دره مرگ مجموعه رکورد داغترین سیاره درجه حرارت در سال

رسمی آب و رعایت ایستگاه در دره مرگ در کالیفرنیا به نام کوره کریک به دلیل رسیده سوزان 128 درجه فارنهایت در روز

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399

رسمی آب و رعایت ایستگاه در دره مرگ در کالیفرنیا به نام کوره کریک به دلیل رسیده سوزان 128 درجه فارنهایت در روز یکشنبه. که داغترین دمای هر نقطه در این سیاره پس از 2017 و تنها یک درجه پشت چه کارشناسان می گویند به احتمال زیاد گرمترین دمای ثبت شده روی زمین است.

این فقط یک بخش کوچک از یک , وحشیانه, موج گرما پخت عمیق غربی و پایین دشت متحده در حال حاضر قبل از گسترش به سمت شرق و شمال در اواخر این هفته. ده ها تن از سوابق مجموعه بیش از آخر هفته و ده ها بیشتر در راه این هفته است.

حرارت بیش از حد هشدار و گرما مشاوره پوشش 50 میلیون آمریکایی در منطقه کشش از 1700 مایل از صحراهای جنوب کالیفرنیا به سواحل شهر پاناما ، درجه حرارت امروز ممکن است بالا بیش از 120 در بیابان های کالیفرنیا و آریزونا و در نزدیکی 110 در غرب تگزاس. گرما اعداد شاخص که عامل رطوبت را به سرکوب 115 در نزدیکی دالاس و شرق به سواحل لوئیزیانا.

به عنوان حل و فصل گرمای شدید در بیش از آخر هفته های مختلف ثبت شد. قابل توجه ترین بود 128 درجه در دره مرگ کالیفرنیا در روز یکشنبه. هر چند این داغترین دمای ثبت شده بر روی زمین در سه سال گذشته آن را کاملا شکستن یک رکورد است.

@WeatherProf Tmax از 127.7 F گرد به 128F فقط 1F خجالتی از دنیای واقعی ضبط حرارت.

— درجه حرارت شدید در سراسر جهان (@extremetemps) 13 ژوئیه سال 2020

شدید آب و هوا کارشناسان می گویند آن است که فقط یک درجه از "واقعی" بالاترین دمای ثبت شده روی زمین — 129.2 درجه فارنهایت نیز در دره مرگ در سال 2013. کلمه "واقعی" استفاده شده است زیرا دنیا داغترین دمای مورد مناقشه در داخل هواشناسی جامعه است.

رسما رکورد جهانی است 134 درجه فارنهایت مجموعه در سال 1913 در دره مرگ. اما تجزیه و تحلیل دقیق آب و هوا مورخ کریستوفر برت در سال 2016 باعث می شود یک فوتی و فوری و به طور کلی پذیرفته شده ادعا می کنند که سال 1913 ضبط است "اساسا ممکن نیست از یک آب و هوا چشم انداز." به جای او آمده این احتمال وجود دارد یک ناظر خطا.

در حالی که دلایل مختلفی وجود دارد که از سال 1913 به ثبت رسیده است در حال حاضر اعتقاد بر این بود خطا ترین فوتی و فوری است که چگونه مختلف مشاهده شد و به دیگر مشاهده سایت ها در کل منطقه است. به دلیل چشم انداز منحصر به فرد و هواشناسی روزانه از خوانش های مختلف مشاهده سایت ها در این منطقه از کویر جنوب غربی تقریبا همیشه در قدم اهسته با هر یک از دیگر. اما در طول این هفته در سال 1913 در حالی که سایت های دیگر شد و حدود 8 درجه بالای نرمال دره مرگ قرائت شد 18 درجه بالاتر از حد نرمال است.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از آب و هوایی شدید کارشناسان نتیجه گیری "واقعی" ترین دمای ثبت شده بر روی زمین است 129.2 درجه در سال 2013 است که برای آن وجود شواهد عکاسی.

بله در آن است. به طور معمول آن را رسما به گرد 129F (تا رسما با چند دیگر 129s) وجود دارد اما شواهد عکاسی که دقیق حداکثر در 30 ژوئن 2013 بود 129.2.https://t.شرکت/67P7N7mff6

— اتین Kapikian (@EKMeteo) 13 ژوئیه سال 2020

همراه با چهار دره مرگ خواندن وجود دارد بسیاری از دیگر سوابق روزانه شکسته و همچنین به عنوان یکی از همه زمان رکورد 116 درجه در بورگر تگزاس در تکدی نزدیکی زرد.

قابل توجه دیگر سوابق روزانه شامل 121 درجه در پالم اسپرینگز کالیفرنیا; 116 در شهر فینیکس, آریزونا; 113 در توسان آریزونا; 110 در راسول نیومکزیکو و 109 در دل ریو, Texas. شهرها در وایومینگ و یوتا نیز به رکورد بالاتر از 100 درجه است. اما شاید قابل توجه ترین اعداد بودند شاخص گرما ("احساس می کند مانند") اعداد رسیده که نزدیک به 120 در اوکلاهما و لوئیزیانا.

شاخص حرارت اوکلاهما امروز 120, New Orleans, 117... امارات متحده عربی می گوید: "نگه دارید من آبجو"... 151F!! به ارمغان می آورد به ذهن تحقیقات اخیر از کلمبیا U: "به طور بالقوه کشنده ترکیبی از رطوبت و گرما در حال ظهور در سراسر جهان" https://t.co/zO5fbVCnDt @earthinstitute @Revkin https://t.co/movNen7WJz

— جف Berardelli (@WeatherProf) 12 جولای سال 2020

در New Orleans گرما شاخص در نیمه شب روز یکشنبه بود سوزان 107 درجه است.

این 1 هستم (نه ساعت) حرارت شاخص ارزش در سراسر منطقه محلی است. بله آن داغ 🥵 #lawx #mswx #howlongtillwinter pic.twitter.com/ev5gQA89aP

— NWS نیواورلئان (@nws san angelo) 12 جولای سال 2020

کمترین دما کاهش یافته و به روز دوشنبه صبح در شهر فینیکس بود خوشبو 93 درجه است. این ششمین روز متوالی است که در آن درجه حرارت 90 درجه یا گرمتر در ققنوس. رکورد جاری است 7 روز در یک ردیف در سال 2012 — یک رکورد است که به احتمال زیاد گره خورده و شکسته در روزهای آینده.

اگر چه ما در درجه حرارت بالا در #ققنوس شده اند بسیار داغ این هفته ما دماهای پایین شده اند بسیار گرم نیز هست. ما پنج روز در یک ردیف از 90ºF+ پایین است و به احتمال زیاد در جریان یک ششم امشب خواهد بود که دوم طولانی ترین خط تمام وقت به صورت #ققنوس! #azwx pic.twitter.com/fIUw7qTa2e

— NWS ققنوس (@NWSPhoenix) 13 ژوئیه سال 2020

این گرمای شدید است که ناشی از نزدیکی شکستن رکورد در سطح میانی گرما گنبد محور در سراسر جنوب غربی ایالات متحده است. بیش از آخر هفته آن را به سطح است که به ندرت تجربه کرده است. این سطح میانی گرما گنبد باعث آسمان آفتابی و خشک و غرق شدن هوا که گرم شدن هوا ستون از طریق فشرده سازی کمک فوق العاده ای تولید گرما.

شدید - شکستن رکورد - #heatdome در روز شنبه. این خط الراس در 500 mb فشار سطح بالاتر از 6000 متر (گرم هوا گسترش می یابد). برای چشم انداز است که به نظر می رسد در و یا بالاتر از سوابق بسیاری از SW ما از جمله میدلند و, El Paso, تگزاس, تصویر اینجا. #heatwave pic.twitter.com/sUrh811ICR

— جف Berardelli (@WeatherProf) 8 ژوئیه سال 2020

بدترین گرما اوایل این هفته یک بار دیگر خواهد بود محور بیش از اعماق جنوب غربی و غرب تگزاس که در آن اوج دوباره چالش های بسیاری در سوابق روزانه نزدیک به 110 درجه است.

نگاه به آینده این غیر معمول گرما گنبد را به تدریج تضعیف برخی بیش از چند روز آینده, اما همچنین شروع به خزش مینمودند ، این اجازه خواهد داد که موج گرما به گسترش به اواسط دره می سی سی پی و در نهایت به دره اوهایو و میانه اقیانوس اطلس در منطقه نسبت به اواخر هفته است. با تعطیلات آخر هفته بسیار شرقی دو سوم ملت است و پیش بینی برای رسیدن به اوج در 90s به نزدیک 100 با "احساس می کند مانند" درجه حرارت بیش از 100 درجه است. این شامل شهرستانها مانند St. Louis, شیکاگو, Indianapolis, و, واشنگتن d. C.

در حالی که امواج گرما این قدر نیست بی سابقه در تابستان از کارشناسان آب و هوا انتظار می رود آنها را به تبدیل شدن به شایع تر در سال های آینده با توجه به انسان ناشی از تغییر آب و هوا. چرا که به عنوان درجه حرارت جهانی به طور متوسط افزایش آمار ساده نشان می دهد که گرما افراط و افزایش حتی سریع تر رای دادن. این به احتمال زیاد منجر به یک افزایش بزرگ در موج گرمای روز در سراسر این کشور است.

دکتر رنه McPherson, دانشگاه مدیر جنوب مرکزی آب و هوا انطباق علم مرکز می گوید: "خود ما پیش بینی ها نشان می دهد اضافی 10-40 روز در هر سال 100-[درجه] روز در اواسط قرن و تا دو ماه (!) بیشتر از این گرمای شدید روز در هر سال تا پایان قرن اگر ما همچنان به افزایش انتشار کربن به عنوان ما در گذشته است."

در واقع در وسط-of-the-road انتشار کربن سناریو که فرض برخی از تلاش برای محدود کردن گرما به دام انداختن کربن در اتمسفر تعداد 100 درجه روز انتظار می رود به دو و یا حتی سه گانه در بسیاری از مناطق در اواخر این قرن است.

و این است RCP 4.5 است که کاهش تولید گازهای گلخانه ای سناریو. دوباره پیش بینی روز با گرما شاخص ارزش بیش از 100 درجه است. تصاویر از طریق آب و هوا Toolbox pic.twitter.com/CM6ZRSOhIL

— جف Berardelli (@WeatherProf) 4 ژوئیه سال 2020

Naya Rivera که رز به شهرت در تلویزیون نشان می دهد "سرور و نشاط" می میرد در 33

دره مرگ مجموعه رکورد داغترین سیاره درجه حرارت در سال

متخصص اطفال در بازگشایی مدارس با خیال راحت: "ما قصد داریم به برخی از سازش"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب