Coronavirus resurges: مستند سخت تر اعمال شده در استرالیا شهرستان

ملبورن: پنج میلیون نفر در استرالیا دومین شهر شروع جدید مستند پنج شنبه, بازگشت به محدودیت های سخت تنها چند هف

توسط KETABKHOOOON در 19 تیر 1399

ملبورن: پنج میلیون نفر در استرالیا دومین شهر شروع جدید مستند پنج شنبه, بازگشت به محدودیت های سخت تنها چند هفته پس از آنها به پایان رسید به عنوان ملبورن هایش با یک تجدید حیات coronavirus موارد است.

ساکنان گفته شده است به ماندن در خانه به مدت شش هفته پس از اقدامات دیگر شامل سنبله در COVID-19 موفق به جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است.

ایالت ویکتوریا شده است به طور موثر مسدود و در تلاش برای حفظ بقیه استرالیا موفقیت در مهار این ویروس.

اما عجله از مسافران در سراسر مرز به کشور همسایه ولز جنوبی جدید در روز چهارشنبه نگرانی از آن تلاش ها می تواند torpedoed.

"چند مورد آینده بیش از این مرز از ویکتوریا (می) نکته است که شماره سحر و جادو به شیوع بیماری که در حال رفتن به بسیار سخت برای کنترل," اپیدمیولوژی Mary-Louise McLaws گفت: پخش عمومی ABC.

نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian گفت: دو مورد از COVID-19 تا به حال شناسایی شده در شهر مرزی آلبری و او هشدار داد در برابر سفر به و یا از جوامع در دولت frontier.

"ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال سیفون کردن هر گونه بالقوه بذر رخ داده است که قبل از آن افزایش موارد آشکار شدن" او به خبرنگاران گفت: در سیدنی.

ایالتی کوئینزلند پنج شنبه اعلام کرد این امر به نوبه خود به دور از تمام مسافران از ویکتوریا -- برای اولین بار از بین بردن یک گزینه است که اجازه داده بود که آنها را به صرف 14 روز در قرنطینه در هنگام ورود.

در ملبورن وجود دارد نگرانی های اقتصادی و بهداشت روانی اثرات دوم مستند که مقامات برآورد هزینه خواهد شد اقتصاد Aus$6 میلیارد دلار ($4.2 میلیارد دلار).

رستوران ها و کافه ها محدود هستند به خدمت به مواد غذایی غذای آماده در حالی که ورزشگاه, سالن های زیبایی و سینما شده اند مجبور به بستن دوباره.

ساکنان محدود به خانه های خود را به جز برای کار و ورزش و مراقبت های پزشکی و یا به خرید ملزومات است.

با وجود این اقدامات خشن و بسیاری از آنها گفت: حمایت از محدودیت.

"مستند لازم بود در غیر این صورت موارد نمی یابد" ساکن وانی کومار گفته است.

"بیایید امیدوار باشیم که ما همه بیرون آمدن از آن را با موفقیت" او گفت:.

مقامات در حال انتظار برای نتایج آزمون از بالا, عمومی املاک و مسکن که در آن حدود 3000 نفر شده اند محدود به آپارتمان خود را پس از یک خوشه ظهور شنبه قادر به ترک به هر دلیلی در استرالیا دقیقترین مستند.

نگرانی وجود دارد این ویروس در سراسر این برج که مقامات تشبیه به "عمودی کشتی های کروز" و که در آن بسیاری از ساکنان محروم هستند و بنا به گزارش ها در سلامت فقیر.

دولت و کارگران در حال رفتن درب به درب در ملبورن ترغیب ساکنان به آزمایش این ویروس با مقامات گفت: حدود 10 ، 000 مردم خودداری کرده اند پس از اینکه تحت تاثیر آنلاین دروغ.

استرالیا ثبت کرده است فقط تحت 9,000 موارد COVID-19 در میان جمعیت 25 میلیون با 106 مرگ و میر.

خارج از ویکتوریا این کشور دیده می شود چند عفونت های جدید با اکثر موارد مربوط به بازگشت مسافران بین المللی در هتل قرنطینه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب