تعقیب برنج صحبت می کند در مورد شلوغ کنسرت های جنجال

هیچ تاسف. تعقیب برنج نمی عذر خواهی در بیانیه ای پس از دریافت واکنش برای انجام در یک بسته بندی کنسرت در ایالت ت

توسط KETABKHOOOON در 10 تیر 1399

هیچ تاسف. تعقیب برنج نمی عذر خواهی در بیانیه ای پس از دریافت واکنش برای انجام در یک بسته بندی کنسرت در ایالت تنسی در چهار شنبه, ژوئن 27, میان coronavirus بیماری همه گیر.

کشور خواننده, 34, خطاب پیروان خود را از طریق Instagram در دوشنبه 29 ژوئن پس از ارسال و سپس حذف یک ویدیو از کنسرت او نشان داد که جمعیت در محل بدون ماسک در میان اجتماعی فاصله نگرانی.

"هر کس تا به حال یک انفجار اما پس از آن یک بار پست کردم این ویدئو بسیاری از مردم دیدن که حاضر به حال یک مشکل با نحوه نمایش نگاه" برنج گفت: طرفداران خود را در رسانه های اجتماعی پیام.

این "تنها اگر شما" خواننده اذعان کرد نگرانی از کسانی که ناراحت شدند با انتخاب خود به انجام زندگی می کنند در طول بهداشت جهانی بحران گفت: "در بسیاری از نظرات مختلف بسیاری از نظرات مختلف در COVID-19, چگونه آن را با این نسخهها کار با موسیقی زنده, جمعیت و همه آنچه که به نظر می رسد."

Chase Rice Speaks Out Amid Live Concert Controversy
تعقیب برنج اردن استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر

فلوریدا بومی نشان داد که تمرکز اصلی ایمنی از طرفداران خود را.

"بزرگترین چیزی است میشم. خانواده ها چرا من را وادار به نوشتن آهنگ. خانواده ها چرا من به تور کشور چرا من را وادار به انجام زندگی می کنند را نشان می دهد و خواندن این آهنگ به شما بچه ها و شما بچه ها بخوان آنها را" او گفت:. "شما بچه ها همه چیز را به من پس خود ایمنی یک اولویت است."

تنسی شاهد جهش بزرگ در تعداد افراد آزمایش مثبت برای coronavirus و در روز دوشنبه فرماندار تمدید وضعیت اضطراری برای دو ماه دیگر. قوانین اصرار محدود فعالیت اجتماعی حفظ فاصله و ماندن در منزل و هر زمان ممکن است. همچنین محدودیت تجمعات از 50 یا بیشتر مردم هر چند مکان عبادت معاف هستند.

وقتی که می آید به خود را در آینده نشان می دهد, برنج توضیح داد که او انجام خواهد شد در Ashland, کنتاکی, در روز جمعه, جولای 3, اما آن است که یک درایو را نشان می دهد.

"شما می توانید کامیون خود را به اتومبیل های خود را. شما باید فضایی خود را و شما می توانید از اتومبیل های خود را, شما می توانید از کامیون خود را و با من" "چشم در شما" خواننده گفت: پیروان خود را. "لطفا بخوان آهنگ اما ماندن در فضایی خود را به ماندن با مردم شما آمد."

وی در ادامه گفت: "چیزی" است که هر کس می توانید انجام دهید در حال حاضر است به امن بنابراین طبیعی زندگی می کنند نشان می دهد که تبدیل به یک واقعیت در آینده نزدیک.

"با تشکر از شما بچه ها برای درک. لطفا به قوانین لطفا به قوانین در این جمعه نشان می دهد آینده را نشان می دهد و حرکت رو به جلو به طوری که ما می توانید به طور منظم نشان می دهد به زودی به اندازه کافی" برنج به این نتیجه رسیدند. "عشق شما بچه ها. خدا به شما برکت دهد و خدا نگهدار موسیقی کشور است."

"آمریکایی شب" اواز خوان, که منتشر شد, آلبوم جدید در ماه ژانویه آمد آتش در چهار شنبه, ژوئن 28, زمانی که شخص نوازنده Kelsea Ballerini و دیگران به نام او برای گرفتن صحنه و قرار دادن طرفداران خود و کسانی که آنها را در تماس با آمده در معرض خطر ابتلا به ویروس.

"تصور کنید که خودخواه بودن به اندازه کافی برای قرار دادن هزاران سلامت مردم در خطر است, نه به ذکر است این پتانسیل اثر موج دار شدن و بازی در یک کشور عادی کنسرت در حال حاضر" Ballerini, 26 توییتی در روز یکشنبه. "@ChaseRiceMusic ما همه می خواهم (و نیاز) به تور. ما فقط در مورد مراقبت از طرفداران ما و خانواده خود را به اندازه کافی صبر کنید."

پس از حادثه یک سخنگوی محل گفت: تنوع است که "متعدد اقدامات احتیاطی گرفته شد" قبل از فرفره صورت گرفت از جمله کاهش حداکثر ظرفیت 10000 تا 4000 نفر است. با توجه به Brian May, VP از بروشی کوه که میزبان نشان می دهد وجود دارد کمتر از 1000 concertgoers در حضور.

"همه مهمانان داده شد متوسط چک قبل از ورود به محل و رایگان ضد عفونی کننده دست شد و هر کس در ورود," او گفت: خروجی. "ما قادر به ادامه اجرای فیزیکی فاصله توصیه می شود در این علامت نوشته شده در سراسر اموال و به دنبال آینده جایگزین سناریو که بیشتر به حفاظت از شرکت کنندگان و هنرمندان و خدمه و کارکنان ما است."

همکار کشور خواننده کریس Janson نیز انتقاد برای انجام در مقابل یک جمعیت بسته بندی شده در آیداهو در روز شنبه.

ما هفتگی رسیده است را به برنج و Janson را تکرار نظر.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن