Coronavirus موارد عبور از هفت میلیون نفر در سطح جهان به عنوان مرگ و میر کوه در آمریکای لاتین

AFP/فایلسانتیاگو: تعداد coronavirus عفونت در سطح جهان در صدر هفت میلیون در روز دوشنبه به عنوان مرگ و میر نصب

توسط KETABKHOOOON در 19 خرداد 1399
AFP/فایل

سانتیاگو: تعداد coronavirus عفونت در سطح جهان در صدر هفت میلیون در روز دوشنبه به عنوان مرگ و میر نصب شده در امریکا اما نیوزیلند اعلام پیروزی در برابر این بیماری همه گیر ارائه شده برخی از امید برای بقیه جهان است.

اروپا همچنین ادامه داد: برای خروج از آن مستند با پاپ فرانسیس اعلام کرد که بدترین بود در ایتالیا اگر چه او ابراز همدردی برای آمریکای لاتین است.

"حضور خود را در میدان نشانه آن است که در ایتالیا فاز حاد بیماری همه گیر است که بیش از" فرانسیس گفت: روز یکشنبه در حالی که پرداختن به کاتولیک ها در سنت پیتر مربع در واتیکان برای اولین بار از زمان COVID-19 بحران آغاز شد.

"متاسفانه در کشورهای دیگر — من فکر می کنم از برخی از آنها — ویروس همچنان ادعا می کنند بسیاری از قربانیان است."

افزایش تعداد مرگ و میر ثبت شد از برزیل به مکزیک, پرو, رانندگی تایید جهانی مرگ و میر بالای 400,000 و تعداد اعلام عفونت بیش از هفت میلیون به گفته خبرگزاری فرانسه شمارش.

برزیل بحران افزایش است و آن جهان سوم-بالاترین مرگ و میر در بیش از 36,000 اما رئیس جمهور Jair Bolsonaro همچنان به بازی کردن تاثیر این ویروس.

در شیلی تایید تلفات رسیده 2,290 پس از محاسبات غلط از ماه مارس و آوریل اصلاح شد و اضافه کرد 1,541 به شکل, وزیر بهداشت Jaime Manalich روز یکشنبه گفت.

این ویروس که به تازگی در چین در اواخر سال گذشته مجبور شده است بیش از نیمی از بشریت به نوعی از مستند بیش از شش ماه گذشته و هدایت اقتصاد جهانی به سمت خود بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

چین که متهم شده است که از پوشش مهم در مراحل اولیه این ویروس در روز یکشنبه آمار در منتقدان گفت: "پاسخ خواهد داد در مواجهه با شایعات افترا حملات و لکه دار".

ملی کمیسیون بهداشت مدیر ارشد Xiaowei گفت: گزارش دولت در تاخیر های این ویروس در ژنوم توالی "به طور جدی در برابر حقایق".

شاد رقص

در جای دیگر در منطقه آسیا و اقیانوس آرام وجود دارد پیشرفت با نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفتن خبرنگاران او رقصید در اطراف اتاق نشیمن خود را در شنیدن کشور رسیده بود نقطه عطف صفر عفونت فعال.

اقیانوس آرام جنوبی کشور برداشته همه داخلی و محدودیت در روز دوشنبه پس از آن رفت و 17 روز با عفونت های جدید.

این اجازه نیوزیلند راگبی (NZR) به اعلام راه اندازی مجدد برای یک پرواز داخلی رقابت این هفته با طرفداران مجاز به بسته به استادیوم.

"ما فوق العاده مغرور و سپاسگزار برای اولین بار حرفه ای رقابت های ورزشی در جهان بود که در یک موقعیت به تیم ما بازی در مقابل طرفداران خود را دوباره" NZR رئیس مارک رابینسون گفت.

تایلند نیز آمار مثبت و نقطه عطف پس از دو هفته با عفونت های محلی. تنها موارد ثبت شده در آمد از خارج از کشور واردان که در قرنطینه بودند.

انگلستان اولین کشوری بود که در خارج از چین به طور رسمی گزارش COVID-19 مورد در ماه ژانویه اما آن را تا حد زیادی موفق به فرار بالا عوارض دیده می شود در جای دیگر در منطقه تنها با 58 مرگ و میر.

ترس است که بخش های بزرگی از آسیا می تواند هنوز هم بدترین در مقابل آنها باقی بماند اما با مرگ و میر و عفونت رای بالا رفتن به شدت در هند.

هنوز هم بعد از 10 هفته مستند دولت در خطر لغو برخی محدودیت هایی برای کاهش اثرات ویرانگر بر اقتصاد و مراکز و معابد دوباره باز در چندین شهرهای هند در روز دوشنبه ،

در اروپا و کشور به آرامی در حال کار به سمت یک پست-همه گیر عادی و تلاش برای احیای گردشگری در تابستان اوج فصل است.

انگلیس گفت: بازگشایی مکان عبادت فردی نماز در ژوئن 15, اما همچنین در روز دوشنبه شروع به تحمیل یک هفته دو دوره قرنطینه برای بسیاری از تازه واردان به کشور یک حرکت است که باعث اقدام قانونی توسط شرکت های هواپیمایی.

بریتیش ایرویز و کم هزینه حامل EasyJet و Ryanair گفت: در بیانیه مشترک این اقدام را نابود گردشگری و نابود کردن حتی بیشتر از شغل.

اتحادیه اروپا گفته است که می تواند دوباره باز کردن مرزها به مسافران خارج از بلوک در اوایل ماه جولای.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب