چین نادیده آمریکا تهدیدات و ادعاهای قدرت های جدید بیش از هنگ کنگ

چین مقننه تصویب برانگیز امنیتی جدید قوانین شنبه که اعمال کنترل بیش از هنگ کنگ مستقیم واکنش به یک دموکراسی در م

توسط KETABKHOOOON در 8 خرداد 1399

چین مقننه تصویب برانگیز امنیتی جدید قوانین شنبه که اعمال کنترل بیش از هنگ کنگ مستقیم واکنش به یک دموکراسی در منطقه جنوب. حتی قبل از قوانین رسمی دولت ایالات متحده اعلام کرد پکن در نقض سیاست است که کمک های مالی هنگ کنگ میزان زیادی از استقلال است.

حزب کمونیست چین را به حرکت مستقیم در واکنش به یک دموکراسی است که پکن سرزنش خارجی دخالت و آن را تهدید به فشار در حال حاضر روابط تیره بین دو تا از بزرگترین اقتصادهای — نظامی و قدرت — را به نقطه شکستن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و دیگر مقامات ارشد ایالات متحده به مقامات هشدار داده بود برای روز وجود دارد که می تواند عواقب جدی اگر چین تصویب قوانین جدید. اما پکن هرگز flinched. از نزدیک از 2900 حزب کمونیست نمایندگان که عضو کنگره خلق ملی در چینی پایتخت در طول هفته گذشته تنها یک رای در برابر تصویب قانون جدید در روز پنج شنبه.

هرگز وجود هر گونه شک و تردید است که کنگره را تایید بحث برانگیز قانون جدید که به طور رسمی ممنوعیت خیانت, تجزیه طلبی فتنه و براندازی در هنگ کنگ است. قوانین جدید می تواند اجرا شود به عنوان به زودی به عنوان ماه اوت است.

مولد تماس با انگلستان وزیر امور خارجه @DominicRaab در هنگ کنگ. پکن تلاش برای تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال نمی تواند بلامنازع توسط جامعه بین المللی است.

— وزیر Pompeo (@SecPompeo) 27 مه سال 2020

بسیاری از هنگ Kongers همراه با ایالات متحده و دیگر قدرت های خارجی و ترس و چین را با استفاده از قوانین به شدت تضعیف آزادی های هنگ کنگ می برد تحت "یک کشور دو سیستم" چارچوب پس از آن تحویل داده شد و برگشت به چین در سال 1997 پس از چند دهه حکومت استعماری انگلیس بود.

تحت این سیاست که پاس آزادی بیان و مطبوعات و اجتماعات و یک قوه قضائیه مستقل سیستم تا 2047 منطقه شکوفا شده است را به یک مالی جهانی در نیروگاه. در این چارچوب تا به حال عمده منافع اقتصادی نه تنها برای هنگ کنگ از ساکنان بلکه ایالات متحده و چین را قادر می سازد تجارت و بازرگانی با چند محدودیت.

اما با چین دولت مرکزی و ژئوپولیتیک قدرت بالا سوار پکن تصمیم گرفته است آن منافع دیگر بیشتر توانایی خود را برای سرکوب هنگ کنگ آرمان های واقعی دموکراسی است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo حال هشدار داد که قوانین جدید خواهد بود یک ناقوس مرگ برای "یک کشور دو سیستم" سیاست و چهار ساعت قبل از مردم در کنگره رای دادند در پکن به آنها را رسمی او گفت: کنگره آمریکا: "هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده حقایق بر روی زمین است."

"هنگ کنگ و پویا مشاغل و رایگان مردم رونق گرفت و برای چندین دهه به عنوان یک سنگر و استحکامات از آزادی و این تصمیم به من می دهد بدون لذت. اما سیاست صدا ساخت نیاز به یک شناخت از واقعیت" Pompeo گفت. "در حالی که ایالات متحده یک بار امیدوار است که آزاد و مرفه هنگ کنگ خواهد ارائه یک مدل برای استبدادی چین آن است که در حال حاضر روشن است که چین مدلسازی هنگ کنگ پس از خود است."

دستیار وزیر امور خارجه دیوید Stilwell گفت: ایران می خواهد "آیا ما را به مطمئن شوید که مردم هنگ کنگ هستند و نه منفی" در حالی که در همان زمان حصول اطمینان از که پکن می داند امریکا نگرانی.

ترجمه: "من نمی توانید ببینید که چگونه هنگ کنگ همچنان یک مرکز مالی" رابرت اوبراین گفت @margbrennan اگر چینی قانون پایان دادن به هنگ کنگ رویاهای برای دموکراسی می گذرد"است که می تواند یک فاجعه برای مردم هنگ کنگ, اما آن را نیز می تواند بد برای چین"https://t.co/YaqtH4MzRE pic.twitter.com/QSLjxPNKhD

— چهره ملت (@FaceTheNation) 25 مه سال 2020

آقای تهمت مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: "چهره ملت" در روز یکشنبه که اگر پکن مورد تایید جدید قوانین امنیتی وجود دارد خواهد بود "عواقب قابل توجهی" و پیش بینی آن دشوار خواهد بود برای هنگ کنگ به باقی می ماند یک مرکز مالی.

"است که می تواند یک فاجعه برای مردم هنگ کنگ, اما آن را نیز بسیار بد برای چین," او گفت:.

چین را رد

چین به شدت انتقاد کرد روز پنجشنبه ایالات متحده تهدید به حذف دلار هنگ کنگ ویژه وضعیت معاملاتی و احتمالا حتی اعمال تحریم های جدید در پکن. یک سخنگوی مرکزی دولت چین به هنگ کنگ دفتر نام آن را یک "مداخله" توسط "گانگستر" دولت ایالات متحده در چین امور داخلی "و وحشیانه پایمال روی اصول اساسی قوانین بین المللی و روابط بین المللی است."

سخنگوی خواست ایالات متحده برای رها کردن مخالفت خود را با تغییر در سیاست که او به نام "عمدی تحریف" یک کشور و دو سیستم' سیاست."

"امنیت ملی قانون است که قدرت و مسئولیت دولت مرکزی و نمی افتد در استقلال از هنگ کنگ منطقه ویژه اداری خواند و گفت: در بیانیه ای به دفتر هنگ کنگ وب سایت رسمی.

به رد ادعا کرد که قوانین جدید تنها هدف "تعداد بسیار کمی از اعمال و فعالیت هایی که به طور جدی به خطر انداختن امنیت ملی" و آن "تاثیر نمی گذارد هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال تاثیر نمی گذارد حقوقی حقوق و آزادی های هنگ کنگ از ساکنان تاثیر نمی گذارد حقوقی حقوق و منافع سرمایه گذاران خارجی در هنگ کنگ و تنها هنگ کنگ کامل تر."

بلندی خرید اینترنتی

سال گذشته کنگره ایالات متحده در طول ارتفاع از هنگ کنگ را طرفدار دموکراسی ناآرامی گذشت هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل می کنند. لازم Pompeo به گواهی این شهر خودمختار وضعیت تحت هنگ کنگ سیاست عمل از سال 1992 هر سال است.

در حال حاضر که او تلقی هنگ کنگ دیگر مستقل از چین اساسا طول می کشد دور خاص آن وضعیت معاملاتی و می تواند نیروی آن برای شروع تجارت با ایالات متحده تحت مقررات است که به سرزمین اصلی چین است.

این اعلامیه توسط Pompeo باز درب برای کاخ سفید به قراضه به ویژه ایالات متحده تجارت و روابط اقتصادی با این شهرستان با هدف ایجاد درد برای چین و حزب کمونیست وابسته به اشخاص. واشنگتن هنوز به طرح جزئیات هر گونه اقدامات تنبیهی."برای هنگ کنگ خود تاثیر [آمریکا] تعرفه را نمی خواهد بزرگ شود" اگر آن است که تنها اعمال شده به کالاهای چینی ترانزیت از طریق شهرستان پروفسور ویکتور Shih های اقتصاد سیاسی متخصص در دانشگاه سن دیگو گفت: CBS News. "من فکر می کنم استفاده از ایالات متحده تعرفه ها در سرزمین اصلی کالاهای چینی [ترانزیت از طریق] هنگ کنگ را تحت تاثیر بسیاری از صادرات شرکت در گوانگ. نزدیک به 500 میلیارد دلار از چین کالا صادر شده به کشورهای دیگر از طریق هنگ کنگ است."

مینیاپولیس پلیس در برخورد با معترضان خواستار عدالت برای جورج فلوید

CDC هشدار در مورد "تهاجمی" موش به عنوان coronavirus تعطیل رستوران

تگزاس دبیرستان دارای مراسم فارغ التحصیلی در جاده سریع السیرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن