Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن دون ماسک برای اولین بار در

ما رئیس جمهور Donald J مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفته است برای ساخت پوشیدن ماسک های سیاسی به ع

توسط KETABKHOOOON در 22 تیر 1399
ما رئیس جمهور Donald J مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفته است برای ساخت پوشیدن ماسک های سیاسی به عنوان COVID-19 موارد همچنان به افزایش در سراسر ایالات متحده. عکس: AFP

به عنوان ما همچنان به شکستن رکورد از COVID-19 نفر در یک روز رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت منجر به فشار از منتقدان و عینک ماسک صورت در روز شنبه طی یک سفر به یک نظامی مرکز پزشکی.

کاخ سفید کارشناسان برجسته ملی مبارزه با سرایت کرده اند توصیه می شود با پوشیدن پوشش صورت در عمومی برای جلوگیری از انتقال این بیماری است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بارها و بارها اجتناب از پوشیدن یک ماسک و حتی کارکنان در کاخ سفید آزمایش مثبت برای این ویروس و بیشتر به عنوان دستیاران گرفته اند به پوشیدن آنها.

ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی خواست کشورها به گام تا کنترل اقدامات لازم برای مهار این بیماری مغلوب ساختن پیشی جستن donned تیره, ماسک, بلبرینگ مهر و موم ریاست جمهوری او به عنوان بازدید زخمی جانبازان نظامی در والتر رید بیمارستان نظامی در حومه خارج از واشنگتن است.

"من هرگز در برابر ماسک اما من معتقدم که آنها را به یک زمان و یک محل" او به خبرنگاران گفت: به عنوان او را ترک کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی دموکرات جو بایدن در انتخابات پیش رو یک انتخابات نوامبر و نظرسنجی ها نشان می دهد اکثر آمریکایی ها ناراضی هستند و چگونه با او رفتار بحران بهداشت عمومی.

اما رئیس جمهور در ادامه به ستایش خود را در پاسخ به همه گیر وجود یک آبشار از آمار و ارقام نشان دادن میزان این بیماری در سراسر ایالات متحده است.

کشور ارسال شده و در عین حال یکی دیگر از رکورد روزانه از تایید موارد شنبه شب با 66,528 عفونت های جدید در حالی که شمار کشته شدگان افزایش تقریبا 800 تقریبا 135,000.

در فلوریدا که در آن نزدیک به یک ششم از کسانی که عفونت های جدید ثبت شد, والت دیزنی جهانی پارک بخشی از بازگشایی پس از چهار ماه از خاموش شدن درخواست توسط ویروس.

صدها نفر از مردم در صف برای ورود به پارک در اورلاندو برخی از ورزشی میکی گوش اما همه با پوشیدن ماسک صورت با اجتماعی فاصله و بهداشتی دیگر اقدامات احتیاطی نیز در محل.

روز قبل از آن بالا ما بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci گفت که فلوریدا آغاز شده بود بازگشایی قبل از ملاقات با معیارهای که باید آن را فعال کنید برای انجام این کار با خیال راحت.

Coronavirus همه گیر آلوده شده است نزدیک به 13 میلیون نفر کشته و بیش از 560,000 و باعث عظیم اقتصادی آسیب از آنجا که این بیماری برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته.

ایالات متحده در این کشور بدترین ضربه بیماری پس از برزیل -- که پیشی 70,000 مرگ و میر در روز جمعه.

آزمایش به حد -

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus نام کشورها را به اتخاذ یک رویکرد تهاجمی برای مقابله با این ویروس با استناد موفق کاهش تلاش در ایتالیا و کره جنوبی و جاهای دیگر.

"در تمام جنبه های زندگی ما همه در حال آزمایش به حد" او گفته مجازی کنفرانس خبری در ژنو در روز جمعه.

"تنها اقدام تهاجمی همراه با وحدت ملی و همبستگی جهانی می تواند به نوبه خود این بیماری همه گیر در سراسر," او اضافه شده است.

در جای دیگر مقامات فرانسوی هشدار داد افزایش موارد در شهری فرانسه به عنوان تلفات وجود دارد در صدر 30,000.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل اذعان کرد تصمیم به اجازه می دهد بارها و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی ممکن است "خیلی زود" پس از کشور, گزارش یک رکورد از 1500 عفونت های جدید در روز جمعه.

استرالیا مقامات گفتند که بریده بریده به نصف تعداد افراد مجاز به بازگشت از خارج از کشور هر روز بعد از یک موج تازه در مواردی که دیدم یک مستند تحمیل ملبورن countrys دومین شهر بزرگ.

در هنگ کنگ سنبله مشخص شده است, یک شکست برای این شهر پس از زندگی روزمره تا به حال تا حد زیادی به حالت عادی بازگشت با رستوران ها و کافه ها از سرگیری کسب و کار منظم و جاذبه های فرهنگی بازگشایی.

مدارس در این شهر بسته خواهد شد از روز پنج شنبه در این شهرستان ثبت شده "رشد نمایی" در محلی مقاربتی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب