Cynthia Bailey است 'ممنون' او شراب فروشگاه باز است پس از COVID-19

پشت در کسب و کار! Cynthia Bailey "سپاسگزار" است که او آتلانتا شراب فروشگاه بیلی شراب دخمه در حال حاضر باز دوبا

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

پشت در کسب و کار! Cynthia Bailey "سپاسگزار" است که او آتلانتا شراب فروشگاه بیلی شراب دخمه در حال حاضر باز دوباره و پس از آن مجبور شد به مدت چند ماه به دلیل جاری coronavirus بیماری همه گیر.

The Real Housewives of Atlanta, ستاره 53 ساله در زمان به Instagram در شنبه, ژوئن 13, برای به اشتراک گذاشتن چگونه هیجان زده او بود که او کسب و کار است که در نهایت به بالا و در حال اجرا است. "آتلانتا دوستداران شراب 🍷 درهای @thebaileywinecellar به طور رسمی باز است!" او زیر نویس یک عکس از خودش و دو نفر از کارکنان با پوشیدن ماسک. "به عنوان یک کوچک سیاه و سفید متعلق به کسب و کار من فراتر ممنون هنوز ایستاده بود در طول این چالش و پر تنش همه گیر."

این مدل اضافه شده: "من واقعا قدردانی از کارکنان من @mal_bailey & @famousdave87 برای چسباندن آن با من. با تشکر از شما به مشتریان شگفت انگیز دوستان و خانواده برای همیشه ما را حمایت."

بیلی به این نتیجه رسیدند لمس پست با تشویق او پیروان رسانه های اجتماعی برای حمایت از سایر کسب و کارهای کوچک به خصوص کسانی که با صاحبان. "ما همه در این با هم 🤎," او نوشت و اشاره کرد که فروشگاه خود را که باز در جولای سال 2019 در حال حاضر ساعت جدید و نیاز مشتریان به سایش پوشش صورت.

در اوایل Instagram update همچنین نوشته شده در پنج شنبه, بیلی sported یک ماسک سیاه و سفید را به عنوان او ایستاده بود در داخل خود بازگشایی فروشگاه. آلاباما بومی به نقل از دالایی لاما نوشتن "را انتخاب کنید به طور خوش بینانه است. آن را احساس می کند بهتر است."

هر چند او بدیهی است که در حال حاضر در آتلانتا به دنبال پس از او کسب و کار براوو ستاره صرف یک تکه از قرنطینه در لس آنجلس با او نامزد مایک هیل. در آوریل بیلی بود و صادقانه در مورد چگونگی غیر معمولی زندگی ترتیب تحت فشار قرار دادن او در رابطه با 49 ساله گوینده برنامه ورزشی.

"ما تست شده اند" او اعتراف کرد به ما هفتگی به طور انحصاری در زمان. "با این حال من از خنده شد چون یکی از چیزهایی که من استفاده می شود برای شکایت از بودن در یک bicoastal رابطه صرف وقت با کیفیت با هم. خوب, این است که کیفیت [زمان]."

واقعیت ستاره ادامه داد: "من معنی نیست صبح, ظهر, شب, صبحانه, ناهار, شام. من معنی نیست که تنها زمانی که ما را برای رفتن به Costco. OK ؟ من نوعی تا به حال به خوردن کلمات من که پس از من خوردن هر چیز دیگری در اطراف در اینجا."

بیلی در نظر گرفته "نه گرفتن در هر یک از دیگران' اعصاب" به چالش برانگیز ترین قسمت در مورد اینکه در قرنطینه با نیویورک بومی است. "من یک فضا فرد او یک فضا فرد ما به نوعی از یکدیگر انرژی و من می توانم بگویم که او نیاز به یک دقیقه" او به اشتراک گذاشته. "او می تواند بگوید وقتی که من نیاز به یک دقیقه."

اما با وجود چند لحظه زمان در اینجا و آنجا, Cynthia Bailey عینک خالق اصرار قرنطینه آورده و هیل "به هم نزدیک است." او همچنین به ما اطمینان داده است که این دو باید صفر نیت از لغو مراسم عروسی خود را که برای ماه اکتبر برنامه ریزی 10 — مگر اینکه اجتماعی-فاصله دوره طولانی مدت است.

"سپرده شده است, آن روز هنوز هم در. اما من نمی دانم اگر ما در حال رفتن به قادر به نگه داشتن آن" بیلی اشاره کرد در زمان. "ما فقط باید برای دیدن چه مدت آنها در حال رفتن به گسترش این چیز. در حال حاضر, آن را هنوز هم است."

تپه ظهور سوال در جولای سال 2019 در افتتاح بیلی انبار شراب. شیرین پیشنهاد برجسته بود در یک RHOA قسمت سال گذشته است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن