چین جدید شیوع ویروس نیاز به آزمایش های بیشتر پس از "فرضیه" در علت: که

1 / 2چین جدید شیوع ویروس نیاز به آزمایش های بیشتر پس از "فرضیه" در علت: کهمردم در صف برای گرفتن آزمایش در Guan

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
1 / 2

چین جدید شیوع ویروس نیاز به آزمایش های بیشتر پس از "فرضیه" در علت: که

مردم در صف برای گرفتن آزمایش در Guangan ورزشی مرکز پس از غیر منتظره سنبله از موارد از بیماری کروناویروس (COVID-19) در پکن

توسط Emma رنگ, و استفانی Nebehay

ژنو (العالم) - ریشه های جدید خوشه از coronavirus عفونت در پکن نامشخص, سازمان بهداشت جهانی, مقامات روز دوشنبه گفت: اما این ادعا که این ممکن است ناشی از واردات و یا بسته بندی ماهی قزل آلا بود که "اولیه فرضیه".

چند منطقه از چینی پایتخت قرار داده تا امنیت بازرسی مدارس بسته و دستور داد مردم را به آزمایش می شود برای coronavirus روز دوشنبه پس از یک افزایش غیر منتظره در موارد مرتبط با بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار آسیا.

دولتی روزنامه گزارش داد که این ویروس کشف شده در تخته سفت استفاده می شود وارداتی ماهی قزل آلا در پکن Xinfadi بازار وجود نگرانی در مورد موج دوم این بیماری همه گیر در چین است.

مایک رایان سر این که شرایط اضطراری برنامه متوقف کوتاه گفت: بسته بندی نیاز به آزمایش می شود به طور سیستماتیک به دنبال عفونت های جدید.

"من فکر می کنم ما نیاز به نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است در این مورد من باور نمی کنم آن است که فرضیه اولیه. اما آن را باید مورد بررسی قرار گیرد," رایان گفت: در یک جلسه.

نظرات خود را تکرار آن دسته از کارشناسان پیشتر در روز دوشنبه گفت که ماهی خود را بعید است که برای انجام این بیماری و هر گونه لینک به ماهی قزل آلا ممکن است ناشی از آلودگی متقاطع.

چین عمده وارد کننده از غذاهای دریایی و گوشت است متوقف خرید از ماهی قزل آلا تولید کنندگان به دلیل ترس آنها ممکن است مربوط به یک کوروناویروس.

رایان گفت: U. N. آژانس نزدیک شد ردیابی شیوع ارائه کرده است بیشتر کمک های فنی به چین بود و در تماس نزدیک با مقامات پکن به عنوان آنها به دنبال کنترل آن است.

"همانطور که ما دیده ایم در بسیاری از کشورها ظهور خوشه - به ویژه هنگامی که منشاء خوشه راننده خوشه نمی شناخته شده است - این است که همیشه یک نگرانی" او گفت:.

"اما آنچه ما می خواهم برای دیدن یک پاسخ فوری به آن و مجموعه ای جامع از اقدامات است."

رایان گفت که او "به طور کامل انتظار" چین به انتشار توالی ژنتیکی این ویروس از پکن شیوع به عنوان آن را در گذشته انجام داده است. ژنتیکی آثار پیشنهاد کرده اند از آن می توانست از اروپا است.

که نظرات در مورد آخرین قسمت در چین به احتمال زیاد قرعه کشی موشکافی پس از انتقاد از ایالات متحده از سازمان ملل و آژانس را از دست داده و همه گیر آن را متهم بودن "چین-محور" و خواستار تحقیق و تفحص است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته او برش روابط با این سازمان است.

بیش از 100 نفر تایید شده است در شیوع جدید اما هیچ و میر گزارش شده که مقامات گفت.

"پیدا کردن که این ممکن است نشان دهنده فشار بیشتر رایج در انتقال در اروپا مهم است و ممکن است منعکس کننده انسان به انسان انتقال بیش از هر فرضیه" رایان گفت. "اما آن باقی مانده است دیده شود."

او همچنین گفت: این سازمان ممکن است به افزایش آن کشور دفتر تیم با تخصص بیشتر در روزهای آینده به عنوان تحقیق و توسعه.


(گزارش اضافی مایک سپر در زوریخ و ژوزفین میسون در لندن; ویرایش توسط هیو Lawson, نیک Macfie و باربارا Lewis)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن