مؤتلفه بناهای پایین آمدن در اطراف جنوبی اعتراض

1 / 5امریکا تظاهرات ویرجینیانقاشی های دیواری, توالت, مقالات و تخم مرغ دیده می شود و اطراف آن متفق بنای تاریخی

توسط KETABKHOOOON در 15 خرداد 1399
1 / 5

امریکا تظاهرات ویرجینیا

نقاشی های دیواری, توالت, مقالات و تخم مرغ دیده می شود و اطراف آن متفق بنای تاریخی در مرکز شهر نورفولک., روز یکشنبه 31 مه سال 2020 است. معترضان اسپری رنگ بر روی این بنای تاریخی در شب شنبه اعتراض در 30 مه سال 2020 است. (N. Pham/The Virginian-خلبان از طریق AP)

BIRMINGHAM, علا. (AP) — سارا Collins رودلف فکر او می خواهم هرگز دیدن آنچه که اتفاق افتاده است در زادگاه او: باعث تظاهرات شهر حذف 115 ساله مؤتلفه بنای تاریخی در نزدیکی جایی که او خواهر و سه نفر دیگر از دختران درگذشت در یک نژادپرست کلیسا بمب گذاری در سال 1963.

یک موج مؤتلفه یادبود حذف آغاز شد که پس از یک supremacist کشته و نه مردم سیاه و سفید در یک مطالعه کتاب مقدس در یک کلیسا در ایالت کارولینای جنوبی در سال 2015 دوباره نورد با بیشتر آثار از جنوب دور از انظار عمومی پس از کشتن جورج فلوید توسط پلیس در مینه سوتا است.

در بیرمنگام که در آن رودلف زندگی, نقاشی های دیواری-پوشش pocked پایگاه عظیم Confederate monument شد تمام باقی مانده که روز شنبه پس از خدمه برچیده قوی ستون هرمی شکل سنگی و trucked آن را در تکه های یک شبه. دیگر نمادها در آمد در جاهای دیگر ترک خالی پایه در ویرجینیا و یک سر میله پرچم در فلوریدا.

رودلف که خواهر Addie مای Collins کشته در بمب گذاری 16th Street Baptist Church, تا به حال به دیدن چشم برای خودش. او کاهش محافظ ماسک صورت را در غیاب یک عمارت او مدت طولانی به عنوان نماد ظلم و ستم.

"من خوشحالم که از آن حذف شده است به دلیل آن شده است و ما می دانیم که این یک نفرت بنای تاریخی گفت:" رودلف, 69. "آیا این نشان دهنده سیاه پوستان. آن را فقط به نمایندگی از دوران سخت به عقب وجود دارد مدت زمان طولانی در پیش است."

مؤتلفه نمادها در سراسر جنوب قرار داده شده اند برای خرابکاری در طول تظاهرات برانگیخته توسط Floyd مرگ در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. در حال حاضر حتی برخی از دیرین خود مدافعان تصمیم گرفته اند به آنها را حذف کنید.

در Alexandria, Virginia آن ایالات دختران کنفدراسیون که در زمان عمل بامداد سهشنبه از بین بردن مجسمه یک سرباز زل زده جنوب از شهر قدیمی پس از سال 1889. و خارج از تمپا, فلوریدا, یک پسر از جانبازان مؤتلفه فصل کاهش یک مؤتلفه نبرد پرچم که مدت طولانی است که پرواز با در نظر گرفتن دو بزرگراه های بین ایالتی.

بیرمنگام در زمان پایین ستون هرمی شکل سنگی یک روز پس از معترضان به حذف این اثر تاریخی خود را در یکی از بسیاری از سراسر کشور تظاهرات. خدمه در حال آماده شدن برای پایان کار توسط کشیدن تا پایه.

این بنای تاریخی بوده است این موضوع طولانی جنگ در دادگاه بین شهر و دولت که به تصویب یک قانون برای حفاظت از مؤتلفه آیکون پس از شورشی بناهای تاریخی به چالش کشیده شد و حذف پس از قتل در Emanuel آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی در چارلستون کارولینای جنوبی است.

آلاباما دادستان کل استیو مارشال واصل طرح دعوی در دادگاه روز سه شنبه در مقابل شهر بیرمنگام به دنبال جریمه این شهرستان 25.000 دلار برای نقض قانون دولت است. شهردار Randall Woodfin گفت: در اوایل این هفته که خوب شد مقرون به صرفه تر از هزینه ادامه ناآرامی ها در شهر است. آنلاین جمع آوری کمک درایوهای افزایش بیش از اندازه کافی پول برای پرداخت جریمه.

دولت طرح دعوی کند به طور خاص درخواست بیرمنگام برای بازگرداندن این اثر تاریخی.

کار به حذف این بنای تاریخی از روز دوشنبه شروع شد که در آلاباما تعطیلات تجلیل رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس که قسم خورده در مونتگمری. وجود دارد و در همان روز به کسی زدم بیش از یک مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee خارج عمدتا سیاه و سفید بالا مدرسه به نام او.

چهار نفر دستگیر شدند کیفری اتهامات فساد و سرنگون مجسمه برداشته شد.

در اسکندریه یک شهرستان گفت: ایالات دختران کنفدراسیون مطلع شهرستان در روز دوشنبه که آن را حذف مجسمه و این شهر فقط نقش فراهم شد تا ترافیک پشتیبانی می کند. توسط صبح پایه بود که در سمت چپ بود. مقامات شهرستان نمی شد گفت که در آن مجسمه گرفته شده است.

با عنوان "Appomattox," آن را به تصویر می کشد انفرادی مؤتلفه سرباز سر خود را متمایل کمی. در سال 1890 یک قانون دولت تصویب شد محرومیت مقامات محلی از همیشه از بین بردن آن. که قانون لغو شد در اوایل این سال است.

اسکندریه شهردار جاستین Wilson توییتی عکس از حذف روز سه شنبه گفت: "اسکندریه مثل همه شهرهای بزرگ است که به طور مداوم در حال تغییر و تحول هستند."

در بیرمنگام رودلف دیدم حذف این بنای تاریخی به عنوان کسب و کار ناتمام از چند دهه پیش. بیش از 50-پا بلند (15 متر-قد) یادبود به مؤتلفه سربازان و ملوانان واقع شده بود فقط بلوک های از کلیسای که در آن رودلف بود به شدت مجروح و خواهر او فوت کرد زمانی که یک بمب رفت در صبح روز یکشنبه چند دهه پیش.

"چیزهایی که ما برای مبارزه در '60s نیست حل شد در عین حال گفت:" رودلف که شهادت در برابر Ku Klux Klansmen محکوم در بمب گذاری. "ما نباید درمان راه درمان آنها ما است."

___

آسوشیتد پرس نویسندگان کیم چندلر در مونتگمری آلاباما; و متی برکت در Falls Church, Virginia; کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب