کالین Ballinger دیگر Infinite کاربران پاشش آب بر روی نوزادان خود را

کالین Ballinger و پسر او حسن نیت ارائه میدهد از کالین Ballinger/Instagramفقط یک چلپ چلوپ! کالین Ballinger یکی

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
Colleen Ballinger and Other TikTok Users Are Splashing Water on Their Babies as Part of a New Trend
کالین Ballinger و پسر او حسن نیت ارائه میدهد از کالین Ballinger/Instagram

فقط یک چلپ چلوپ! کالین Ballinger یکی از هزاران Infinite کاربران در نظر گرفتن بخشی در یک روند جدید است که شامل مردم ریختن مقدار کمی از دمای اتاق آب در unsuspecting آنهایی که کمی.

غیر معمول مد زودگذر پدید آمده در ماه ژوئن سال 2020 است و به آهنگ. "آه Eh" که شد ایجاد شده توسط یک کاربر شناخته شده به عنوان queen_zyon1. با هر "آه" و "eh" ادا در آهنگ, کاربران باید چلپ چلوپ آب از بطری آنها در حال برگزاری بر روی خود kiddos.

@کالین

sooo @itsjojosiwa متن من و به من گفت من تا به حال سعی کنید این کار را با من عزیزم... او آن را دوست داشت

♬ Ah Eh – queen_zyon1

میراندا می خواند ستاره, 33 ارسال شده نسخه خود را از این شوق در تاریخ 5 ژوئن. در این کلیپ او دارای 18-ماه-پیر پسر فلین در دامان او و دوره ای پاشیده و او را با آب در خط با موسیقی است. اگر کودک نو پا نبود انتظار برای دریافت خیس او خندید با هر روان از آب بود و به وضوح به داشتن سرگرم کننده است.

"ضمیمه @itsjojosiwa متن [sic] من و به من گفت من تا به حال سعی کنید این کار را با من عزیزم... او دوست داشت آن را" Ballinger توضیح داد که در Infinite عنوان.

سیوا, 17 نظر بر روی کلیپ و شد به طور جدی تحت تاثیر قرار با شایستگی نتیجه. "من شما را دوست دارم و او را و این" یوتیوب ستاره بوده. "شگفت انگیز است."

از آنجا که کالیفرنیا بومی را Infinite در اوایل این ماه هزاران نفر از کاربران دیگر به اشتراک گذاشته اند خود را طول می کشد در این مرطوب و در عین حال بی ضرر به چالش بکشد. برای مثال یک کاربر به نام Tia Dunham پخش خود را 6 ماهه که ساخته شده برخی از عبارات خنده دار هر بار او کردم ، "هیچ نوزادان آسیب دیده اند در این ویدئو" Dunham شوخی در عنوان ،

این شوق است که فقط در آخرین چالش برای به دست آوردن محبوبیت در Infinite. در ماه های اخیر به خصوص در نور مداوم coronavirus همه گیر پلت فرم رسانه های اجتماعی تبدیل شده است کاملا توپی برای مواد غذایی در حال ظهور روند ارسال ها و بازی ها. ماه گذشته, افراد مشهور, مامان و مانند Kylie Jenner و Gabrielle Union قرار دهید بچه های خود را به آزمون از طریق آب نبات چالش است.

شیرین حیله درگیر آنهایی که کمی خواسته به صبر کردن برای یک مقدار مشخصی از زمان قبل از آنها می تواند میان وعده در برخی از نزدیک رفتار میکند. در حالی که 22 سال Jenner دختر Stormi, 2, ثابت می شود به خصوص بیمار 47 ساله اتحادیه های Kaavia, 18-ماه روشن ساخته است او هیچ علاقه ای Infinite shenanigans.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن