برنی ساندرز حامیان اکراه به نوبه خود به جو بایدن سوخت خود را دوست نداشتن از رئیس جمهور تهمت

چاد Johansen رای دادند برای اولین بار برنی ساندرز در سال 2016 و بعد از آن که در سال دونالد مغلوب ساختن پیشی جس

توسط KETABKHOOOON در 30 اردیبهشت 1399

چاد Johansen رای دادند برای اولین بار برنی ساندرز در سال 2016 و بعد از آن که در سال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده شده به هر دو نامزد ریاست جمهوری پوپولیستی ضد استقرار پیام.

او حمایت ساندرز دوباره در نیوهمپشایر اولیه سه ماه پیش. اما تعمیر تلفن صاحب مغازه نمی خواهد در پای صندوق رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره در ماه نوامبر. رئیس جمهور وعده برای بهبود مراقبت های بهداشتی و اقتصاد برای کسب و کارهای کوچک هنوز به تحقق جوهانسن گفت. و coronavirus بحران کمک کنید نظر خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن.

"همه چیز در بال غربی است و فقط دیوانگی," او گفت: با اشاره به کاخ سفید است. "راه او عمل می کند. دست زدن به این بیماری همه گیر. این فقط مسخره است. راه مردم در خط مقدم هستند و نیاز به رسیدگی به این خود را. او نیست پس حقایق و گوش دادن نیست برای هر کسی اما نبوغ خود را خود."

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است یک بار دیگر انتظار می رود برای جذب برخی از آمریکایی ها که رای دادند برای ساندرز در بازار اولیه و سپس به او کمک کرد پیروزی بسیار مهم میدان نبرد متحده مانند میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین در سال 2016 نظر سنجی تحلیلگران و مصاحبه با نزدیک به یک دوجین ساندرز رای دهندگان نشان می دهد او نمی خواهد به عنوان موفق در این زمان هنگامی که او چهره presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

ساندرز' نفوذ:: AOC و دیگر برنی ساندرز متحدان در حال کمک به شکل سیاست برای جو بایدن. در اینجا چه کسی است کمک به

چهار سال پیش جوهانسن و ده ها هزار نفر از هموطنان ساندرز رای دهندگان -- در حدود 1 در 8 چرخد و از خود توصیف سوسیالیست دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری اولیه و بازیگران یک رای در انتخابات عمومی برای یک میلیاردر جمهوریخواه که دفاع و پشتیبانی سرمایه داری آرمان.

آنها دوست مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای یک تولد دوباره در آمریکا تولید و تمایل خود را برای مقابله با شیوه های تجاری غیر منصفانه توسط کشورهای دیگر خود را بی پرده حذف واشنگتن ساختار قدرت – تم ساندرز زد به عنوان به خوبی.

و آنها نیست به خصوص برای مراقبت از هیلاری کلینتون دموکرات نامزد.

حامیان برنی ساندرز در گذشته دو انتخابات ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی در حال حاضر پیدا کردن خود انتخاب بین رئیس جمهور تهمت و جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد.

ساندرز کاهش یافته و خارج از مسابقه در مارس اذعان نامزدی به بایدن و حمایت معاون رئیس جمهور سابق.

یک مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه/ایالات متحده آمریکا امروز بررسی آخرین ماه از 638 رای دهندگان که حمایت ساندرز در مقدماتی یا قفقاز نشان می دهد که 4 درصد طرح را به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن – از 12 درصد که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیش کلینتون با توجه به یک سال 2017 تعاونی کنگره انتخابات مطالعه است. این Suffolk نظرسنجی یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4 درصد است.

برایان Schaffner, یک دانشگاه تافتز استاد علوم سیاسی که کمک به مدیریت در سال 2017, مطالعه, انتظار برای دیدن کمتر ساندرز-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان این زمان در اطراف.

چهار سال پیش ساندرز-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان شامل محافظه کار دموکرات ها در حال حاضر در حال حرکت به سمت یمن و مرگ hards که می خواستم یک مردمی را به نفع خود, او گفت:. آن را نیز شامل ترقی خواهان که فکر تهمت خواهد بود شکست خورده و نمی تواند تحمل به رای کلینتون پس از مصاحبه اعتراض رای به نظر نمی رسد مانند یک معامله بزرگ است.

"اولیه میان اکثر (2020) رای دهندگان در سمت چپ است که مطمئن شوید تهمت از دست می دهد" Schaffner گفت. "بنابراین بسیاری از برنی حامیان در حال رفتن به حمایت از حزب دموکرات نامزد زیرا جایگزین تنها چیزی است که هیچ کس در آن طرف راهرو می خواهد به زندگی برای چهار سال دیگر."

"شانه بالا انداختن نامزد'

بایدن می رسد به برنی ساندرز رای دهندگان " من شما را بشنود. من می دانم آنچه ما باید انجام دهیم."

چند ساندرز رای دهندگان صحبت کرد که به ایالات متحده آمریکا امروز گفت: آنها مشاهده بایدن اندازه آنها مشاهده کلینتون: ایجاد یک نامزد حمایت بسیار منافع شرکت های بزرگ آنها را به عنوان موانع پیشرفت است.

"ما نیاز به خوب مراقبت های بهداشتی. ما نیاز به آموزش و پرورش خوب. او رفتن را که ممکن است" گفت: Alana جونز, 30, یک نویسنده مستقل از مارشال میسوری. "او نمی کردم صادقانه استخوان در بدن خود است."

و در عین حال جونز گفت: او را نگه دارید بینی خود را و رای برای معاون سابق رئیس جمهور فقط به عنوان او برای کلینتون به دلیل "بدیهی است که تهمت بسیار بدتر است."

که عدم شور و شوق می تواند هزینه بایدن در دراز مدت گفت: David Paleologos مدیر بازرگانی Suffolk دانشگاه سیاسی مرکز تحقیقات در بوستون که انجام بررسی های اخیر از ساندرز رای دهندگان.

بیشتر: جو بایدن نیاز خود جو بایدن. در اینجا نگاهی به زنانی که می تواند در معاون ریاست جمهوری کوتاه

Paleologos تماس بایدن "یک شانه بالا انداختن نامزد" در میان ساندرز هواداران پس از 3 در 5 ساندرز رای دهندگان مورد بررسی گفت: آنها هیجان زده نامزدی خود را.

"هنگامی که شما نزدیک به روز انتخابات شما نیاز بدن شما نیاز به یک زمین بازی آیا آن را واقعی و یا مجازی, البته, شما نیاز به کمک های مالی, اما شما نیاز به یک شبکه که سوخت نامزد تجدید نظر" او گفت:. "و اگر 60 درصد از ساندرز' (حامیان) گفت: آنها علاقه در مورد او اجرا – حتی اگر آنها در حال رای گیری برای او – که یک پایه محکم برای ساخت بر است."

ساندرز رای دهندگان به طور کلی می توان تقسیم به دو اردوگاه: کسانی که گفت: شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر میباشد و کسانی که به گفته هل دادن سیاست های پیشنهادی اولویت بالا است.

بایدن می کند به خوبی در میان گروه اول با 94 درصد گفت: آنها را برای رای دادن به معاون سابق رئیس جمهور در ماه نوامبر با توجه به Suffolk نظرسنجی. اما در میان کسانی که گفت: مواضع سیاست ها مهم تر تنها 55 درصد گفت: آنها حمایت بایدن. بقیه تقسیم می شوند با 7% رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن 20% رای دادن به یک شخص ثالث نامزد 5% پرش انتخابات و 13 درصد مردد.

چستر و پتاس و 86 رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن چهار سال پیش و او قصد دارد برای انجام این کار دوباره در ماه نوامبر. او خواستار بایدن "مغرور و دروغگو." و طراحی مطلوب مقایسه Sanders, برای آنها که به او رای دادند و دو بار در مقدماتی او را دوست دارد رئیس جمهور تمایل به رهبران کنگره مانند مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا آنها وی را به عنوان سنگر و فاسد است.

"من فکر می کنم کنگره باید بیشتر مانند مردم است. آنها زندگی می کنند در یک جهان متفاوت است. آنها باید استانداردهای خود را ، " مهندس بازنشسته از پیتزفیلد ماساچوست گفت. "آنها می توانید زندگی لوکس, زمانی که آنها بازنشسته شوند. ... که درست نیست."

بیشتر: برنی ساندرز می گوید آن را "بسیار بعید" است که او اجرا خواهد شد دوباره رئیس جمهور

رایان کلنسی 27 نمی تواند رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما او را به فکر کردن در مورد نشستن انتخابات و رای گیری برای بایدن یا نه.

"من با داشتن مشکل stomaching فکر رای دادن به جو بایدن به عنوان من فکر می کنم بسیاری از مردم هستند" گفت: مهندس از بالتیمور که رای برای ساندرز در سال 2016 و قصد دارد به او رای دوباره در مریلند 2 ژوئن اولیه حتی اگر ساندرز است که دیگر در این مسابقه است.

ساندرز "ایستاده بود برای چیزی که در آن بایدن مرتب کردن بر اساس به نظر می رسد به ایستادن برای بسیاری از چیزهایی که هیلاری را که بدیهی است که کار نمی کند در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن" Clancy گفت. "و به نظر نمی رسد مانند آن را هر گونه متفاوت است."

ساندرز' حمایت ممکن است مهم برای بایدن

ساندرز ساخته شده خود را برای حمایت از بایدن روشن و سریع بر خلاف چهار سال پیش زمانی که حمایت خود را از کلینتون شد به عنوان دیر و ولرم.

این سناتور ورمونت بارها به نام مغلوب ساختن پیشی جستن "خطرناک ترین رئیس جمهور" در تاریخ آمریکای مدرن و ترغیب حامیان پشت بایدن خود را به لحاظ سیاسی وزش رقیب.

در بایدن منتقل شده کمی به سمت چپ. او در حال حاضر می گوید کالج ها و دانشگاه ها باید برای همه کم درآمد و خانواده های طبقه متوسط به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند او همچنان به مخالفت با "مدیکر برای همه" یکی از ساندرز' کمپین امضا مسائل.

یکی از برنی ساندرز' کمپین امضا مسائل بود "مدیکر برای همه" که جو بایدن مخالفت کرد.

"من فکر می کنم مردم در حال رفتن به شگفت زده می شود. ما از هم جدا هستند در برخی از مسائل اما ما بدجور در دیگران" بایدن گفت ساندرز در طول زندگی مشترک-جریان ظاهر پنج روز پس از ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در ماه آوریل است. "من قصد دارم به نیاز شما. نه فقط به برنده شدن در این کمپین اما به حکومت."

ساندرز' حمایت می تواند نوسان برخی تمایلی هواداران برای گرفتن پشت سابق معاون رئیس جمهور Paleologos گفت.

در میان کسانی که در Suffolk در نظرسنجی که می دانستند در مورد ساندرز' حمایت بایدن از 80 درصد رای دادن به بایدن گفت. در میان کسانی که نمی, تنها 63 درصد گفت: آنها را برای رای دادن به معاون سابق رئیس جمهور.

حمله به اتهام: "این هرگز اتفاق افتاده است': جو بایدن را رد می کند تجاوز جنسی به اتهام تماس در آرشیو ملی به انتشار سوابق

ساندرز "نیاز به یک شخصی درخواست تجدید نظر به کسانی که رای دهندگان و/یا بایدن نیاز به نشان می دهد به ساندرز رای دهندگان چقدر مهم ساندرز است به دولت او" Paleologos گفت. "و که ممکن است گفت: به ساندرز رای دهندگان 'زمانی که من انتخاب ساندرز خواهد بود (در دولت).' به دلیل تعادل ساندرز رای دهندگان که با بایدن نیاز به چیزی به مشتاق در مورد."

بایدن همچنین می توانید برخی از پیشرفت با انتخاب یک همسر در حال اجرا است که تجدید نظر به پیشرو رای دهندگان. آن را نمی خواهد ساندرز چون بایدن متعهد شده است برای انتخاب یک زن برای بلیط.

کلنسی مریلند مهندس گفت: او می خواهم مردها به رای بایدن اگر او را انتخاب نامزد سابق ریاست جمهوری Elizabeth Warren, ماساچوست سناتور دموکرات و لیبرال قهرمان رقابت با سندرز برای مترقی رای در طول مبارزات انتخاباتی.

تقریبا هر ساندرز رای دهندگان ایالات متحده آمریکا امروز صحبت کردیم به صحبت پوستی سابق رئیس جمهور باراک اوباما. اما کسانی که احساسات گرم نه گسترش به بایدن که رئیس جمهور سابق به گرمی تایید شده است.

باراک اوباما رئیس جمهور و جو بایدن بحث در طول یک بازی بسکتبال بین Hoyas جورج تاون و Duke Blue Devils on Jan. 30, 2010 در Verizon مرکز در واشنگتن ،

روبرتو گونزالس 50 داوطلب در کمپین اوباما در سال 2012. اما او رای برای نامزد حزب سبز جیل استین در سال 2016 چرا که او مانند کلینتون سیاست. و او قصد دارد به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر چرا که او باور ندارد بایدن تغییر عامل کشور نیاز به در حال حاضر.

"من نمی خواهم کسی است که در حال حاضر 30 سال وجود دارد و نه درست" گفت: گونزالس صاحب یک شرکت حمل و نقل در آناهایم, کالیفرنیا.

پس چرا حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن?

دخمه نشین: بایدن در زیرزمین: می توانید مبارزات انتخاباتی از محل کار به خانه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شروع به سفر ؟

او ناراضی با دموکرات ها برای آنچه که او می بیند به عنوان یک توطئه به انکار ساندرز نامزدی – یک احساس مشترک در میان بسیاری از ساندرز رای دهندگان. او همچنین با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای "صحبت کردن بیش از حد" اما معتقد است رئیس جمهور شده است خوب برای اقتصاد است.

"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک تاجر است. او بسیار هوشمند" گونزالس گفت. "گاهی اوقات هر کسی اشتباه می کند و او دچار مشکل می شود. من به دنبال چیزهای خوب چه او انجام برای کشور است."

دوست داشتنی تر از هیلاری کلینتون

Schaffner این تافتز استاد دانشگاه گفت: بایدن احتمالا شانس بهتری برای برنده شدن بیش از ساندرز رای دهندگان کلینتون نمی تواند چرا که او به طور کلی دیده می شود که دوست داشتنی تر از او به عنوان یک نامزد.

"2016 منحصر به فرد بود انتخابات در آن شما تا به حال دو دوست نداشتند نامزد تا کنون در حال اجرا در برابر هر یک از دیگر" تافتز استاد گفت. "من فکر می کنم مردم نمی خواهید به دوست نداشتن بایدن احتمالا کاملا به همان اندازه به عنوان آنها کلینتون پس از آن ممکن است وجود دارد برخی میانه رو در این گروه خواهد شد که OK رای گیری برای بایدن."

کریستوفر McGarry, 35, کامپیوتر فروشنده از سونزی N. H. گفت: او هر دو رای ساندرز و مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 چرا که او "واقعا واقعا دوست نداشتند" کلینتون.

معاون رئیس جمهور جو بایدن چپ می خندد با وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون طی یک مراسم به پرده یک پرتره از رهبر اقلیت سنا هری رید D-Nev. در کاپیتول هیل پنج شنبه, Dec. 8, 2016 در واشنگتن است. (AP Photo/اوان Vucci)

او رای دادند ساندرز سه ماه پیش در نیوهمپشایر اولیه و برنامه ریزی برای رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره در ماه نوامبر. به چه دلیل ؟ او معتقد است بایدن است که مناسب برای او را به دلیل سن و کلامی gaffes.

"من آرزو می کنم آنها به من یک گزینه بهتر" McGarry گفت. "بایدن می توانست گزینه بهتری 15 سال پیش است."

ساندرز حامی کیت بوس, 28, مشابه نگرانی بایدن اما تصدیق او احتمالا واقعی تر و کمی ارتقا بیش از کلینتون که او در نهایت پشتیبانی از چهار سال پیش.

"او استقرار نامزد و من فکر می کنم بایدن است بیش از حد" تولید طراح از لس آنجلس گفت.

"اما من فکر می کنم این تیم در پشت بایدن به آموخته اند که بسیاری از 2016. و من فکر می کنم او یاد بگیرند نه برای بی اعتبار ساختن آن برنی رای دهندگان" او گفت:. "او به نظر می رسد که کمتر چمدان. اما او بدون چمدان خود را. بنابراین من نه جهان شادتر."

پس چه او در مورد بایدن?

"من می خواهم که او را نمی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" بوس گفت. "من دوست دارم که زیادی است."

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: جو بایدن امید به پیروزی بیش تر برنی ساندرز رای دهندگان به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستنtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب