COVID-19 مراتب خطرناک تر برای بیماران مبتلا به بیماری قلبی یا دیابت CDC می گوید

بيماران مبتلا به یک بیماری زمینهای شد شش برابر بیشتر احتمال دارد که در نهایت در بیمارستان و 12 برابر بیشتر احت

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

بيماران مبتلا به یک بیماری زمینهای شد شش برابر بیشتر احتمال دارد که در نهایت در بیمارستان و 12 برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ اگر آنها قرارداد COVID-19 در غیر این صورت از افراد سالم فدرال جدید مطالعه را نشان می دهد.

کمتر از 2% از قبلا افراد سالم درگذشت از عفونت در مقایسه با نزدیک به 20% با شرایط موجود اغلب بیماری های قلبی و دیابت و یا بیماری های ریوی با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده در دوشنبه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

به طور کلی 14 درصد از افرادی که توسعه COVID-19 بستری شده اند و 5 درصد از این افراد فوت کرد با توجه به CDC مطالعه است.

با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز است که تدوین COVID-19 عفونت و مرگ و میر در سراسر جهان بیش از 2 میلیون نفر از مردم تبدیل شده اند آلوده به این ویروس در ایالات متحده است. تقریبا 116,000 آمریکایی ها کشته شده اند.

تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر به علت COVID-19 هستند که اهمیت جلوه. بسیاری از مردم با علائم دلسرد شد از گرفتن تست در اوایل به دلیل کمبود بسیاری از مردم فوت کرده اند در خانه و نه شمارش شده است.

واقعیت را بررسی کنید: این است که ما coronavirus تلفات متورم? کارشناسان معتقدند این احتمال وجود دارد مخالف

Undercount از COVID-19 مرگ است ؟ سنبله در ایالات متحده مرگ و میر و موارد پرچم به عنوان ذات الریه نشان می دهد و حتی بیشتر COVID-19 تاثیر

سالمندان در بالاترین خطر مرگ از COVID-19

سن یک عامل عمده ای در عفونت بستری شدن و مرگ است. سالمندان تعریف شده به عنوان افراد بیش از 80 — در بالاترین خطر مرگ بدون در نظر گرفتن هر گونه شرایط بهداشتی اساسی, با توجه به مطالعه است.

این ویروس کشته شدن 50 درصد از سالمندان بستری بیماران با بیماری های زمینه ای و 30 درصد از سالمندان بستری بیمارانی که قبلا سالم این مطالعه نشان داد. سن نیز تحت تاثیر بروز بیماری با مردم بیش از 80 در حدود دو برابر خطر ابتلا به کروناویروس که باعث COVID-19 نسبت به کسانی که فقط از یک دهه جوانتر.

'یک رسوایی ملی': 40,600 مرگ و میر به ما خانه های پرستاری

در میان حدود 600,000 بیمارانی که نژادی و قومی اطلاعات شناخته شده بودند در حدود 36% سفید 33% اسپانیایی بودند 22 درصد شد, سیاه 4 درصد آسیایی و 1.3 درصد سرخپوست یا بومی آلاسکا مطالعه یافت می شود. که تفکیک تایید گزارشهای قبلی که مردم رنگ که نشان دهنده حدود 32 درصد از جمعیت ایالات متحده هستند بیش از نمایندگی در میان کسانی که مبتلا و بستری برای COVID-19.

در یک گروه کوچکتر برای آنها اطلاعات شناخته شده بود در مورد شرایط بهداشتی اساسی و 32 درصد بیماری های قلبی و 30 درصد دیابت و 18 درصد به بیماری مزمن ریه. حدود نیمی از بیماران تشخیص داده شده بیش از 70 گزارش داشتن بیماری قلبی است.

حدود 45 درصد از بیماران با زمینه مسائل بهداشتی گزارش شده در بیمارستان بستری شده COVID-19 نسبت به 8 ٪ از بیماران قبلا افراد سالم است.

اگر چه این مطالعه نشان داد هیچ تفاوتی در میزان عفونت بین مردان و زنان و مردان با شرایط بهداشتی اساسی بودند بیشتر احتمال دارد برای پایان دادن به در بیمارستان و مرگ از زنان با شرایط مشابه است. اما تفاوت در این بود که نه به عنوان بزرگ به عنوان در برخی از گزارش های قبلی.

حدود 11 درصد از بیماران گزارش شده است ،

تعداد نامعلومی از مردم می تواند به توسعه COVID-19 تا کنون که بدون داشتن علائم و یا دانستن است که آنها coronavirus. این مردم بودند منعکس شده در گزارش جدید.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: COVID-19 مراتب مرگبارتر برای افراد مسن و کسانی که مبتلا به بیماری های قلبی و دیابتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de