چین را به راه اندازی مریخ کاوشگر در فضا مسابقه با ما

چین Tianwen-1 فضاپیما است که انتظار می رود برای راه اندازی برای مریخ روی طولانی در مارس 5 موشک. عکس: AFP WEN

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399
چین Tianwen-1 فضاپیما است که انتظار می رود برای راه اندازی برای مریخ روی طولانی در مارس 5 موشک. عکس: AFP

WENCHANG: چین برای راه اندازی یک کاوشگر به مریخ در روز پنج شنبه در یک سفر است که بسیاری از شباهت با ما ماموریت به واشنگتن و پکن را رقابت خود را به اعماق فضا.

دو کشور در حال بهره گیری از یک دوره زمانی که زمین و مریخ در حال نزدیک به خود را ارسال پروب با چین ماموریت با توجه به بلند کردن و روز شنبه و آمریکا فضاپیما در ماه جولای 30.

از آن خواهد شد یک شلوغ میشه. امارات متحده عربی راه اندازی یک کاوشگر در روز دوشنبه است که در مدار مریخ پس از آن می رسد سیاره سرخ.

اما مسابقه را به سازمان دیده بان است که بین ایالات متحده و چین که کار می کرد با عصبانیت سعی کنید و بازی های واشنگتن برای برتری در فضا است.

چینی ماموریت بوده است به نام Tianwen-1 ("سوالات به بهشت") در اشاره به شعر کلاسیک است که آیات در مورد جهان هستی است.

انتظار می رود برای راه اندازی یک راهپیمایی طولانی 5 — چین بزرگترین موشک فضایی — از جنوب جزیره هاینان در روز پنج شنبه بسته به آب و هوا.

Tianwen-1 است که انتظار می رود برای رسیدن به در مارس سال 2021 پس از هفت ماه, 55 میلیون کیلومتر (34 میلیون مایل) سفر.

این ماموریت شامل یک مدارگرد مریخ یک کاوشگر و مریخ نورد است که مطالعه این سیاره خاک.

"به عنوان اولین تلاش برای چین من انتظار نداریم که آن را به انجام هر چیزی قابل توجهی فراتر از آنچه ما در حال حاضر انجام می شود گفت:" جاناتان مک داول, یک ستاره شناس در دانشگاه هاروارد-اسمیتسونیان مرکز اخترفیزیک.

ایالات متحده در حال حاضر ارسال چهار rovers به مریخ از اواخر 1990s.

یک بعدی پشتکار یک SUV اندازه خودرو است که به دنبال نشانه هایی از باستان زندگی میکروبی و جمع آوری سنگ و نمونه های خاک با هدف از آوردن آنها به زمین در یک ماموریت دیگر در 2031.

چینی ماموریت شبیه به ناسا ماموریت وایکینگ در 1975-1976 است که در آن هر دو یک مدارگرد و کاوشگر مک داول گفت.

Tianwen-1 است "به طور گسترده قابل مقایسه با وایکینگ ها در دامنه آن و جاه طلبی," او اضافه شده است.

ابتلا به

پس از تماشای ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی منجر به راه در طول جنگ سرد چین ریخت و میلیاردها دلار به آن نظامی به رهبری خود به فضا برد.

"چین به پیوستن به (مریخ نژاد) را تغییر وضعیت تحت سلطه ما برای نیم قرن" گفت: چن شبکه یک تحلیلگر مستقل در GoTaikonauts.comکه دارای تخصص در چین را با خود به فضا برد.

چین ساخته شده است گام های بزرگ در دهه گذشته ارسال انسان به فضا در سال 2003.

نیروگاه های آسیایی گذاشته است زمینه را برای جمع آوری یک ایستگاه فضایی تا سال 2022 و به دست آوردن جای پای دائمی در مدار زمین.

چین در حال حاضر با ارسال دو rovers به ماه. دوم چین این کشور را موفقیت آمیز فرود نرم در سمت دور.

ماه ماموریت به تجربه چین در عامل سفینه فضایی فراتر از مدار زمین اما مریخ داستان دیگری است.

بسیار بیشتر فاصله به معنای "بزرگتر نور و سفر در زمان بنابراین شما مجبور به انجام کارهای بیشتر به آرامی به عنوان سیگنال های رادیویی دور سفر زمان زیادی است" گفت: McDowell.

آن را نیز به معنی "شما نیاز به یک مطلب حساس و ایستگاه زمینی در زمین به دلیل سیگنال خواهد شد بسیار ضعیف" او اضافه کرد که وجود دارد در معرض خطر بیشتری از شکست است.

چین به روز رسانی آن ایستگاه های مانیتورینگ در دور دست غربی سین کیانگ منطقه و شمال شرقی استان هیلونگجیانگ برای دیدار با ماموریت مریخ مورد نیاز, دولت, خبرگزاری ایسنا گزارش هفته گذشته است.

اکثر ده ها تن از ماموریت فرستاده شده توسط ایالات متحده و روسیه و اروپا و ژاپن و هند به مریخ از سال 1960 در شکست به پایان رسید.

Tianwen-1 است چین اولین تلاش برای رفتن به مریخ است.

یک ماموریت قبلی با روسیه در سال 2011 به پایان رسید قبل از موعد مقرر به راه اندازی نشد.

در حال حاضر پکن در تلاش است تا خود را در آن.

"زمانی که (Tianwen) زمین با خیال راحت بر روی سطح مریخ می فرستد و برای اولین بار تصویر این ماموریت خواهد بود... موفقیت" چن گفت:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن