بروکس Laich اتحاد تولد تمرین با Derek Hough پس از جولین هاف تقسیم

یک روز صرف شده! بروکس Laich لگد کردن او 37 جشن تولد با کمک برادر خود را در قانون Derek Hough, پس از تقسیم خود

توسط KETABKHOOOON در 4 تیر 1399

یک روز صرف شده! بروکس Laich لگد کردن او 37 جشن تولد با کمک برادر خود را در قانون Derek Hough, پس از تقسیم خود از رقص با ستاره ها آلوم خواهر جولین هاف.

Laich و جهان از رقص قاضی 35 ارسال شده ویدئوها از عرق جلسه روز سه شنبه 23 ژوئن به خود Instagram داستان. آنها با درک این هیلی Erbertو همچنین بگیرید و یاد دهید, Cory Tran و Kristy Sowin.

دسته نشان داده شد کار یک طوفان در دستگاه ورزش و انجام تمرینات مختلف. Derek همچنین یک ضربه محکم و ناگهانی از گروه پنج نوشتن: "بروکس' تولد انفجار تمرین."

Brooks Laich Has Birthday Workout With Derek Hough After Julianne Hough Split
بروکس Laich, Derek Hough, Hayley Erbert و دوستان است. حسن نیت ارائه میدهد Derek Hough/Instagram

قبل از روز سه شنبه hangout Laich و درک کرده بود یکی دیگر از جلسه تمرین با Erbert 25 و دیگر بگیرید و یاد دهید در ژوئن 18.

Laich و جولین, 31, اعلام جدایی خود را در مه 29 بعد از نزدیک به سه سال از ازدواج. این جدا جفت تایید کرد در یک بیانیه مشترک که آنها "به اشتراک گذاری فراوانی از عشق و احترام به یک دیگر و ادامه خواهد داد به سرب با قلب ما از آن محل" با وجود تقسیم می شود.

حتی اگر Laich و جولین دیگر با هم یک منبع گفت:" ما هفتگی است که به طور انحصاری درک حمل می کند "هر دشمنی" به سمت بازنشسته هاکی ستاره.

Brooks Laich Has Birthday Workout With Derek Hough After Julianne Hough Split
بروکس Laich, Derek Hough و جولین هاف. شاتر (3)

روز قبل از 37 روز تولد Laich افتخار سالگرد یک سال از "چگونه مردان فکر می کنم" پادکست. در طول تعطیلات قسمت او باز کردن در مورد چگونه او آموخته بود و رسا تر و آسیب پذیر مورد مسائل شخصی از طریق شرکت در دیجیتال سری.

"به عنوان یک پسر, من فقط بطری هر احساسات eternalized همه چیز را نمی ظاهر هر گونه احساسات. هر چیزی مانند این که" او توضیح داد که در روز دوشنبه 22 ژوئن. "بنابراین من هیچ خوب در هوش هيجانی من تا به حال هیچ هوش هیجانی [یا] ظرفیت برای بیان احساسات است. یکی از دلایلی که من می خواستم برای انجام این پادکست بود به یک فضای که در آن من تا به حال برای یادگیری و آموزش عضلات و, تمرین بیان خودم بیشتر و باز کردن بیشتر است."

Laich افزود: "من احساس شگفت انگیزی بیان و آرام را از طریق این سفر از طریق به اشتراک گذاری چیزهای در این پادکست. از طریق این فضا که همه ما پنج ایجاد نگه داشتن یک فضای امن برای یکدیگر به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق. به اشتراک گذاری قلب خود را. من هرگز در زندگی من بیشتر احساس عاطفی بیان شده است و کاملا فوق العاده برای من است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن