چینی ایران به اسرائیل, مرده, 'دلایل بهداشتی' به احتمال زیاد علت: پکن

پلیس و کارشناسان پزشکی قانونی جمع آوری و در محل اقامت سفیر جمهوری مردم چین به اسرائیل Du وی در حومه تل آویو پس

توسط KETABKHOOOON در 29 اردیبهشت 1399
پلیس و کارشناسان پزشکی قانونی جمع آوری و در محل اقامت سفیر جمهوری مردم چین به اسرائیل Du وی در حومه تل آویو پس از او مرده پیدا شد در روز یکشنبه (AFP Photo/جک گوئز)

Herzliya (اسرائیل) (AFP) - چین سفیر اسرائیل Du وی درگذشت و در خانه خود در تل آویو روز یکشنبه ظاهرا از علل طبیعی یک بیانیه از پکن گفت.

57-ساله فرستاده بود که وارد اسرائیل در اواسط ماه فوریه بود که مرده در خانه اش در Herzliya, شمال, شهر, سخنگوی میکی روزنفلد گفته است.

بیانیه ای از چین وزارت امور خارجه گفت: "حکم اولیه این است که سفیر Du وی درگذشت غیر منتظره از دلایل بهداشتی. جزئیات بیشتر در انتظار تایید است."

روزنفلد گفته است که افسران رفته بود به صحنه به عنوان بخشی از "منظم" اما که پلیس نیست انجام تحقیقات به Du مرگ است.

Du همسر و پسر نمی شد با او در اسرائیل است.

Du قبلا به عنوان سفیر ایران در اوکراین با توجه به زندگینامه او در سفارت وب سایت.

Du قرار گرفته بودند 14 روز خانه قرنطینه در هنگام ورود در اسرائیل به دلیل جدید شیوع کروناویروس با توجه به مصاحبه با رسانه های محلی در ماه مه.

در مارس 2, Israel Hayom بالا-گردش عبری روزنامه منتشر سرمقاله Du بر این موضوع که "همکاری است درمان برای ویروس".

چین و اسرائیل قوی و متحد آمریکا که افزایش همکاری در با تکنولوژی بالا و دیگر بخش های پیشرو در واشنگتن به اصرار اسرائیل برای محدود کردن سرمایه گذاری چین در بخش های استراتژیک.

سخنگوی سفارت چین وانگ Yongjun در اخیر اورشلیم پست تفسیر را رد کرده و ادعا می کنند و به نام چین و اسرائیل همکاری "برنده-برنده" وضعیت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن