CDC نقشه: بیش از 30 کشورهای در حال باز با وجود داشتن 'صفر' روز کاهش coronavirus موارد

به عنوان ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus تمرکز تبدیل شده به کالیفرنیا و آریزونا و ت

توسط KETABKHOOOON در 11 تیر 1399

به عنوان ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus تمرکز تبدیل شده به کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا که باید دیده چشمگیر خوشه در روزهای اخیر. اما یک نقشه از یک سند داخلی تولید شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به دست آمده توسط یاهو, اخبار, نشان می دهد که به عنوان بسیاری از 32 متحده شاهد کاهش COVID-19 موارد است.

این نقشه کاملا بصری یادآوری است که بسیاری از کشورهای نادیده گرفته اند CDC راهنمایی که توصیه می شود بازگشایی تا زمانی که آنها تا به حال زمانی 14 روز کاهش موارد است.

منبع: CDC

یکی دیگر از نقشه های تولید شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی و وزارت امنیت داخلی به دست آمده و توسط یاهو, اخبار, نشان می دهد که مثبت آزمایشگاه تست نتایج جستجو برای coronavirus افزایش یافته و به حدود 8 درصد در سراسر کشور در هفته گذشته. دو هفته پیش معاون رئیس جمهور مایک پنس در یک op-ed که به دنبال بی اهمیت جلوه دادن آنچه که او به نام "وحشت" بیش از coronavirus افتخار است که در این کشور رای مثبت تا به حال به 6 درصد کاهش یافته است.

منبع: CDC

با توجه به داده های CDC ایالات متحده دیده است 40,000 جدید مثبت COVID-19 مورد در هر یک از چهار روز گذشته. تنها یک روز قبل, آوریل 6 دیدم که بسیاری از.

"من فکر می کنم این اعداد برای خود صحبت می کنند" دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: روز سه شنبه در ظاهر قبل از مجلس سنا پنل مدیریت پاسخ به همه گیر.

"به وضوح ما در مجموع کنترل در حال حاضر" Fauci گفت: با اشاره به افزایش چشمگیر در موارد به خصوص در جنوب.

"اگر شما نگاه کنید چه می گذرد و فقط نگاهی به برخی از فیلم و کلیپ از تجمع مردم اغلب بدون ماسک و بودن در جمعیت پریدن و اجتناب و عدم توجه به دستورالعمل که ما با دقت قرار داده و ما در حال رفتن به ادامه تواند در بسیاری از مشکلات," او گفت:.

"من خواهد شد جای تعجب نیست اگر این می رود تا 100,000 موارد یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف," او اضافه شده در هنگام فشرده را پیش بینی.

Fauci نمی خواهد حدس و گمان در ایالات متحده تلفات آن افزایش یافته است و به بیش از 126,000 با توجه به پیگیری از دانشگاه جانز هاپکینز. اما او افزود: "من فکر می کنم این مهم است که به شما بگویم و این آمریکا است که من بسیار نگران به دلیل آن می تواند بسیار بد است."

Dr. Anthony Fauci به نظر می رسد قبل از سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته در روز سه شنبه. (کوین Dietsch/تابناک)

این ویروس به طور فزاینده در سراسر جنوب و کشورهای غربی با صورت مجموع دو برابر در ماه ژوئن در حداقل 10 متحده است. فرمانداران ایالت اورگن و کانزاس را صادر ایالت ماسک حکم در حالی که تگزاس و آریزونا را آغاز کرده اند نورد خود را reopenings به عنوان موارد افزایش است. مقامات شهرستان در جنوب فلوریدا اعلام کرده اند آنها بسته خواهد شد سواحل بیش چهارم ژوئیه آخر هفته در تلاش برای کاهش سرعت افزایش موارد وجود دارد.

روز دوشنبه دکتر آنه Schuchat اصلی معاون مدیر CDC گفت: این ویروس پخش شد خیلی سریع و بیش از حد گسترده ایالات متحده آن را تحت کنترل.

"ما در وضعیت نیوزیلند یا سنگاپور یا Korea, که در آن یک مورد جدید است که به سرعت شناسایی شده و تمام مخاطبین ترسیم شده و مردم جدا هستند که مریض هستند و افرادی که در معرض قرنطینه می شوند و آنها می توانند نگه داشتن همه چیز تحت کنترل او گفت:" در یک مصاحبه با مجله آمریکایی انجمن پزشکی دکتر هوارد Bauchner. "ما راه بیش از حد ویروس در سراسر کشور است که در حال حاضر و پس از آن بسیار مایوس کننده است."

جانا زمستان کمک گزارش به این داستان.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • به عنوان COVID خوشه دوباره در برخی از ایالت ها, میله توقیف و چهره های تحت پوشش

  • آمریکایی ها در مقابله با 'بسیار ترسناک' مرحله بعدی بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان عفونت های جدید پرش

  • "ما آماده برای موج دوم,' هشدار امنیت ملی دموکرات

  • به عنوان coronavirus به افراد زیر 40, آن, آنها را مریض تر و طولانی تر

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: دو سوم از آمریکایی ها می گویند ماسک باید اجباریtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب