بولتون: تهمت و ادعا می کنند او گفت روسیه فضل گزارش این است که "چگونه سیستم کار می کند'

عکس: Saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کنند به توجیه شده است در مورد

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399
عکس: Saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کنند به توجیه شده است در مورد هوش نشان می دهد روسیه پرداخت طالبان وابسته به داعش و کشتن سربازان آمریکایی است "نه فقط راه کار سیستم" سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: در روز یکشنبه.

مرتبط با: trump's زاده می گوید: 2001 NDA بر اساس 'جعلی' اطلاعات مالی

بولتون ظاهر شد در چهره ملت, یکشنبه نشان می دهد بحث از ViacomCBS ارتباطات غول پیکر که دارای Simon & Schuster ناشر که قرار بولتون را مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید خاطرات اتاق که در آن اتفاق افتاده است بیش از این رئیس را به خود جلب كند.

در جای دیگر, سابق اوباما, مشاور امنیت ملی سوزان رایس گفت: Bolton شناخته شده اند که در مورد نعمت های هوش در حالی که او در این نقش که او در ماه سپتامبر سال 2019 خواهد بود و بنابراین باید جریان خود را مغلوب ساختن پیشی جستن.

"من نمی خرید این داستان این است که او هرگز در جریان," برنج گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات است. "من باور دارم که ... زمانی که اطلاعات به نور در سال 2019 من جانشین جان بولتون را راه می رفت و مستقیما به دفتر بیضی به عنوان من می خواهم که و به اطلاع رئيس جمهور از این هوش است."

بولتون کتاب ارسال به تمام آن به فروش نزدیک به 800,000 نسخه در هفته اول خود را در فروشگاه به نام دفتر بیضی و شامل متعدد تکان دهنده توصیف از مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار. اما آن را اشاره نمی کند ادعا نعمت طرح.

"من قصد ندارم به افشای اطلاعات طبقه بندی شده" بولتون گفت: CBS. "من مبارزه با رئیس جمهور در تلاش برای سرکوب کتاب من در آن نمره در حال حاضر."

بولتون ارائه کتاب خود به امنیت ملی بررسی شد اما بدحجابی توسط یک قاضی فدرال برای "احتمال انتشار مواد طبقه بندی شده", "قمار با امنیت ملی ایالات متحده" و "افشای ... خود را به مدنی (و به طور بالقوه کیفری) مسئولیت".

روز یکشنبه بولتون گفت: "من به این می گویند. تمام هوش توزیع شده است در امتداد طیف از عدم قطعیت. و این اطلاعات در سال 2020 توسط دولت را برای پذیرش خود تلقی شد معتبر به اندازه کافی برای دادن به متحدان ما. بنابراین این تصور که شما تنها به واقعا به طور کامل 100% تایید اطلاعات به رئیس جمهور بدان معنی است که شما او تقریبا هیچ چیز. و این فقط راهی نیست سیستم کار می کند."

وجود اطلاعاتی در مورد یک نعمت طرح که روسیه را رد کرده بود برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز و سپس تایید توسط رسانه های دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن حمله بار در توییتر این آخر هفته.

در میان متناقض کاخ سفید توضیحات برای تهمت قرار جهل در موضوع زمان مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: اطلاعات نکردن توسط سیا رسمی حتی اگر آن را شامل رئیس جمهور روزانه مختصر.

"رئیس جمهور و حرفه ای سازمان سیا briefer تصمیم گرفت به او مختصر بود زیرا نبرد اطلاعات" اوبراین گفت: رادیو فردا اضافه کرد: "او ساخته شده است که تماس بگیرید و شما می دانید آنچه که من فکر می کنم او درست ساخته شده تماس بگیرید, بنابراین من قصد دارم به انتقاد از او. و دانستن این واقعیت است که من می دانم در حال حاضر من ایستاده پشت که تماس بگیرید."

اوبراین بود به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت. Ned قیمت یک تحلیلگر سابق سازمان سیا گفت: نگهبان: "این همان است که قربانی بازی که کاخ سفید زد در coronavirus زمینه – سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن هوش briefer برای چیزی است که عمدتا و اساسا عدم کاخ سفید کارکنان."

بولتون گفت: هر گونه تصمیم به خودداری از هوش می "قطعا نه" بود "ساخته شده تنها با briefer که دادخواستها رئیس جمهور دو بار در هفته. این تصمیمی است که حداقل زمانی که من وجود دارد ساخته شده اند که توسط مدیر اطلاعات ملی مدیر سازمان سیا خودم و briefer با هم."

هر چند او در کتاب وحشیانه و گسترده anatomisation از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیت و تناسب اندام و یا در غیر این صورت برای بولتون sidestepped فرصتی برای انتقاد اوبراین گفت: "من نمی خواهم به این موضوع از شخصیت است."

مرتبط با: ایران اذعان می کند حادثه در نطنز سایت های هسته ای ناشی از آسیب های عمده

نه او گفت اگر او تا به حال شناخته شده از نعمت هوش یا نه.

"آنچه ساخته شده بود در سال 2018" او گفت:, "روسی بود کمک به طالبان و این که شناخته شده است برای برخی از زمان. که به تنهایی مشکل است.

"آنچه که به ویژه نگران اگر درست است این آخرین اطلاعاتی است که آنها ... ارائه جبران خسارت برای کشتن آمریکایی ها. و این نوع از چیزی که شما به رئیس جمهور و بگو: "نگاه کنید ... ممکن است ما همه چیز را نمی دانم در این اما یک قدرت هسته ای است گزارش ارائه نعمت برای کشتن آمریکایی ها است.'

"این نوع از چیزی که شما نیاز به در رئیس جمهور مشاهده طوری که او می تواند فکر می کنم در مورد آن او به عنوان توسعه – حداقل به صورت عادی رئیس جمهور توسعه استراتژی برای رسیدگی به روسیه برای رسیدگی به افغانستان است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب