بزرگترین بازنده' مربی اریکا, Lugo: من خجالت با تناسب اندام اثرگذارندهها

نادیده گرفتن نفرت — و یا حداقل تلاش برای. بزرگترین بازنده مربی اریکا, Lugo شده است از طریق wringer در طول چند

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

نادیده گرفتن نفرت — و یا حداقل تلاش برای. بزرگترین بازنده مربی اریکا, Lugo شده است از طریق wringer در طول چند سال گذشته از زندگی خود را. او از دست 160 پوند تبدیل به یک مربی و خود را باز سالن متوجه او تا به حال سرطان تيروئيد پس از یک تصادف دمدمی مزاجی و ضرب و شتم آن.

در سال 2020 او یک مربی در بزرگترین بازنده شد و مصمم به جهان نشان می دهد که تناسب اندام ندارد یک نوع بدن. اما حتی او نمی تواند کمک کند اما نگرانی در مورد آنچه که مردم فکر می کنم چیزی که او هنوز مبارزات با امروز.

"من همیشه می خواستم به تغییر راه مردم, مشاهده, تناسب اندام, چرا رفتن به تناسب اندام جهان, من همیشه احساس کرده ام بسیار ناخواسته و من هنوز هم مبارزه با کسانی که شیاطین در حال حاضر چون من 5'11. دست من بزرگتر از شوهرم. من فقط ساخته شده بزرگتر است. من همیشه یک بزرگتر ساخته شده است فرد" Lugo, 33 می گوید: در پنج شنبه, جولای 9 قسمت از "دیده بان با ما" پادکست. "من قصد ندارم به کوچکتر از یک اندازه 8 یا 6. از آن من نیست ساخت و من از لاتین تبار. من منحنی."

Trainer Erica Lugo Reveals She Struggled With Body Image After The Biggest Loser
اریکا, Lugo. حسن نیت ارائه میدهد اریکا, Lugo/Instagram

هنگامی که پس از رسیدن بر روی مجموعه ای از بزرگترین بازنده, Lugo توضیح می دهد که او "واقعا احساس بی دست و پا" در ابتدا به خاطر او به کمد لباس حق دور او نمی خواست هر محصول تاپ.

"من در واقع تا به حال گفتگو با آنها است. من دوست داشتم همه چیز را در مورد آنها و تنظیم شده است. آنها پس از استقبال و آنها به من گوش" او سهام. "آنها آنقدر به این مربیان پوشیدن محصول تاپ در همه زمان ها است که آنها فقط به حال برای تغییر آنچه که آنها به من داد و من آن را دوست داشتم. ... گفتم: "من تا به حال یک کودک من وزن 322 پوند که فقط نمیخوره چون من کشش و پوست شل که قطع خواهد شد و من فقط احساس نمی راحت نشان می دهد که در تلویزیون ملی.'"

پس از نشان دادن پیچیده Lugo در زمان یک رویکرد متفاوت از دیگران است. او را در مشتریان جدید در FitLove بدنسازی زیرا او نمی خواست مردم که فقط می خواستم او را چرا که او مشغول به کار در بزرگترین بازنده. در عوض, او کوچک و برگشت و متمرکز بر بدن مثبت. نه هر کس در رسانه های اجتماعی, اما, توافق با روش.

"من یک مقدار زیادی از گرما برای بدن-نوع بودن یک مربی در نشان می دهد و من می خواستم به نوعی مثل, 'پیچ شما. من بسیار افتخار از آن'" لوگو می گوید و اشاره کرد که هزاران نفر از زنان برتر با داستان در مورد در نهایت احساس پذیرفته شده به عنوان یک اندازه 8 یا 10. "من علائم سلولیت و کشش. من قوی به عنوان جهنم است, اما آن را نمی کند هر گونه تاثیر در چه عالی من کار می کنند و چگونه قوی هستم یا چگونه دانش من در مورد تناسب اندام. ... من و بعد فورا رفت واز برخی DMs از برخی از شناخته شده تناسب اندام اثرگذارندهها که مانند 'شما احتمالا باید تن کردن راه شما را موعظه در مورد تناسب اندام' یا 'شما واقعا که از یک مربی.'"

اگر چه مربی می خواهد به لرزش کردن متنفر, آن را سخت تر از آن به نظر می رسد. که نشان می دهد پیچیده و او را تماشا او متوجه شد او هنوز هم مراقبت آنچه که مردم فکر می کنم اما امیدوار است که در طول زمان تغییر خواهد کرد.

"من فکر می کنم پس شروع کردم به دیدن مردم نفوذ می گویند چیزهای من [تحقق] من هنوز هم مراقبت در مورد آنچه که مردم فکر می کنم. من فکر می کنم به برخی از درجه شما همیشه رفتن به مراقبت از" او می گوید. "اما برای من آن را بیش از فقط به برخی از درجه است. بنابراین من و بعد فورا رفت واز خیلی بهتر از نمایش در آمده است. و من فکر می کنم بیشتر و بیشتر پیشرفت من در زندگی حرفه ای من من بهتر است."

بزرگترین بازنده جریان است در حال حاضر در Hulu.

گوش دادن به مصاحبه کامل با لوگو در بالا و مشترک به "دیده بان با ما" پادکست به صورت رایگان در آیتونز برای بیشتر منحصر به فرد تلویزیون, اخبار و مصاحبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن