معامله روزانه! نمره همان یاد, فلیپ فلاپ J. Lo عینک برای زیر 20 دلار

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است. ل

توسط KETABKHOOOON در 8 تیر 1399

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است. لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار 22 ژوئن 2020 اما در معرض تغییر است.

جنیفر لوپز بدیهی است که یکی از بزرگترین نامها در صنعت سرگرمی و شده است که راه را برای سال. سبک او همیشه باعث می شود عناوین — و با همین دلیل خوب. او همه چیز در مورد مد بالا و شناخته شده است به عنوان یکی از فرش قرمز بزرگترین قدرت بازیکنان.

اما حتی بزرگترین ستاره پوشیدن همان موارد یاد ما — به خصوص وقتی که می آید به کفش! آیا ما ورزشی کفش یا صندل کلاسیک وجود دارد جفت کفش و سبک است که عملا هر کس است. علامت های تجاری است که به ذهن می آیند در حال صحبت و Birkenstock. اما نام دیگری است که ما همیشه فکر می کنم وقتی که می آید به افسانه کفش: Havaianas! در اوایل سال جاری لوپز کشف شد تکان دادن جفت خود را کلاسیک, فلیپ فلاپ در میامی اثبات این است که او را دوست دارد تابستان این کفش فقط به عنوان آنجا که ما انجام دهد.

Havaianas Slim Flip Flops (Black)
Havaianas, باریک, فلیپ فلاپ (سیاه و سفید) Zappos

دریافت Havaianas , باریک, فلیپ فلاپ تا 30 درصد تخفیف در دسترس در آمازون بزرگ سبک فروش!

اگر شما در حال حاضر خود یک جفت از Havaianas, باریک, فلیپ فلاپ, سپس شما قطعا باید در آن قبل از استخر و ساحل فصل رسما آغاز می شود. مشهور برزیلی نام تجاری شناخته شده است برای آن پایه لاستیکی, فلیپ فلاپ, و آن را گسترش داد که شامل یک تنوع گسترده ای از سبک. لوپز خال خال شد با پوشیدن نازک-تسمه نسخه از استاندارد صندل و آنها احتمالا مورد علاقه ما از نسخه های کلاسیک کفش!

لوپز و حتی تا آنجا پیش رفت به جفت این به طور جدی مقرون به صرفه صندل با یک کیف شانل که ما مطمئن هستیم که هزینه های بسیار بیشتر از بسیاری از ما می توانیم در این لحظه. اما آن واقعا شگفت انگیز است برای دیدن یک ستاره مانند لوپز جفت چیزی در دسترس با یک آیتم است که بسیاری از جهان در آرزوی داشتن. این به وضوح, فلیپ فلاپ که شما می خواهید به در کمد لباس تابستان خود را پس چرا با شتاب یک جفت برای خودتان ؟

Havaianas Slim Flip Flops (Lilac Announce)
Havaianas, باریک, فلیپ فلاپ (Lilac اعلام) Zappos

دریافت Havaianas , باریک, فلیپ فلاپ تا 30 درصد تخفیف در دسترس در آمازون بزرگ سبک فروش!

با شروع در $20 این Havaianas به طور جدی مقرون به صرفه است. لوپز به ظاهر دیده می شود پوشیدن کلاسیک سیاه و سفید باریک جفت وجود دارد تن از دیگر رنگ و سبک را انتخاب کنید از در آمازون بزرگ سبک فروش. سیاه, بدیهی است, جهانی, انتخاب, اما وجود دارد مقدار زیادی از جفت رنگارنگ بیش از حد اگر سبک خود را روشن تر و جسورانه. اگر نازک بند نیست خود را جم و سپس کلاسیک بند ضخیم تر جفت نیز موجود است برای خرید. نیز وجود دارد تاب جفت اگر شما می خواهید یک کمی اضافی لمس bling را به نگاه خود را! هر کدام از جفت شما را انتخاب کنید, ما می دانیم که شما خوشحال خواهید بود که شما خود را یک جفت از این کفش, فلیپ فلاپ.

دریافت Havaianas , باریک, فلیپ فلاپ تا 30 درصد تخفیف در دسترس در آمازون بزرگ سبک فروش!

مشاهده تمام کفش و صندل معاملات در آمازون بزرگ سبک فروش در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!

آخرین مطالب