بریتانیا را مقصر می داند 'روسیه بازیگران' برای به دنبال رشوه دادن با 2019 انتخابات

این اتهام اگر چه نه به طور مستقیم با هدف کرملین است به احتمال زیاد به بدتر در حال حاضر مملو روابط بین لندن و

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399
این اتهام اگر چه نه به طور مستقیم با هدف کرملین است به احتمال زیاد به بدتر در حال حاضر مملو روابط بین لندن و مسکو است. — AFP/فایل

لندن: بریتانیا را متهم به "روسیه بازیگران" روز پنج شنبه به دنبال اخلال در سال گذشته به طور کلی انتخابات در حال گردش به بیرون درز تجارت اسناد بین لندن و واشنگتن است.

دولت راه اندازی شد رسیدگی به منبع نشت پس از جزئیات مذاکرات با ایالات متحده ممکن است در یک پست-Brexit تجارت معامله شد منتشر شده در سایت های رسانه های اجتماعی Reddit.

اصلی مخالف حزب کارگر گفت که فایل های ثابت دولت خواهد "فروش" دولت-اجرای خدمات بهداشت ملی (NHS) به شرکت های ایالات متحده.

بودجه برای بیمه خدمات درمانی شد کلید کمپین مسئله قبل از دسامبر 12 رای دادن.

کار را پس از آن-رهبر جرمی Corbyn را رد کرد و به عنوان یک "تئوری توطئه" ادعا نشت مورد استفاده در مبارزات انتخاباتی خود قرار داده بود حاضر توسط روسیه, اما نمی گویند که در آن حزب به دست آمده از آنها.

اما وزیر امور خارجه Dominic Raab در روز پنج شنبه گفت که دولت تا به حال به این نتیجه رسیدند پس از "تجزیه و تحلیل گسترده" که قوی وجود دارد که سوء ظن از یک لینک.

"بر اساس تجزیه و تحلیل گسترده دولت به این نتیجه رسید که تقریبا قطعی است که روسیه بازیگران به دنبال دخالت 2019 کلی انتخابات را از طریق آنلاین تکثير غیر قانونی به دست آورد و به بیرون درز دولت اسناد گفت:" در یک بیانیه کتبی به مجلس.

این اتهام اگر چه نه به طور مستقیم با هدف کرملین است به احتمال زیاد به بدتر در حال حاضر مملو روابط بین لندن و مسکو است.

روابط تیره و تار شد پس از بریتانیا با اشاره انگشت در روسیه به تلاش برای کشتن دو عامل سرگئی Skripal در جنوب غربی زبان انگلیسی شهرستان سولزبری در سال 2018 است.

مدتها در انتظار گزارش به اتهام دخالت روسیه در سال 2016 Brexit رای با توجه به منتشر شده توسط مجلس هوش و کمیته امنیت در روزهای آینده نیز می تواند تشدید تنش ها.

Raab گفت: نشت: "حساس دولت اسناد و مدارک مربوط به انگلستان و آمریکا توافقنامه تجارت آزاد بودند غیر قانونی به دست آورد قبل از 2019 انتخابات و منتشر آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی پلت فرم ق.

"هنگامی که این را به دست آورد بدون کشش بیشتر تلاش کردند به ترویج غیر قانونی به دست آورد مواد آنلاین در اجرا به انتخابات عمومی.

"در حالی که هیچ شواهدی از یک طیف گسترده ای روسیه علیه انتخابات و هر گونه تلاش برای دخالت در فرایندهای دموکراتیک به طور کامل غیر قابل قبول است."

Raab اضافه شده وجود دارد در حال انجام تحقیقات جنایی است که او را مانع برای اطلاعات بیشتر.

اما او وعده داده شده بریتانیا را "تماس و پاسخگویی به بدگویی فعالیت" و حمایت از اقدام اخیر گرفته شده توسط برلین در برابر اتهام روسی هک از پارلمان آلمان در سال 2015.

او همچنین حمایت های اخیر, آلمانی, حرکت با کف دست زدن تحریم ها بر روسیه به دلیل پیشنهاد یک نظامی روسیه جاسوسی هدفمند سیاستمداران برجسته از جمله آنگلا مرکل صدر اعظم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب