بایدن به دنبال همسر در حال اجرا که "آماده می شود رئیس جمهور در یک روز"

به عنوان او می داند که به انتخاب خود را در حال اجرا همسر جو بایدن می گوید: او به دنبال کسی است که "آماده می شو

توسط KETABKHOOOON در 21 خرداد 1399

به عنوان او می داند که به انتخاب خود را در حال اجرا همسر جو بایدن می گوید: او به دنبال کسی است که "آماده می شود رئیس جمهور در یک روز." بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده اظهار نظر در مصاحبه با "سی بی اس شب اخبار" لنگر و سردبیر نورا o'donnell.

این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: این حوادث در سراسر کشور بیش از دو هفته گذشته نیست و لزوما تحت تاثیر قرار چگونه او را انتخاب کنید خود را در حال اجرا همسر و یا که در آن خواهد بود, اما آنها به او داده اند یک "بیشتر تمرکز و ضرورت نیاز" برای انتخاب یک فرد است که "کاملا simpatico" با او فلسفی. هنوز معاون رئیس جمهور سابق گفت: او می خواهد کسی را نیز به اندازه کافی راحت با او به استدلال می کنند با او خصوصی زمانی که آنها مخالف است. بایدن علنا متعهد به انتخاب یک زن برای این کار و امید به اعلام تصمیم خود در اوایل ماه اوت است.

"این واقعا مهم است که هر کس که شما را انتخاب کنید به عنوان معاون رئیس جمهور موافق با شما از نظر فلسفه خود را از دولت و موافق با شما در این سیستمیک چیزهایی که شما می خواهم به تغییر" بایدن گفت o'donnell. "و این است که در واقع رفتن به قادر به کسی است که در همه مرعوب رئیس جمهور نه در همه مرعوب walkin' در کاخ سفید است. و در حال رفتن به آماده به خود را صاف و پوست کنده نظر و قادر به خصوصی استدلال کنند با رئیس جمهور اگر آنها مخالف است. من می خواهم کسی قوی است. من می خواهم کسی قوی و کسی که می تواند — چه کسی آماده است تا به عنوان رئیس جمهور در یک روز."

که زنان می تواند بایدن را در حال اجرا mate?

به عنوان مردم در سراسر کشور صحبت می کنند بیش از مرگ جورج Floyd the presumptive نامزد گفت: "کاملا" نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون اما نه فقط در اجرای قانون است.

"این در مسکن آن را در آموزش و پرورش و آن را در همه چیز کار می کنیم. آن را واقعی است. آن را واقعی است. آن را جدی می شود." "نگاه, همه مأموران اجرای قانون هستند نژادپرستانه; پروردگار من وجود دارد برخی از واقعا خوب پلیس وجود دارد. اما روشی که در آن کار می کند در حال حاضر این است که ما دیده ایم بیش از حد بسیاری از نمونه هایی از آن است."

تماشای بیش از اودانل در مصاحبه اختصاصی با بایدن در روز سه شنبه فردا نیوز وبگاه ویژه عدالت برای همه پخش در 10 p. m. ET/PT در CBS و O'DONNELL.

مسیحی کوپر در امی کوپر تماس تلفنی به پلیس: "کشیده پین در مسابقه نارنجک"

رهبران نظامی با شدت بهم زدن تهمت بیش تظاهرات بر دفاع پاکسازی پارک لافایت

سانتا کروز ساکن پین کردن نیروی هوایی گروهبان متهم به قتل شمال کالیفرنیا معاونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب