Chris Colfer, تماس, Naya Rivera خود را 'خنک خواهر بزرگتر' در ادای احترام

با عشق همیشه. Chris Colfer افتخار اواخر Naya Rivera در دست زدن به ادای احترام یک هفته پس از 33 سال star کشته د

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399

با عشق همیشه. Chris Colfer افتخار اواخر Naya Rivera در دست زدن به ادای احترام یک هفته پس از 33 سال star کشته در حادثه غرق شدن.

Colfer, 30 که در عمل در کنار ریورا در Glee از سال 2009 تا 2015 آغاز شده مقاله خود را ارسال شده توسط تنوع در روز سه شنبه, جولای 21, توسط, نوشته,, "من مطمئن هستم که هر کسی بر روی زمین می تواند به Naya Rivera ادای احترام او سزاوار است."

این بازیگر در توصیف خود را از دست سابق costar به عنوان "یک کابوس است." او نوشت: "من خودم بدانم اگر Naya بود و حتی واقعی و یا اگر او فقط یک رویای تمام همراه است. چگونه می تواند یک انسان بود که با استعداد است که خنده دار و است که در یک بار ؟ چگونه می تواند یک فرد مسئول برای خیلی شادی بود و موضوع بسیاری از خاطرات فوق العاده?"

Chris Colfer Calls Naya Rivera His Cool Older Sister Touching Tribute
Chris Colfer و Naya Rivera در 'Glee'. آدام رز/Fox-تلویزیون/Kobal/شاتر

ریورا بدن بازیافت شد در ژوئیه 13 نفر هم زخمی شده اند پنج روز قبل. او در دریاچه Piru در منطقه لس آنجلس در جولای 8, قایق رانی با او 4 ساله و پسر Josey قبل از فاجعه رخ داد. پس از یک boater یافت Josey خواب به تنهایی در رگ که بعد از ظهر و ریورا ID هنوز هم در کنار او پلیس نامیده می شدند در بررسی. مرگ او رد شد و غرق شدن.

در حالی که احترام به گام تا: آب بالا ستاره Colfer توصیف ریورا صدای, نوشته,, "شما می تواند احساس روح او طنین طریق خود را. صدای شکستن قلب خود را در یک گروه کر تنها به بازسازی آن در آینده. تماشای او انجام شد مثل تماشای سحر و جادو آشکار شدن قبل از اینکه چشم خود را."

به عنوان یک بازیگر بومی کالیفرنیا توضیح داد که ریورا خواهد "ارسال به کل داستان با یک بیان است."

وی افزود: "او قهرمانانه و پیشگامانه تجسم سانتانا لوپز در Glee الهام بخش میلیون ها نفر از افراد جوان در سراسر جهان به خصوص در LGBTQIA جامعه و آن را ارزشمند برای نسل های آینده."

Colfer ادامه داد: به روان خود را در مورد دوست دیرین و اشاره کرد او تا به حال یک "توانایی فوق بشری برای حفظ اسکریپت" قبل از رفتن به جزئیات در مورد شخصیت او.

"هنگامی که کسی به عنوان استعداد به عنوان نیا گفت: او نیز یکی از جالب ترین و زیبا ترین کردنی مردم است که من تا کنون ملاقات برای تلفن های موبایل مانند یک اغراق است اما این حقیقت مطلق" که توسط رعد و برق زده بازیگر نوشت. "Naya می تواند در خنثی کردن یک بمب با سخن گفتن شوخ. او comebacks و انگلیسی دوبله های افسانه ای بود و من استفاده می شود به دنبال او در اطراف مجموعه jotting کردن همه چیز را به او گفت به من تلفن."

این زمین از داستان های نویسنده به یاد می آورد که چگونه ریورا خواهد گزاف گویی پس از یک روز از فیلمبرداری گفت که او می خواهم او را پیدا کنید در خارج با یک سیگار خود Cheerios ، "او را افزایش نامرئی شیشه و بگو: به عنوان مدل نقش!" یا " شهر رویاها, متعجب?'" او نشان داد.

خاموش کردن صفحه نمایش Colfer و ریورا تا به حال یک پیوند نزدیک به عنوان به خوبی.

"به عنوان یک دوست و شما می توانید به صحبت با او در مورد هر چیزی. او سرد خواهر بزرگتر شما رفت و به برای مشاوره به منفجر کردن بخار و یا برای دریافت داغترین نگاهی بر آخرین شایعات," او نوشت. "تنها بودن در سایت حضور شما احساس محافظت شده و بدون در نظر گرفتن وضعیت شما می دانستم که او می خواهم خود را به عقب. او هرگز ترس به ایستادن به اقتدار او همیشه به نام بدرفتاری جایی که او آن را دیدم و او همیشه گفته شما حقیقت را — حتی زمانی که آن را سخت به شنیدن."

Colfer گفت که در طول دوستی خود را با این بازیگر او همیشه صحبت در مورد تمایل به یک مادر.

"هنگامی که پسر او Josey متولد شد و در سال 2015 آن را مانند یک قطعه گم شده از سایت برنامه بود و در نهایت وارد," او توضیح داد. "اتصال خود بود مغناطیسی محبت خود را با خیره سری و من هرگز دیده می شود یک فرد شادتر از زمانی که Naya gushed بیش از پسر کوچک او. به عنوان یک مادر بود شاید Naya بزرگترین استعداد از همه و به عنوان لحظات پایانی ثابت نیا فوق العاده بود مادر تا پایان."

ریورا تلاش برای نجات پسرش ساخته شد روشن که Ventura County Sheriff بخش گزارش شده در جولای 13 که Josey گفت مادرش او را از آب بیرون و در به رگ قبل از او جان سپردند. "پسر او توضیح داده که کمک به قایق توسط Naya که باعث تقویت او را بر روی عرشه از پشت. او گفته محققان که او به عقب نگاه کرد و دید او ناپدید می شوند در زیر سطح آب" کلانتر گفت: در آن زمان.

Colfer خود را ادامه داد ادای احترام به Devious Maids آلوم با اشاره به اینکه چگونه از دست عزیزان خود هستند و پس از عبور او.

"نیا در پشت برگ خالی که تنها نیا خودش می تواند پر کنید. به یک دوست او را دوست دارم حتی به طور خلاصه این است که به برکت فراتر از باور است. او یک مثال درخشان از تاثیر یک فرد می تواند زمانی که یک زندگی بدون ترس," او نوشت. "از دست دادن او یادآوری غم انگیز برای جشن هر لحظه ما احتمالا می تواند مردم ما را دوست دارم چون تنها چیزی که ما می دانیم به صورت خاص در مورد زندگی این است چگونه شکننده می توان آن را."

او به این نتیجه رسیدند نامه به نقل ریورا: "هر سال مشکل و یا درگیری های روزمره شما زنده است یک برکت و رحمت است. بیشتر از امروز و هر روز به شما داده می شود. فردا نه وعده داده است."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن