افراد مشهور Exes که با هم کار می کرد پس از فروپاشی

شکستن سخت است برای انجام ... اما از آن است که حتی بدتر زمانی که exes هنوز هم باید با هم کار کنند پس از این واق

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399

شکستن سخت است برای انجام ... اما از آن است که حتی بدتر زمانی که exes هنوز هم باید با هم کار کنند پس از این واقعیت! روابط هستند و قرار است با پایان تمیز می شکند و تازه شروع می شود. با این حال برخی از مشاهیر نمی کنید خیلی خوش شانس.

این فرایند آسان تر برای برخی بیش از دیگران است. Rachel Bilson, مثلا به رسمیت شناخته fandom اطراف او و آدم برودی's شخصیت های تابستان رابرتز و Seth Cohen ترتيب پس از آنها تقسیم می شود. سابق O. C. costars پیوست در یک فرودگاه در ماه اوت سال 2019 و هارت از دیکسی دین آلوم می تواند اجازه نمی دهد لحظه رفتن توسط مستند نشده.

"فرار به من ol دوستان از jfk به سهل انگاری #californiaherewecome," Bilson زیر نویس a selfie با برودی در آن زمان است.

این بازیگر بعد از عذرخواهی برای تماس آن واریز شده با این بازیگر در سال 2006. "IM SORRY!!!!" او اظهار نظر در مارس سال 2020 Instagram پست در مورد فروپاشی است. "او شانس خوبی!"

Bilson حتی تا آنجا پیش رفت که پیش بینی خود را تغییر غرور هنوز خوش در عشق است. "اوه خدای من, من سعی می کنم به یاد داشته باشید. گفتم: "چه اتفاقی افتاد در پایان؟' من فکر می کنم ست و تابستان ازدواج کردم" او منحصرا گفت: ما هفتگی در ماه دسامبر 2019. "آره مطمئن [آنها هم]. چرا که نه ؟ شما همیشه می خواهید یک پایان خوش."

دیگر exes دنبال کت و شلوار نگه داشتن همه چیز حرفه ای در کار خود عاشقانه به پایان رسید. "در طول زمان خود را در Gossip Girl, Chace [کرافورد]آیا Blake Lively and Penn Badgley's در زندگی واقعی ارتباط و فروپاشی علت درام در میان بازیگران?" اندی کوهن پرسید در طول یک ماه اوت سال 2019 قسمت از تماشای آنچه اتفاق می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن.

"نه در همه. نه در حداقل" این بازیگر پاسخ داد. "اکثر افراد بالغ در جهان است."

برخی از سابق زوج تا به حال بیشتر برای غلبه بر از صرف ضعف. کریستن استوارت و رابرت پتینسون بودند مجبور به صرف زمان با هم پس از او فریب خورده او را با برف سفید و هانتسمن مدیر. تجربه به نظر می رسید خود را پویا تر هر چند با پایین reuniting در ژوئن 2018 برای حضور در یک جشن تولد و هنوز هم صحبت از روی علاقه در مورد وقت خود را در مجموعه.

پایین دوباره این زوج مشهور که با هم کار کرده و پس از تقسیم کردن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب