سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن برج مخدوش; شهردار می گوید: "خوب سعی کنید'

سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری در خیابان پنجم منهتن در مقابل تهمت برج مخدوش دوشنبه اما به سرعت ثا

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399

سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری در خیابان پنجم منهتن در مقابل تهمت برج مخدوش دوشنبه اما به سرعت ثابت, مقامات گفت.

"به هر کس که تخریب نقاشی دیواری ما در 5th Avenue: خوب امتحان کنید. @NYC_DOT در حال حاضر آن را ثابت" شهردار, بیل د Blasio توییتی با اشاره به این شهرستان در بخش حمل و نقل است.

سیاه و سفید زندگی موضوع "جنبش بیش از کلمات و نمی تواند آن را لغو کرد" de Blasio گفت.

به اداره پلیس شهر نیویورک گفت که آنها دریافت یک تماس در حدود 12:15 بعد از ظهر دوشنبه در مورد جنایی فساد در 725 خیابان پنجم.

"به محض ورود آنها کشف کردند که یک فرد ناشناخته انداخت قرمز رنگ در زندگی توجه خیابان هنر" NYPD گفت. "وجود دارد هیچ دستگیری و تحقیقات ادامه دارد."

تصویر:

NYPD توییتی فیلم صبح روز سه شنبه نشان می دهد که یک مرد با پوشیدن یک کلاه و ماسک ریختن رنگ قرمز در خیابان نقاشی دیواری.

"می خواستم برای ارتکاب فساد: آیا شما او را می شناسید ؟" توییت گفت. "در دوشنبه, جولای 13, 12:03 pm او با نزدیک شدن یک نقاشی دیواری در مقابل 725 5th Avenue ریخته و قرمز رنگ بر روی آن."

در یک متعاقب آن صدای جیر جیر پلیس تصاویر منتشر شده از گمان.

تصویری به دست آمده توسط NBC New York نشان داد یک مرد قرار دادن یک رنگ می و اجرا کردن.

پس از طرح هایی برای نقاشی دیواری, اعلام شد, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام آن را "نمادی از نفرت است." رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت در زمانی که از آن خواهد بود "بدنام کردن" به آنچه که او به نام های لوکس خیابان.

سیاه زندگی موضوع نقاشی های دیواری نقاشی شده است در خیابان های شهرهای سراسر کشور پس از تظاهرات بیش از نابرابری نژادی و خواستار پلیس اصلاحات پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

فلوید که سیاه و سفید است, درگذشت, پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او به او گفت که او نمی تواند نفس بکشد. که افسر و سه نفر دیگر را از کار اخراج شده توسط مینیاپولیس اداره پلیس و به اتهام.

یک زندگی موضوع نقاشی دیواری, نقاشی شده در یکی از خیابان های واشنگتن در نزدیکی کاخ سفید در ماه ژوئن.

هفته گذشته در سان فرانسیسکو-منطقه شهرستان مارتینز دادستان به اتهام دو نفر با یک جنایت نفرت که متهم defacing یک زندگی ماده خیابان نقاشی دیواری در جولای 4.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن