Coronavirus تخلیه واتیکان خزانه به عنوان درآمد آبشار کسری برچسبها

فایل عکس: پاپ فرانسیس ارائه فوق العاده برکت از میدان سنت پیتر در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در واتی

توسط KETABKHOOOON در 25 اردیبهشت 1399
فایل عکس: پاپ فرانسیس ارائه فوق العاده برکت از میدان سنت پیتر در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در واتیکان

توسط فیلیپ Pullella

شهر واتیکان (ایسنا) - اواخر ماه گذشته واتیکان اعلام کرد coronavirus همه گیر بود مجبور فرانسیس به تعویق انداختن سالانه صندوق بالا بردن مبارزات انتخاباتی در میان کاتولیک در سراسر جهان برای کمک به او در انجام امور.

تاخیر از "پیتر پنس" بیش از سه ماه تا اولین تعطیلات آخر هفته در ماه اکتبر رسیده است در خصوص بد زمان به عنوان دیگر درآمد قابل توجه از موزه واتیکان آهسته به شدت.

این بیماری همه گیر است wreaked ویران کردن با واتیکان امور مالی وادار کردن آن به شیب به صندوق ذخیره و پیاده سازی برخی از سخت ترین کنترل هزینه اقدامات تا کنون در این شهر کوچک-دولت است.

در برابر این تلخ افت بالای واتیکان مدیران یک نشست اضطراری در اواخر ماه مارس است. آنها دستور توقف تبلیغات و hirings و ممنوعیت اضافه کاری, سفر و رویدادهای بزرگ است.

داخلی, ضبط خبرنگاری دیده می شود رویترز گفت: تصمیمات موثر برای بقیه سال گرفته شد "برای کاهش حداقل در کوتاه مدت, قبر اقتصادی تاثیر ... و برای جلوگیری از هر گونه بیشتر فوری اقدامات شدید."

پیگیری نامه در آوریل گفت: سر گروه که در همراهی با پاپ, سیاست آنها نمی تواند مردم را به آتش.

این پیتر پنس صندوق که به ارمغان می آورد در حدود $50-65 میلیون سالانه و با هدف کمک به پاپ فعالیت به عنوان رئیس 1.3 میلیارد-عضو کلیسا و حمایت از پروژه های خیریه در جهان نیازمندترین افراد مناطق.

اما برای بیش از 30 سال مقدس شده است مجبور به شیر را به آن را به نگه داشتن به طور منظم عملیات رفتن و به پلاگین مقدس اداری کسری بودجه.

همه گیر نیز به شدت کاهش جریان وجوه از موزه واتیکان دریافت کرده است که برخی از 7 میلیون بازدید کننده در سال گذشته و شهر را قابل اطمینان ترین گاو پول نقد.

این موزه که تولید حدود 100 میلیون دلار سالانه بسته شده اند پس از 8 مارس هستند و انتظار می رود تا اواخر ماه مه در اولین نتیجه تا سه ماه از درآمد از دست داد.

حتی پس از آنها بازگشایی مقامات ترس است که افزایش اقدامات امنیتی و اجتماعی فاصله الزامات جدید بهداشت مقررات و انتظار می رود کمبود گردشگران بین المللی را تضعیف بلیط و فروش سوغات برای سال.

"ما قطعا دشوار سال جلوتر از ما," پدر Juan Antonio Guerrero, رئیس جدید واتیکان دبیرخانه برای اقتصاد گفت: رسمی واتیکان در وب سایت های خبری در روز چهارشنبه.

او تخمین زده است که مقدس درآمد می گیرند بین 25 و 45 درصد به دلیل coronavirus بسته به اینکه چگونه به خوبی کاهش هزینه های کار کرده است.


کاهش اجاره

یکی دیگر ناشناخته است که هیچ نشانه ای وجود دارد که پاپ می تواند به از سرگیری فعالیت های که جذب دهها هزار نفر از مردم در یک زمان مانند به طور کلی مخاطبان و توده ها در جشن های مذهبی روز.

بسیاری از زائران و گردشگران که به رم در درجه اول برای دیدن پاپ همچنین ترک کمک های مالی در کلیسای سنت پیتر که در آن هیچ هزینه ای. اما آنها با پرداخت به بازدید از موزه واتیکان که به رخ کشیدن برخی از جهان بزرگترین شاهکارهای.

اضافه کردن به کمبود درآمد دو واتیکان است که بخش مدیریت املاک و مستغلات منابع در ایتالیا ارائه شده کاهش اجاره برای مستاجران تجاری که کسب و کارهای آسیب دیده اند و همه گیر مانند برخی از 600 فروشگاه ها و دفاتر در رم.

"من فکر نمی کنم که ما در یک وضعیت متفاوت از هر کس دیگری" پدر Augusto Zampini عضو واتیکان کمیسیون پاپ تنظیم به او توصیه در مورد اثرات اجتماعی بحران به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

"همانطور که هر شرکت و یا دولت شما باید برخی از ذخایر و وجوه اضطراری و ما برای رسیدن به آن اما این است که تنها به طور موقت" گفت: Zampini, 50 آرژانتین است که وکیل قبل از او یک کشیش.

اسقف کنفرانس در کشورهای ثروتمند مانند ایالات متحده و آلمان را بزرگ کمک به در حال اجرا از واتیکان اما همه گیر شده است همچنین آمار مالی خود را.

مقر کلیسای کاتولیک دارای دو بودجه است.

یکی این است که از مقدس دولت از کلیسای کاتولیک است که به رسمیت شناخته شده به عنوان یک نهاد مستقل در حقوق بین الملل. این شامل دولت مرکزی و سفارتخانه ها که حفظ روابط دیپلماتیک با بیش از 180 کشور جهان است.

این درآمد از دارایی های املاک و مستغلات سرمایه گذاری و مشارکت های پیتر پنس. آن را اجرا کرده است کسری بودجه برای سال های بسیاری است.

دیگر بودجه برای شهر واتیکان یک 108 هکتار دولت شهر احاطه شده توسط رم. این شامل حیاتی درآمد از موزه واتیکان و آن را به طور سنتی اجرا می شود مازاد.

مازاد از شهر واتیکان بودجه و همچنین سهم از وفادار و سود از بانک واتیکان استفاده شده است به پلاگین مقدس را کسری بودجه برای سال.

سال گذشته که برای واتیکان منتشر کرده است کامل ارقام بودجه 2015 زمانی که مقدس بود و کسری از $13.1 میلیون نفر است.

پس از آن Guerrero گفت: مقدس تا به حال درآمد سالانه از حدود 293 میلیون و هزینه در حدود $347 میلیون یورو و در نتیجه سالانه با کسری حدود 54 میلیون.


(گزارش شده توسط فیلیپ Pullella; ویرایش توسط مایک Collett-سفید)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de