رسانه های چینی می گوید: "سلاح های پیشرفته' مستقر در غرب در میان ترش روابط با هند

"این سلاح ها بسیار مفید در ارتفاعات بالا به عنوان بسیاری از به طور خاص طراحی شده برای فلات عملیات با کمبود ا

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399
"این سلاح ها بسیار مفید در ارتفاعات بالا به عنوان بسیاری از به طور خاص طراحی شده برای فلات عملیات با کمبود اکسیژن در این مناطق در نظر گرفته شود" این نشریه اضافه شده است. AFP/Tauseef مصطفی/فایل

رسانه های چینی روز سه شنبه گفت "انواع سلاح های پیشرفته مناسب برای ارتفاع بالا و مبارزه با" مستقر شده بودند توسط پکن در منطقه غرب در میان ترش روابط با هند پس از خشونت لاداخ در صورت خاموش در تاریخ 16 ژوئن چپ 20 سربازان از دهلی نو مرده است.

حرکت در آمد "به هند ادامه داد: برای حرکت نیروها و برگزاری مانور در میان مرز تنش بین دو کشور", Global Times — یک روزنامه چینی که نظر در مسائل بین المللی از یک ملی چشم انداز — گفت: در گزارش آن است.

جهانی باراما تاکید کرد که استقرار آمده بود "قبل از آخرین توافق رسیده توسط هر دو کشور در ده-افزایش آمریکا به عنوان دو طرف توافق کردند که در متارکه از سربازان خط مقدم".

"سلاح از جمله PHL-03 و PHL-11 رو وگوی PCL-181 وسیله نقلیه نصب شده howitzers, HJ-10 ضد تانک, موشک, یدک 35 میلیمتری ضد هوایی اسلحه, نوع 15 مخازن نور و Z-10 حمله هلیکوپتر مستقر شدند و به شمال غربی چین در ارتفاع بالا کویر و مناطق جنوب غربی چین را چینگهای-تبت فلات با توجه به گزارش های متعددی با تلویزیون مرکزی چین (CCTV) در طول هفته گذشته.

"این سلاح ها بسیار مفید در ارتفاعات بالا به عنوان بسیاری از به طور خاص طراحی شده برای فلات عملیات با کمبود اکسیژن در این مناطق در نظر گرفته شود" این نشریه اضافه شده است.

آن را بیشتر به نقل از یک رسانه گزارش عنوان کرد و گفت دهلی نو "به تازگی برگزار شد آموزش های هواپیما از جمله حمله آپاچی هلیکوپتر در جلو پایگاه در نزدیکی خط کنترل واقعی [لاک]".

سلاح های مستقر در پکن بودند "با دقت انتخاب شده به بهترین کت و شلوار در ارتفاع بالا از جنگ و مبارزه با دشمنان بالقوه' سلاح از انتخاب" این نشریه گفت: "به نقل از یک کارشناس نظامی.

دولت هند منابع بود روز دوشنبه گفت چین شروع به عقب کشیدن نیروهای خود از امتداد آن رقابت مرز پس از یک برخورد بین دو کشور در ماه گذشته است که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند. سربازان در حال مبارزه برای ساعت با میله و باشگاه ها در شب 15 ژوئن با برخی از سقوط به مرگ خود در انجماد آب Galwan رودخانه در غرب هیمالیا.

چین در عین حال برای تایید این که آیا آن دچار شدند.

روز دوشنبه ارتش چین دیده شد برچیدن چادر و سازه در یک سایت در Galwan دره نزدیک به جایی که آخرین برخورد صورت گرفت گفت: دولت هند منابع که کاهش یافته است به عنوان آنها مجاز به صحبت می کنند به رسانه ها.

منابع ذکر شده بود که وسایل نقلیه دیده می شد خروج از این منطقه و همچنین در Hotsprings و Gogra — دو نفر دیگر رقابت مناطق مرزی.

ملی هند, مشاور امنیت agnew و وانگ یی — یکی از چین بالا دیپلمات — تا به حال "فرانک و در عمق تبادل نظر" روز یکشنبه در مورد مرز با توجه به جلسه یادداشت های هر دو کشور روز دوشنبه منتشر شد. هر دو طرف گفت: آنها تا به حال به توافق قابل توجهی متارکه از نیروهای نظامی است.

هند توجه کرده بود نیز گفت: هر دو طرف توافق کردند که به احترام موجود در لاک منعکس کننده موقعیت در طول رقابت بخش از مرز. این مرجع شامل نمی شد در پکن توجه داشته باشید در این نشست است.

در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا چین نقل مکان کرده بود به عقب تجهیزات در Galwan دره, چینی, سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفته بود هر دو طرف شد و "در نظر گرفتن اقدامات موثر برای خلاص و سهولت وضعیت در مرز".

"ما امیدواریم که هند دیدار خواهد کرد چین در نیمه راه و اقدامات بتن را به انجام آنچه هر دو طرف موافقت کردند تا همچنان نزدیک به برقراری ارتباط از طریق دیپلماتیک و نظامی کانال و با هم کار کنند برای خنک کردن وضعیت در مرز" ژائو گفته بود یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

در اوایل این ماه نخست وزیر هند نارندرا پرواز کرده بود به مرز شمالی منطقه که در آن هندی و چینی نیروهای قفل شده در یک stand-off گفت: نظامی ایستاده بود و آماده برای دفاع از کشور خود. نظرات خود را به حال باعث پکن به تماس برای خویشتن داری در زمان منطقه مرزی در شمال هیمالیا منطقه لاداخ.

ساخت اولین سفر خود را به منطقه لاداخ از ارتش هند از دست داده و 20 سرباز در درگیری با سربازان چینی ماه گذشته مودی به حال کشور گفت: تعهد به صلح نباید به عنوان نشانه ای از ضعف است.

"امروز هند در حال تبدیل شدن به قوی تر می شود آن را در نیروی دریایی ممکن است, نیروی هوایی, فضا, قدرت و قدرت ارتش ما," او گفت: در یک سخنرانی به سربازان در نزدیکی Leh منطقه ای سرمایه است.

"تجدد از سلاح و upgradation زیرساخت های پیشرفته است که ما دفاع قابلیت multifold" او اعلام کرده بود.

هند نیز با توسل به اقدامات غیر معمول مانند ممنوعیت 59 برنامه های چینی از جمله Infinite, Tencent Holdings Ltd را WeChat و Alibaba Group Holding Ltd را UC Browser — اواخر ماه گذشته.

هند وزیر الکترونیک و فناوری اطلاعات و ارتباطات راوی شانکار پراساد گفت: تا به حال در این مرحله گرفته شده برای "ایمنی و امنیت و دفاع از حاکمیت و تمامیت هند" در حالی که این وزارت ادعا کرده برنامه بودند "مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی".tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب