Melindagates فرانکل آخرین شنا جرقه بزند به سادگی خیره کننده

Melindagates فرانکل است براوو آیکون! 49 ساله Real Housewives of New York زاج سفید است که به خوبی شناخته شده بر

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399

Melindagates فرانکل است براوو آیکون! 49 ساله Real Housewives of New York زاج سفید است که به خوبی شناخته شده برای او شوخ یک آستر او موفق Skinnygirl خط و چشمگیر توانایی به نگه داشتن بدن خود را در شکل نوک بالا است.

مانند سابق دشمن کلی Bensimonاین Skinnygirl موسس و مدیر عامل هیچ غریبه ای به سلب پایین به بیکینی سکسی در " گرم است. از مرسوم یک قطعه به سختی وجود دارد, حالا این تکيه کلامها واس ماست 2.2 میلیون پیروان یک دسته خوب در کارآفرین شنا مجموعه است.

فرانکل را با نام تجاری شیوه زندگی بدون شک یک زیر بزرگ, اما او همچنین دارای یک سهم عادلانه از منتقدان که می گویند او بیش از حد لاغر. در ظاهر در Meredith Vieira نشان می دهد در سال 2015 مادر یکی خطاب به منتقدان commets: "من احساس می کنم که مراقبت آنها همیشه رفتن به چیزی می گویند. من یک نام تجاری به نام Skinnygirl بنابراین من می خواهم به ضرب و شتم آن."

اما BStrong موسس هیچ مشکلی کف زدن در trolls برای ساخت نامناسب نظرات. در فوریه 2019 او گفت: منتقدان به "f–k خاموش" برای اظهار نظر در مورد وزن خود را پس از او نوشته شده تصویری از خودش با بهره گیری از یخ بستنی و مغز گردو کرم.

یک ماه قبل از او نوشته شده یک عکس از یک سه گانه چیزبرگر و در همراه, عنوان, او نوشت: "مردم به من بگویید برای خوردن یک چیزبرگر (و یا 3.) سپس چه؟"

برای هر منتقد نیویورک بومی دارای یک فن اختصاص داده شده. "دنگ Melindagates شما باید از 20 سال👍" یک Instagram کاربر اظهار نظر در عکس فرانکل و هدی قطب نما از نوامبر سال 2019. "شما 2 زیبا هستند در داخل و خارج!😍," یکی دیگر از فن نوشت.

و وجود دارد بسیاری از بیشتر یاد شنا که در آن لحظات که از آمد! نگه داشتن اسکرول برای دیدن برخی از فرانکل داغترین لباس شنای زنانه دوتکه عکس از طول سال!

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را' خیابان 'دوس (و نبایدها!)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن