چین می گوید نیروهای هندی در Galwan دره عبور لاک زدن به صورت عمدی تحریک

عکس: AFPچین روز شنبه گفت: هند نیروهای نظامی مستقر در منطقه لاداخ نقض توافق بین دو کشور زمانی که آنها عبور از

توسط KETABKHOOOON در 31 خرداد 1399
عکس: AFP

چین روز شنبه گفت: هند نیروهای نظامی مستقر در منطقه لاداخ نقض توافق بین دو کشور زمانی که آنها عبور از خط کنترل واقعی (LAC) در اوایل این هفته که منجر به بیش از 20 سربازان هندی کشته شده اند.

در ژوئن 15, حداقل 20 سربازان هندی کشته شدند و بیش از 70 زخمی در خشونت آمیز چهره با سربازان چینی در Ladakh دره.

در یک سری از توییت سخنگوی وزارت خارجه Lijian ژائو گفت: هند در خط مقدم نیروهای نظامی به شدت مورد حمله چینی افسران و سربازان که رفت و در آنجا برای مذاکرات نتیجه "تحریک شدید فیزیکی درگیری و ایجاد تلفات."

سخنگوی یک گام به گام حساب Galwan clash گفت: برای سال های بسیاری از مرز چین نیروهای خود شده اند و گشت زنی و انجام وظیفه در این منطقه است.

"از ماه آوریل به مرز هند نیروهای خود را به طور یک جانبه و به طور مداوم ساخته شده است جاده ها, پل ها و دیگر امکانات موجود در لاک را در Galwan دره. چین تسلیم تضمینی و تظاهرات در موارد متعدد اما هند رفت و حتی بیشتر برای عبور از لاک و تحریکات," ژائو گفت.

او ادامه داد: "در مارس 6, هندی, نیروهای مرزی عبور LAC, تجاوز به قلمرو چین ساخته شده استحکامات و موانع که مانع گشت از مرز افغانستان است.

"آنها [نیروهای هندی] به عمد ساخته شده تحریکات در تلاش برای به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود کنترل و مدیریت" ژائو گفت مرز چین سربازان مجبور شدند به اقدامات لازم برای پاسخ دادن به این وضعیت بر روی زمین و تقویت مدیریت و کنترل در مناطق مرزی.

ژائو اضافه شده است که به سهولت به وضعیت چین و هند در آنجا ماند و در ارتباط نزدیک از طریق نظامی و کانال های دیپلماتیک.

"در پاسخ به افزایش تقاضا از طرف چین و هند توافق برای خروج پرسنل که عبور از لاک زدن و تخریب امکانات و به طوری که آنها را" او گفت:.

این سخنگو افزود که در ژوئن 6, مرز سربازان برگزار شد-نشست سطح و توافق کردند که برای کاهش این وضعیت است. "هند وعده داده شده آن را نمی خواهد عبور خور Galwan رودخانه به گشت زنی و ایجاد امکانات. دو طرف را مورد بحث و تصمیم گیری مرحله به مرحله خروج نیروهای خود توسط مقامات در زمین" او هنوز توییتی.

"تکان دهنده در شب 15 ژوئن هند در خط مقدم سربازان در نقض توافق رسیده که در commander-نشست سطح یک بار دیگر عبور از خط کنترل واقعی به صورت عمدی اقدام تحریک آمیز که وضعیت در Galwan ولی در حال حاضر کاهش" ژائو به اشتراک گذاشته.

او افزود که هند در خط مقدم سربازان حتی با خشونت حمله چینی افسران و سربازان که به آنجا رفت برای مذاکره در نتیجه تحریک شدید فیزیکی درگیری و ایجاد تلفات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب