شیکاگو خشونت جرقه جنگ لفظی بین مغلوب ساختن پیشی جستن شهردار

شیکاگو (AP) — جنگ لفظی بین شیکاگو شهردار و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشدید دوشنبه پس از یک تعطیل

توسط KETABKHOOOON در 31 تیر 1399

شیکاگو (AP) — جنگ لفظی بین شیکاگو شهردار و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تشدید دوشنبه پس از یک تعطیلات آخر هفته هنگامی که 12 کشته شدند در شهر و ده ها تن زخمی تیراندازی با لری Lightfoot رد هر گونه پیشنهاد فدرال مأموران اجرای قانون باید اعزام به شهر و مغلوب ساختن پیشی جستن همه اما امیدوار کننده به آنها ارسال.

در نامه ای به رئیس جمهور در دوشنبه Lightfoot گفت: استقرار راز ماموران فدرال که "دستگیری و بازداشت ساکنان بدون هیچ گونه علت" یک ایده بد است و خواست رئیس جمهور به انجام آن نیست.

Lightfoot مکرر تهمت منتقد ناودان رئیس جمهور در نامه ای برای "سودمند" لفاظی و دقیق راه دولت فدرال می تواند کمک به این شهرستان به منظور کاهش خشونت از جمله تفنگ ایمنی اصلاحات امنیت عمومی و حمایت از توسعه اجتماعی و جامعه سرمایه گذاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارسال می شود ماموران فدرال در پورتلند اورگان پس از هفته ها تظاهرات وجود دارد بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی که به دنبال کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس. اورگان فرماندار و پورتلند شهردار ابراز خشم با حضور ماموران فدرال گفت که این شهر تظاهرات آغاز شده بود به سهولت فقط به عنوان ماموران فدرال شروع به اقدام.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن, فریم, جمله تظاهرات در این کشور را در شهرهای بزرگ به عنوان یک شکست "لیبرال دموکرات" که اجرای آنها ستایش ماموران اقدامات و گفت که او به دنبال عوامل ارسال به شهرهای دیگر.

وی با اشاره به افزایش خشونت اسلحه در این کشور سومین شهر که در آن بیش از 63 نفر به ضرب گلوله کشته شدند, 12 ضرب, بیش از آخر هفته.

"چگونه در مورد شیکاگو ؟ آیا شما می گویند که آنها نیاز به کمک از این به بعد آخر هفته؟" مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. "شما می دانید اعداد است که شما از شنیدن این اعداد ؟ بسیاری از شات. بسیاری کشته شدند."

"معقول پلیس محلی مقامات از جمله ما سرپرست می دانم که این یک جاده خطرناک برای ما به پایین" Lightfoot گفت: اواخر روز دوشنبه در یک مصاحبه در MSNBC. `ما قصد نداریم به کسانی که نمی دانم از خیابان های ما نمی دانند که ما محله و پس از آن که درگیر شدن در به وضوح خلاف قانون اساسی انجام عملیاتی در خواهد شد در شهرستان ما است."

Lightfoot, یک معاون سابق آمریکا وکیل گفت که او آماده است تا فایل طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از تلاش های به جای ماموران فدرال نه زیر جهت شیکاگو پلیس در این شهرستان است.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایلینوی رد هر گونه استقرار نیروهای فدرال در شیکاگو تعهد به نگه داشتن "مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و هر گونه نیروهای فدرال مسئول اقدامات خلاف قانون اساسی."

هیچ کدام از آخر هفته عکاسی متصل شد به شب جمعه اعتراض که در آن مردم در راهپیمایی علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی تلاش برای سرنگونی مجسمه کریستف کلمب و تهمت نیست به طور خاص به آن. ویدئو نشان می دهد که ماموران با استفاده از باتوم به ضرب و شتم معترضان و برخی از آنان انداخت آتش بازی قطعات از لوله و منجمد بطری آب در پلیس.

"ما قصد داریم بیشتر در اجرای قانون فدرال که من می توانم به شما بگویم" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد شیکاگو آمده پس از رئیس جمهور افسر پلیس محلی این اتحادیه نوشت: او یک نامه درخواست "برای کمک از دولت فدرال" برای کمک به مبارزه با خشونت اسلحه. این شهر دیده می شود 414 قتل در این سال در مقایسه با 275 در همان آخرین دوره سال است.

برادرانه منظور از پلیس جمهور جان Catanzara یک آواز حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Lightfoot یک "شکست کامل است که یا نمی خواهند و یا قادر به حفظ نظم و قانون" اما نگفت چه نوع کمک به او برای درخواست و یا اینکه آیا او می خواهد فدرال آمريکا به ارسال به شهرستان.

Lightfoot به نوبه خود به نام Catanzara `یک unhinged رهبر برادرانه منظور از پلیس است که ترسو و تلاش برای بدست آوردن توجه است."

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر دوشنبه اولین بار در زمان او ساخته شده است که توهین به نظرات در مورد شیکاگو رهبران و آنچه او می گوید که عدم توانایی خود را برای کنترل خشونت است. فقط در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن با ارسال نامه ای انتقاد Lightfoot و لیبریا J. B. پریتزکر برای یک "فقدان رهبری" در ناشی خشونت اسلحه. Lightfoot رد تهمت نامه با عنوان "مناجات بی معنی است."

همانطور که برای تظاهرات جمعه شب بیش از 20 شکایات واصل شده اند در برابر پلیس با توجه به غیر نظامی از پلیس پاسخگویی. آنها شامل ادعا می کند از نیروی بیش از حد و غیر ضروری استفاده از اسپری فلفل. آژانس نیز در حال بررسی تصویری از یک افسر قابل توجه 18 ساله معجزه بوید فعال مدنی که می گوید حداقل یکی از دندان های او بود زدم.

Lightfoot همچنین گفت: فیلم تا به حال ظاهر نشان دادن یک گروه کوچک از مردم تا به حال شکسته از راهپیمایی معترضان به تغییر لباس سیاه و سفید و با استفاده از چتر برای محافظت از خود را از نظر انداخت موارد در پلیس.

"که تظاهرات مسالمت آمیز که هرج و مرج و ما در حال رفتن به قرار دادن که پایین," او گفت:.

سرپرست پلیس دیوید براون گفت: 49 افسران مجروح شدند 18 از آنها مورد نیاز بیمارستان درمان است.

"تظاهرات مسالمتآمیز ربوده شده اند توسط سازمان اوباش" گفت: قهوه ای اضافه کرد که او منظور خواهد شد افسران به پوشیدن "هر و همه دنده محافظ" در تظاهرات.

__

آسوشیتد پرس نویسنده عامر مانند کمک به این داستان از واشنگتن است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب