پکن مدارس بسته دوباره به شهرستان می یابد 31 بیشتر ویروس موارد

پکن: پکن تعطیل, تمام مدارس در روز چهارشنبه دوباره به عنوان شهر گزارش 31 جدید کروناویروس موارد با مقامات چینی

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

پکن: پکن تعطیل, تمام مدارس در روز چهارشنبه دوباره به عنوان شهر گزارش 31 جدید کروناویروس موارد با مقامات چینی پایتخت عجله برای جلوگیری از شیوع مرتبط با عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

این موارد جدید را مطرح ترس از موج دوم به عفونت چین تا به حال تا حد زیادی به ارمغان آورد داخلی آن شیوع بیماری تحت کنترل است.

مقامات شهرستان در روز سه شنبه نیز اعلام کرد که ممنوعیت سفر برای ساکنان "متوسط یا بالا خطر ابتلا به" مناطق از شهرستان در حالی که نیاز به دیگر ساکنان را نوکلئیک اسید تست به منظور ترک پایتخت.

در ضمن تمام مدارس -- که تا به حال عمدتا بازگشایی -- دستور داده شد به دوباره و بازگشت به کلاس های آنلاین.

"وضعیت اپیدمی در پایتخت بسیار شدید" شهر پکن سخنگوی زو Hejian هشدار داد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

دهها هزار نفر از مردم در این شهرستان مربوط به ویروس خوشه -- اعتقاد بر این باید در پایتخت آغاز شده است وسیع Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار -- در حال آزمایش این ویروس با تقریبا 30 مسکونی در ترکیبات این شهر در حال حاضر تحت مستند.

پکن در حال حاضر گزارش 137 عفونت بیش از شش روز شش جدید بدون علامت مورد و سه مورد مشکوک به روز چهارشنبه با توجه به شهر کمیسیون بهداشت.

اضافی دو موارد داخلی یک کشور همسایه هبی استان و دیگری در ژجیانگ گزارش شده توسط مقامات ملی روز چهارشنبه در حالی که وجود دارد 11 وارداتی موارد است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de