Parenting
Maren موریس YouTube

این برنده جایزه گرمی در ادامه به بگویید اندی کوهن: "من فقط باید بگویم که هر کسی که یک مادر است که بشود مادر دیگری [که] بدیهی است که می آید از فقط یک ناامنی در خود مادری که شما را به انتقاد از شخص دیگری به خصوص که با نام تجاری جدید در این. همه ما احساس می کنیم در ابتدا به هر حال."

زمانی که میزبان 52 گفت: مادر جدید که "مردم یک سوراخ در رسانه های اجتماعی" او پاسخ داد: "آنها واقعا هستند."

تگزاس بومی استقبال او و رایان هرد's نوزاد پسر در ماه مارس است. چهار ماه بعد Morris ناودان برای به اشتراک گذاری یک عکس از خود و نوزاد خود را حلق آویز کردن در یک floatie در یک دریاچه بدون جلیقه نجات.

"من فقط می گویم او به طور کامل امن" من "کلیسا" خواننده گفته کوهن روز چهارشنبه. "ما به یک حوض من در یک پا از آب در floatie برای گرفتن یک عکس است."

هرد, 33, در دفاع از همسر خود را زمانی که او در انتقاد به tweeting در اوایل این ماه: "من فقط می خواهم به می گویند معمولا نیاز نیست من به دفاع از او, اما او یک مادر بزرگ. بچه من نبود نا امن بر روی یک شناور در 1 متر از آب برگزار می شود توسط یک فرد با 5 نفر به تماشای بنابراین او می تواند یک تصویر دریافت کنید."

Maren Morris Accuses Mom-Shamers of Deep Insecurity in Their Own Parenting 2
Maren موریس Stephen Lovekin/شاتر

"به یک T" خواننده به این نتیجه رسیدند در آن زمان: "هایس 2 گارد ساحلی مصوب جلیقه نجات که او می پوشد. همچنین گاهی اوقات مادرم یک نوشیدنی و homegirl آن را به دست آورده. بعد پیشرفته."

او و موریس گره خورده گره در مارس 2018 در نشویل.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب