Black Lives Matter تظاهرات نشان می دهد جامعه در 'نقطه اوج' می گوید: گرتا Thunberg

لندن: سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg گفت: شنبه سیاه زندگی ماده تظاهرات نشان داد که جامعه تا به حال به یک "

توسط KETABKHOOOON در 31 خرداد 1399

لندن: سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg گفت: شنبه سیاه زندگی ماده تظاهرات نشان داد که جامعه تا به حال به یک "نقطه اوج" که در آن بی عدالتی در نهایت خطاب.

"آن احساس می کند مانند ما گذشت برخی از نوع اجتماعی نقطه اوج جایی که مردم شروع به درک که ما نمی تواند نگه داشتن به دنبال به دور از این چیزها" 17 ساله گفت: در مصاحبه با BBC.

"ما نمی تواند نگه داشتن گسترده این چیزها زیر فرش این بی عدالتی."

Thunberg مصاحبه پخش به عنوان پایتخت جهانی آماده برای آخر هفته یکی دیگر از ضد نژادپرستی تظاهرات در پی مرگ در دست یک پلیس سفیدپوست از غیر مسلح آمریکایی آفریقایی جورج فلوید.

انگلیسی معترضان را سرنگون مجسمه از یک قرن 17 تاجر برده و کلیسای انگلستان و بانک مرکزی انگلستان ابراز ندامت برای بهره مندی از فروش آفریقایی به آمریکا.

یک مجسمه از یک جنوبی به طور کلی کسانی که در دفاع از برده داری در طول جنگ های داخلی آمریکا به پایین پرتاب شد و آتش توسط معترضان در واشنگتن در روز جمعه.

Thunberg گفت: "مردم شروع به پیدا کردن صدای خود را به مرتب کردن بر اساس درک کنند که آنها در واقع می تواند تاثیر داشته باشد".

او همچنین توضیح داده که حیرت زده با عمق ما فقر او کشف کرد در حالی که سفر با پدرش در یک ماشین الکتریکی آنها با اقتباس از سابق فرماندار کالیفرنیا و بازیگر آرنولد شوارتزنگر.

"این بسیار تکان دهنده به گوش مردم بحث در مورد که آنها نمی تواند استطاعت برای قرار دادن غذا روی میز" او گفت:.

بیشتر اعتراضات برنامه ریزی شده برای روز شنبه در لندن و ادینبورگ پایتخت اسکاتلند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de