Coronavirus عفونت ظاهر می شود به سنبله در ایالات متحده حتی به عنوان آنها کاهش جاهای دیگر

در حالی که بسیاری از کشورهای در حال دیدن یک کاهش در COVID-19 موارد عفونت در ایالات متحده به نظر می رسد خونتان

توسط KETABKHOOOON در 22 خرداد 1399

در حالی که بسیاری از کشورهای در حال دیدن یک کاهش در COVID-19 موارد عفونت در ایالات متحده به نظر می رسد خونتان با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط اخبار یاهو.

در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سند مورخ 9 ژوئن ایالات متحده بيشترين سنبله از درصد تغییر در روزانه موارد با 36.5 درصد پرش در روزهای اخیر. از 10 کشور در مجموع موارد که بزرگترین سنبله با اختلاف قابل توجهی در مقایسه با قطره در مواردی برزیل و اسپانیا و ایتالیا و آلمان و ایران و رشد زير 5 درصد در روسیه و هند و پرو.

ژوئن 9 سازمان مدیریت اضطراری فدرال سند نشان می دهد همان سنبله در موارد. نورد میانگین از مرگ و میر در ایالات متحده در هر FEMA سند شروع به روند بیش از 1000 دلار در هر روز است.

با توجه به پیگیری از دانشگاه جانز هاپکینز ایالات متحده تا به حال بیش از 1.9 میلیون موارد مثبت coronavirus و 112,000, مرگ و میر, بالاترین گزارش در هر دو رده از هر کشور در جهان است.

10 کشور گزارش موارد ژوئن 9 مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سند (CDC)

به عنوان تگزاس در ادامه به بازگشایی دولت مجموعه ای از رکورد برای coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان برای سومین مستقیم بعد. روز شنبه, کارولینای شمالی, گزارش یک رکورد برای ایالت موارد است.

موارد نیز خونتان در آریزونا که در آن دولت بزرگترین سیستم بهداشت و درمان گفت: رسیدن به ظرفیت آن برای بیمارانی که نیاز به خارجی ریه ماشین آلات. در اوایل این هفته آریزونا سلامت مدیر با ارسال نامه ای به بیمارستان گفتن آنها را به "به طور کامل فعال" اضطراری خود را برنامه.

"ما نمی خواهیم مردم را در حالت بحران تفکر است که همه چیز است همه چیز بد در آریزونا با موارد" جسیکا گفت: Rigler دولت در بخش بهداشت و درمان دستیار کارگردان است. "ما قطعا نظارت چه می گذرد و تلاش برای اطمینان حاصل شود که مردم درک که در آن ما با COVID-19 در جوامع ما است."

در کالیفرنیا در ضمن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مردم خواست تا آرامش خود را به عنوان دولت در معاملات با افزایش موارد است.

"همانطور که ما در فاز یک مسئول راه بازگشایی اقتصاد ما ساخته شده آن را کاملا روشن است که ما پیش بینی افزایش در تعداد موارد مثبت," Newsom روز سه شنبه گفت. "اما ما همچنین ساخته شده است آن را کاملا روشن است که همزمان تشخیص و تعهد است که ما در یک قابل ملاحظه ای متفاوت از ما 90 روز پیش. ما صدها میلیون ها نفر از ماسک در حال حاضر در اختیار ما است."

بخش اورژانس در کوه سینا جنوبی ناسائو بیمارستان در اوشن ساید, n. y., در آوریل 13. (جفری Basinger/Newsday از طریق گتی ایماژ)

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که بسیاری از مناطق کشور در حال باز کردن بیش از حد به زودی. ملایم اجتماعی فاصله سیاست در برخی از ایالت ها همراه با آخر هفته روز یادبود گردهمایی می تواند مسئول افزایش در حال حاضر در موارد.

وجود دارد که تظاهرات گسترده پس از مرگ جورج فلوید می تواند کمک به سرعت بخشیدن به گسترش در برخی از جوامع است. با توجه به پیگیری توسط نیویورک تایمز موارد در حال افزایش در 20 متحده به عنوان به خوبی به عنوان پورتوریکو.

بیش از یک ماه گذشت از کاخ سفید را coronavirus نیروی کار برگزار شد یک جلسه با وجود صدها نفر از آمریکایی ها در حال مرگ روزانه از این بیماری است. روز دوشنبه سیاسی گزارش داد که رئیس جمهور تهمت برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد خود را در تجمعات انتخاباتی طی دو هفته آینده.

"ما قادر به کشور ما نجات جان میلیون ها نفر باز" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز جمعه. "و در حال حاضر مسیر بزرگ است."

ژوئن 9 CDC سند با اشاره به 10 شهرستان است که تا به حال دیده می شود بیشترین تعداد موارد در هر 100 ، 000 بیش از دو هفته گذشته. از این شهرستان در آیووا و دیگران بودند واقع در گرجستان, ویرجینیا, لوئیزیانا, می سی سی پی, آریزونا, تگزاس, مینه سوتا, و, New Mexico.

جانا زمستان کمک گزارش به این داستان.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • در اینجا برخی از فن آوری های اجرای قانون می تواند استفاده برای نظارت معترضان

  • Tamika مالوری: "جنبش دوباره شروع می شود زمانی که ماموران به اتهام قتل جورج فلوید سر به دادگاه

  • مسابقه تسلیحاتی جدید در حال شکل گرفتن در میان همه گیر و بحران اقتصادی است. آنچه می تواند به اشتباه ؟

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن