Brielle Biermann امید مادر کیم هرگز بازده به RHOA': آن را 'خوب'

بماند که در آن شما هستند! با وجود NeNe گربه وحشی, tattooed مایل Kim Zolciak-Biermann back on The Real Housewiv

توسط KETABKHOOOON در 3 خرداد 1399

بماند که در آن شما هستند! با وجود NeNe گربه وحشی, tattooed مایل Kim Zolciak-Biermann back on The Real Housewives of Atlanta, Brielle Biermann امیدوار است که اتفاق نمی افتد.

"من نمی دانم که چرا او خواهد بود. او خود را تلویزیون نشان می دهد و آن را انجام می دهند و آن را فوق العاده سرگرم کننده برای فیلم های و, من نمی دانم که چرا او خودش را به آن دیوانه محیط زیست" Brielle, 23 گفت: ما هفته به طور انحصاری در حالی که ترویج جدید KAB, لوازم آرایشی, خط و مادر او را شور K شنا خط. "منظورم این است که شاید اگر آن را کمتر منفی و مثبت بیشتر [و] یک زن و شوهر از مردم جایگزین شد. آره او احتمالا می خواهم به عقب برگردید."

Brielle همچنین احساس می کند که آن را "خوب نیست" هنگامی که مادر او فیلمبرداری از زنان خانه دار. "من نمی خواهم او را به رفتن به عقب" مدل گفته ما. "آمدن به خانه و تخلیه هر روز به خاطر همه منفی آن نه تنها پرنیان."

Brielle Biermann on Whether Mom Kim Zolciak Would Return to RHOA
Brielle Biermann و Kim Zolciak. شاتر; براوو

کیم, 42, اصلی بازیگران عضو براوو رسید اما در سمت چپ در پایان فصل 5. او در حال حاضر ستاره از خود واقعیت نشان می دهد نمی توان الحسیناست که در هفت سال.

"در اینجا کار نمی کند. آن را سرگرم کننده. خانواده آن را. شما فقط فیلمبرداری خود زندگی" آرایش هنرمند توضیح داد. "است که کار می کنند. شما باید برای قرار دادن در صورت شجاع هر روز و شما باید بدانید که شما در حال راه رفتن به یک وضعیت که در آن شما احتمالا می تواند مورد حمله قرار گرفت و بازجویی کل کل روز. و این درست مانند کسی که می خواهد به انجام این کار ؟ درست است ؟ من حتی نمی دانم که چگونه بسیاری از آنها را به ماندن در آن نشان می دهد."

که گفت: گرجستان بومی هرگز دیده می شود هر یک از زنان خانه دار واقعی قسمت.

Brielle Biermann US Interview
Brielle Biermann

"من نمی دیده بان هر تلویزیون. من عاشق Kyle Richards. او واقعا شیرین فقط به خاطر من می دانم که او شخصا" او به ما گفت. "من نمی دانم آنچه که او را در تلویزیون نشان می دهد. من هرگز آن را دیده اما من واقعا او را دوست دارم. او یک فرد شیرین. من شناخته شده Shereé [Whitfield] و NeNe اساسا تمام زندگی من است."

به عنوان برای این وضعیت نمی تواند الحسینخانواده پیچیده فصل 8 در ماه ژانویه است. معمولا آنها شروع فیلمبرداری دوباره در ماه مارس یا آوریل است اما نه از سر تولید با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

"من نمی دانم که فصل 8 قرار است به هوایی چون براوو را فیلمبرداری من فرض هر گونه محتوای جدید برای هر نشان می دهد در حال حاضر," او گفت:. "آنها احتمالا در تلاش برای کشف کردن که همه چیز در حال رفتن به هوا به طوری که راه آنها را برای زمان از دست رفته در یک حس است."

با گزارش توسط کریستینا گریبلدیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de