'بد, ازدواج برای زندگی!' Jada Pinkett و ویل اسمیت شوخی در مورد گذشته تقسیم

گفتن از آن همه! Jada Pinkett Smith آورده خودش را به روی میز برای چهار شنبه, جولای 10, قسمت های قرمز جدول صحبت

توسط KETABKHOOOON در 21 تیر 1399

گفتن از آن همه! Jada Pinkett Smith آورده خودش را به روی میز برای چهار شنبه, جولای 10, قسمت های قرمز جدول صحبت کنید. در صندلی خود به عنوان میزبان بود شوهرش از 23 سال Will Smith.

این Gotham آلوم 48 تصمیم به انجام مصاحبه پس از ادعا می کند که او تا به حال یک امر با رپ August Alsina. اما او به عنوان نشان داد در طول قسمت او و وثیقه, زیبایی, ستاره, 51 بودند و در واقع شکسته در آن زمان است.

"من انجام شد با الاغ خود را. من انجام شد با شما" خواهد گفت با خنده. "ازدواج کرده است که هر چند. ما تصمیم گرفتیم که ما از رفتن به جداگانه برای یک دوره از زمان و شما را به کشف کردن که چگونه به خودتان را خوشحال و من سعی کنید به شکل از چگونه به خودم مبارک. من واقعا احساس ما می تواند بیش از. ... من واقعا احساس ما می تواند بیش از."

Jada Pinkett Smith and Will Smith Detail Past Split and Joke Bad Marriage for Life
Jada Pinkett Smith و ویل اسمیت در " قرمز جدول صحبت کنید.' حسن نیت ارائه میدهد میز قرمز Talk/Facebook (2)

این دختران سفر بازیگر سپس رو به مختصر "گرفتاری" با Alsina, 27 — اما این چیزی است که نگه می دارد و بر سر او از آنها "جدا دوستانه". اگر چه او افزود: "او فقط می خواستم به احساس خوب" با Alsina.

"من احساس می کنم که شوهر من با شما در کنفرانس مطبوعاتی" خواهد گفت و او خنده. "I love my baby i'm gonna stand by عزیزم من بدون توجه به آنچه."

این زوج که در سال 1997 و به اشتراک گذاری دو فرزند هر دو آنها گفتند که فکر نمی کنم آنها می خواهم پیدا کردن راه خود را به عقب با هم اما در نهایت آنها شروع به صحبت دوباره و "بدون عشق" خواننده قطع همه ارتباطات ،

Jada Pinkett Smith and Will Smith Detail Past Split and Joke Bad Marriage for Life Fist Bump
Jada Pinkett Smith و ویل اسمیت در " قرمز جدول صحبت کنید.' حسن نیت ارائه میدهد میز قرمز Talk/Facebook

"من مطمئن بود که من همیشه می خواهم با شما صحبت دوباره. واقعیت این است که من با شما صحبت دوباره یک معجزه است" چهار بار برنده جایزه گرمی شوخی. "من مطمئن هستم که با آن می تواند تمام سحر و جادو و معجزه. ... من میخوام به شما."

جادا سپس پاسخ داد: "من فکر می کنم شما به من پشت کردم! من فکر می کنم ما خوب است."

در پایان مکالمه این دو مشت ضربه و گفت: نقل قول بازی کردن خط از را را پسران بد , فیلم,: "ما با هم سوار. ما با هم می میرند. بد ازدواج برای زندگی."

میز قرمز بحث در دسترس است در Facebook دیده بان.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب