Carly پیرس و Michael Ray تماس آن واریز شده پس از 8 ماه از ازدواج

بازی شکستگی بلوز. Carly پیرس و شوهر, Michael Ray را به نام آن واریز شده پس از کمتر از یک سال از ازدواج. افراد

توسط KETABKHOOOON در 3 تیر 1399

بازی شکستگی بلوز. Carly پیرس و شوهر, Michael Ray را به نام آن واریز شده پس از کمتر از یک سال از ازدواج.

هشت ماه پس از بستن گره Pearce, 30 برای ثبت طلاق از او همکار نوازنده ری, 32, جمعه, ژوئن 19, Us Weekly تایید می کند.

هر دو پیرس و ری از گذشته دیده می شود در عمومی هم در اوایل این ماه زمانی که آنها انجام شود به طور جداگانه در Grand Ole Opry در ژوئن 6. پیرس سنگ در کنار Lee Brice برای خود دوئت "من امیدوارم که شما خوشحال هستید در حال حاضر" در حالی که ری را آهنگ "فکر می کنم کمی کمتر است."

Carly Pearce Michael Ray Call Quits 8 Months After Getting Married
Carly پیرس و مایکل ری. AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

پیش از Grand Ole Opry, ظاهر, جفت شد قابل ملاحظه ای غایب از یکی دیگر حساب های رسانه های اجتماعی برای دو ماه پیشرو تا خود را بگیرد. این جفت ارز بود, اما, پست تولد مراسم تجلیل از یکدیگر در ماه آوریل است.

"تولدت مبارک به این مرد که او نیز اتفاق می افتد به جشن بالای 20 واحد در این هفته (افتخار)!" این "پنهان شراب" خواننده نوشت: از طریق Instagram در 29 آوریل برای جشن روز مرد. "چه یک دیوانه اما من خدا را شکر که شما از طریق آن با. من امیدوارم که این سال بهترین و در عین حال و به ارمغان می آورد شما شادی سرگرم کننده و لذت در زندگی است. Love you ♥️🎉."

چند روز قبل پیرس تبدیل به 30 و "بوسه شما در صبح" خواننده به او فریاد طریق Instagram. "همه چراغ ها بر شما (youre gonna hate me برای این عکس) به عنوان آنها باید باشد" ری زیر نویس مسخره فرش قرمز عکس پیرس در آوریل 24. "وجود دارد آنقدر در رفتن در اطراف ما اما امروز از آن می شود را در خود نگه دارد به جشن قلب خود را و شما به عنوان یک انسان. شما به پایان رسید 20s خود را با پلاتین و طلا تک شما الهام بخش tink و چه راهی به آن نزدیک است."

وی افزود: "در حال حاضر 30 جاوا باشد یک دهه است که افزایش همه زندگی و حتی بالاتر. امیدوارم که شما احساس می کنید همه شما را دوست دارم سزاوار امروز دلیل این که شما آن را سزاوار!"

پیرس که دونفری با Brice, 41, ضربه, شماره 1 نقطه در 15 ژوئن منتشر شده خود با عنوان دانشجوی سال دوم آلبوم در ماه فوریه و اختصاصی چند آهنگ ،

Carly Pearce Michael Ray Call Quits 8 Months After Getting Married
Carly پیرس و مایکل ری در T. J. Martell بنیاد در آوریل 22, 2019 در Nashville, Tennessee. AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

کنتاکی بومی گفت: "شما مرا بوسید اول" که نوشته هیلاری لیندزیساخته شده او را به خاطر "راه من آغاز ارتباط من."

"[آن] فقط مرا به یاد برخی از کسانی که سرگرم کننده در آشپزخانه, شراب شب های که ما استفاده می شود به," او گفت: در طی یک مصاحبه در کانال YouTube در فوریه. "فقط فراموش کردن به خوردن چون ما با وسواس هر یک از دیگر."

او آهنگ "قلب بیرون رفتن از آن ذهن" از سوی دیگر نوشته شده بود روز پس از تاریخ اول خود را با فلوریدا بومی است. "من احساس من احساس خروج از بدن و قطعا خارج از ذهن من — اما من فقط می دانستم که" او نوشت: از طریق Instagram در ماه ژانویه است. "این آهنگ نشانه ای از آغاز از من برای همیشه."

سابق زن و شوهر گره خورده گره در نشویل در اکتبر 6, 2019 پس از گرفتن درگیر در دسامبر سال 2018 است.

پیرس گفت: ما به طور انحصاری در مارس 2019 است که چشم انداز خود را برای روز بزرگ بود "بسیاری از شراب" زوج با او که او را به عنوان "مخلوطی از کشور boho غریب افسانه است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de