Colton آندروود بهترین پاسخ هنگامی که ترول می پرسد در مورد کسی تقسیم

تنظیم ضبط مستقیم. Colton آندروود تا به حال بهترین پاسخ چه طرفداران این باورند آنچه که ممکن است باعث تقسیم خود

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399

تنظیم ضبط مستقیم. Colton آندروود تا به حال بهترین پاسخ چه طرفداران این باورند آنچه که ممکن است باعث تقسیم خود از Cassie Randolph.

در روز پنج شنبه, جولای 16, لیسانس کشور طرفداران رشد کنجکاو در مورد مرموز راه Underwood, 28 و Randolph, 25, شده اند نزدیک شدن به آنها ممکن است فروپاشی در چشم های عمومی. هنگامی که دمی برنتسابق رقیب در آندروود فصل از لیسانسنشان داد که کالیفرنیا بومی نمی خواهد به او بگویید که چرا او و ورزشکار راه جداگانه خود را رفت, طرفداران آمد تا با ایده های خود را در مورد تکان دهنده تقسیم می شود.

"از آنجا که Colton در تخت خواب" یک Instagram کاربر اظهار نظر در یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط جوجه ها در دفتر و حساب در روز پنج شنبه. آندروود به سرعت تعطیل, ترول, پاسخ,, "غلط است. من در خواب است."

Colton Underwood Has the Best Response to Troll About Cassie Randolph Split

سابق زن و شوهر, ملاقات در طول فصل 23 از ABC واقعیت دوستیابی سری که پخش در اوایل سال 2019. در غیر متعارف و تاب این جفت ارز نمی توانید درگیر در آخر از محبوب نشان می دهد اما به جای آن تصمیم گرفت برای ادامه آشنایی هنگامی که فیلمبرداری متوقف شد. آنها خود را اعلام کرد تقسیم بر مربوطه Instagram accounts on May 29.

"ما هر دو بزرگ شده اند و فوق العاده طریق آنقدر با هم بوده – پس این نیست پایان داستان ما آن را شروع یک فصل جدید برای ما" آندروود نوشت: در آن زمان.

همه چیز بین exes کثیف کردم بعد از رندولف به نظر می رسد در لیسانس: بزرگترین فصل — همیشه در تاریخ 6 ژوئیه به بحث در مورد فروپاشی برای اولین بار. "من فکر می کنم ما صادقانه بود و واقعا ارتباط خوبی تمام وقت, و ما واقعا خوب," او گفت: در آن زمان اشاره کرد که او نمی خواست برای رفتن به جزئیات بیشتر به خاطر آن بود که "موضوع حساس" برای هر دو در اینجا و لیسانس آلوم.

Colton Underwood Has the Best Response to Troll About Cassie Randolph Split
Cassie رندولف و Colton آندروود مت بارون/شاتر

روز پس از مصاحبه با Chris Harrison, Underwood در زمان به رسانه های اجتماعی برای پاسخ. "هنگامی که ما به پایان رسید رابطه ما توافق کردند برای رسیدگی به همه چیز به عنوان بخش خصوصی به عنوان ممکن است به عنوان ما در تلاش برای حرکت به روابط جدید ما به عنوان دوستان" نوشت: Instagram. "من تصمیم به انجام این کار از آنجا که ما زندگی می کردند در این مدت موقت اما بدیهی است که بسیاری تغییر در این هفته."

درام ادامه داد: زمانی که رندولف متهم او را دوست پسر سابق از تلاش برای سرمایه گذاری از خود را شکست خورده عاشقانه با اضافه کردن یک فصل جدید را خاطرات اولین بار. آندروود را هرزه بعد رد ادعای گفتن ما هفتگی است که "گراد" دانش آموز "اتهامات به سادگی درست نیست."

در حالی که سابق شعله های آتش در حال نگه داشتن لب های خود را مهر و موم شده خود را در مورد تقسیم خودی که قبلا نازل شده به ما که فروپاشی یک زمان طولانی.

"Cassie و Colton بزرگ, دوستی, اما این چیزی است که آن را برای بسیاری از رابطه خود" منبع اضافه شده است. "این واقعا بسیار گرم و سنگین است. آنها فقط ساخته شده شرکای خوب و واقعا عالی دوستان است. دوستان در سراسر Colton و کسی می دانست این بود که در آینده در حالی که برای آنها بسیار زیبا فقط هم اتاقی نسبت به پایان."

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب