شیکاگو می بیند 102 تیراندازی در بیشتر خشونت آخر هفته از سال 2020

شیکاگو ثبت 102 قربانیان تیراندازی بیش از آخر هفته کمترین تعداد برای یک آخر هفته در سال 2020 است.بثورات عکاسی ب

توسط KETABKHOOOON در 2 تیر 1399

شیکاگو ثبت 102 قربانیان تیراندازی بیش از آخر هفته کمترین تعداد برای یک آخر هفته در سال 2020 است.

بثورات عکاسی بخشی از موجی از خشونت آغاز شد که پس از جورج فلوید تظاهرات در اواخر ماه مه از تبار گسترده به غارت و شورش آغاز شد که پس از جورج فلوید کشته شد توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس است.

بیش از آخر هفته گذشته 14 نفر کشته شدند در آخرین دور از تیراندازی. پنج نفر از این قربانیان نوجوانان شد از جمله سه پسر ساله به ضرب گلوله در حالی که محور توسط پدرش. یک منبع پلیس گفت: شیکاگو سان تایمز که پدر شد و به احتمال زیاد هدف در نظر گرفته شده.

یکی دیگر از قربانی 13 ساله دختر کشته شده توسط یک گلوله ولگرد.

سرپرست پلیس دیوید براون که آغاز شده و موقعیت خود را در ماه آوریل گفت: یکی از مشکلات اصلی این بخش مواجه شد و یک شکست توسط مقامات شهرستان برای نظارت بر مجرمین قرار داده شده تحت بازداشت خانگی است. قهوه ای نیز نامیده می شود برای خشونت مجرم به باقی می ماند در زندان برای مدت طولانی.

"پلیس در حال کار سخت [و وجود] رهبری بزرگ در اینجا" سرپرست دیوید براون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه. "استراتژی ما به پایان می رسد تا با دستگیری و اگر شما دستگیری کسی که خشونت مجرم و آنها حق بازگشت از زندان و قرار دادن در صفحه اصلی نظارت و هیچ یک مانیتور ما فقط در تعقیب ما دم."

افزایش تیراندازی آمد سه هفته پس از خشن ترین روز در شیکاگو در 60 سال با 18 نفر کشته و بیش از یک دوره 24 ساعته در سهشنبه, مارس 31.

"ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن در همه," Max Kapustin ارشد مدیر تحقیقات در دانشگاه شیکاگو Crime Lab گفت: Sun-Times. "من حتی نمی دانم که چگونه به آن را به متن. آن را فراتر از هر چیزی که ما تا کنون دیده ام قبل از."

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • N. y. قاضی گسترش اولیه بازداشت دوره برای غارتگران با توجه به ناآرامی های مدنی
  • حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس شورای شهر نشانه تعهد برای از بین بردن پلیس
  • د Blasio به انتقال برخی از NYPD بودجه به برنامه های جوانان و خدمات اجتماعی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de