Coronavirus: Florida sheriff انتشار فیلم هایی از مردم از موازین اجتماعی فاصله قوانین در خیابان, پارتی,

فیلم از یک خیابان در فلوریدا در 12 جولای سال 2020: Osceola County, کلانتر,پلیس در فلوریدا منتشر کرده اند فیلم

توسط KETABKHOOOON در 29 تیر 1399
فیلم از یک خیابان در فلوریدا در 12 جولای سال 2020: Osceola County, کلانتر,

پلیس در فلوریدا منتشر کرده اند فیلم از خیابان حزب صورت گرفت که در اوایل این ماه که در آن شرکت کنندگان مسخره اجتماعی فاصله ارشاد به عنوان coronavirus موارد افزایش یافت در دولت است.

در اوسکلوا شهرستان کلانتر دفتر گفت: آن را شکسته بود تا احزاب متعددی در تعطیلات اجاره خانه در روزهای اخیر با وجود سلامت عمومی ارشاد در دولت ارائه مشاوره به مردم برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

در فیلم گرفته شده از یک هلیکوپتر پلیس, پارتی را برانگیخت فیلم برداری شد رقص در خیابان در یک رویداد در Kissimmee, نزدیکی اورلاندو که زد به ساعت اولیه صبح در 12 جولای.

اجتماعات بزرگ در تعطیلات خانه ممنوع شده است با توجه به خطر گسترش Covid-19 در طول بیماری همه گیر.

فلوریدا ثبت شده است نزدیک به 338,000 تایید coronavirus موارد و 5,002, مرگ و میر, که از شنبه شب.

"مردم از حضور این احزاب باید بدون توجه به آنچه ویروس است که تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس" عمده یعقوب رویز یک سخنگوی پلیس گفت:.

"این احزاب به نظر می رسد اتفاق می افتد اغلب حتی در حال حاضر از دولت بازگشایی شد و همه چیز در حال تلاش برای بازگشت به حالت عادی آنها حتی کمتر در مورد آن."

اهل گیبسون اوسکلوا شهرستان کلانتر گفت: در اوایل این هفته که بیش از 600 شکایت سر و صدا شده بود واصل در این منطقه از ماه مارس با توجه به احزاب است.

آقای گیبسون اضافه شده است که شرکت کنندگان به نظر می رسد جمع آوری و در حوادث با هدف گسترش این ویروس در میان هر یک از دیگر, نشان می دهد افراد جوان فکر نمی کنم آنها می تواند در معرض خطر.

"آنها در حال مراجعه از آنچه من گفته بودن که Covid-19 احزاب که در آن آنها در واقع گرفتن با هم و آنها در حال تلاش برای معاشرت به طور بالقوه گسترش این ویروس در میان هر یک از دیگر اگر آنها بدون علامت و یا به هر صورت ممکن است" آقای گیبسون گفت: محلی اخبار سایت کلیک کنید اورلاندو.

آن را به عنوان آمد فلوریدا گزارش شده بیشتر از 10000 موارد تایید شده در شنبه 90 اضافی مرگ و میر و بیش از 9000 نفر در بیمارستان با Covid-19.

ادامه مطلب

میامی جدید 'کانون همه گیر' به عنوان فلوریدا موارد افزایشtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب