'شکوفه' بازیگران: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

از کودکی ستاره های هالیوود ستونهای! Mayim Bialik, Joey Lawrence و بیشتر بازیگران هموار کردن راه برای ماندگار م

توسط KETABKHOOOON در 15 تیر 1399

از کودکی ستاره های هالیوود ستونهای! Mayim Bialik, Joey Lawrence و بیشتر بازیگران هموار کردن راه برای ماندگار مشاغل زمانی که آنها به نظر می رسد در شکوفه در اوایل '90s.

طنزهای زد NBC برای پنج فصل — از ژوئیه سال 1990 تا مارس 1995. بیالیک (شکوفه Russo), Lawrence (جوی Russo), Jenna von Öy (شش Lemeure), Michael استویانوف (Anthony Russo), Ted Wass (نیک Russo), David Lascher (وینی Bonitardi), پورشه Dawson (Rhonda جو Applegate), Barnard Hughes (وزوز Richman), Finola هیوز (کارول روسیه) و Courtney Chase (کندی Russo) ستاره دار در سری.

Bialik برای یکی انجام تجربه او به عنوان شخصیت عنوانی با او به دیگر تعریف تلویزیون نقش در The Big Bang Theory. "من فکر می کنم من تنها کسی که نمی سرقت هر چیزی [از مجموعه] از آنجا که من فکر کردم ما قرار نیست به" بازیگر منحصرا گفت: ما هفته در ماه مه سال 2019 پس از پیچیدن CBS طنزهای تلویزیونی. "این چیزی نیست. در Blossomما نیست مجاز به هر کاری است."

اما شاید او شانس دیگری در برخی از نقطه. "ما خواسته به انجام [احیای] در همه زمان ها. Mayim و من صحبت غالبا" لارنس نشان داد به آمریکا در ماه جولای 2017. "Mayim است که علاقه مند به انجام برخی از نوع مراسم با نشان می دهد و بنابراین هستم. اگر ما می تواند پیدا کردن قطعه سمت راست و راه حق برای راه اندازی مجدد/مراسم ما هر دو آن باز است. وجود دارد بسیاری از بحث در اطراف آن ما را ببینید!"

این بازیگر اضافه شده در ساعت: "ما در مورد صحبت کردیم [آن را] و آن را در مورد آن هیجان ادامه به رشد می کنند و ما در حال تلاش برای پیدا کردن راه درست است. سپس ما را!"

طرفداران دریافت یک طعم کمی از آنچه به آنها داده شده بود امید در ژوئن 2014. Bialik لارنس فون Oÿ و Stoyanov پیوست به ساقه وله برای نشان دادن آن را به عنوان آماده به بازگشت در پیوند در مرکز شبکه. سابق costars به diehards زیرچشمی نگاه کردن در جمع از طریق توییتر.

"Um...@joeylawrence @MikeStoyanov @JennavonOy," بیالیک نوشت: در آن زمان. "ما هنوز هم مانند جوان whippersnappers."

در ضمن لارنس توییتی که آن را "بسیار عالی" بودن با سابق خود castmates دوباره: "احساس می کند مانند هیچ زمان گذشته است. دوست دارم همه شما."

پایین ببینید چه شکوفه های بازیگران شده است تا پس از نشان می دهد در سال 1995 به پایان رسید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب